Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-02-22, 16:21   #25 (permalink)
silverspeed
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tovább, tovább, tovább...

Bár nem csak a Richter megy lefelé, hanem szinte minden, de tény, hogy a Richter erőteljesen alul teljesít.

Én azért megvárom most már a kormány e hétre tervezett bejelentéseit és igyekszem azonnal lereagálni. Ha a piacot megnyugtató bejelentést tesznek, akkor megindulhatunk felfele. Richter különösen.

Abba bele sem merek gondolni mi lesz itt, ha tartalom nélküli lesz a bejelentés.
Szia

Lehet rosszul emlékszem ,de te mintha hosszú/hosszabb távú befektetést preferálod. Ebben az esetben nem kéne minden "jött-ment" hírre reagálnod, egyszerűen "csak" vásárolnod a részvényt áron alul, és kivárni. Hozzá vásárolni, és várni.
Ha pedig nem így van, akkor elnézést a megjegyzésemért.

1kis hozzáfűznivaló:
Részemről nem történik tragédia , ha lejjebb menne az árfolyam még legalább ennyivel mert ezzel csak felkelti az érdeklődésem, és vásárolnék párat. Pontosítanék: Minden olyan részvényt szívesen nyomon követek ahol a cégvezetés stabil lábakon áll, és alul értékelés gyanúja áll fenn. Az ,hogy a Richter-el ez a helyzet, nem tudom. Még nem volt időm részletesebben utánanézni, csak körvonalakban.
Persze nézőpont kérdése , ki mit vár el egy részvénytől, csak remélhetem neked a legjobbakat.

üdv
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel