Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2011-06-20, 06:43   #27 (permalink)
Forex Klub
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kalacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok

igazából a kezdő szekcióban lenne a helyem, csak már egyszer át lettem irányítva ide és témába is vág a kérdésem.
A marginról lenne szó, méghozzá ezt nem értem:

"Az Ön számláján 10 000 euro van. Elindít egy trédet 0.1 lottal (azaz 10 000-es nagyságrendben), ekkor a bróker 1%-ot, azaz 100 eurot leköt a tõkéjébõl (más brókerek más marginnal dolgoznak)."

De ha nem Euro-s devizapárral kereskedek, akkor mi van?

Ha például USDJPY-el longolok 0.1 lottal, akkor is 100 euro (tudom, mindenhol más a margin, csak példánál maradva mondom így) a fedezeti igény?

Előre is köszönöm a segítséget!
Nem, mindig a pár első tagjából számítják a fedezet igényt. Ekkor 100$-t számolnak, amit az aktuális árfolyamon fognak neked euróba átszámolni, ha neked abban van vezetve a számlád. Ez 1,4-es eurusd árfolyamnál azt jelenti, hogy 71,4 EUR-t fognak fedezetként igényelni tőled.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel