Téma: Moderálás
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-01-19, 09:00   #13 (permalink)
harzol
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Malex felhasználó frissen regisztrálva Spam-et írt több tucat felhasználó "Látogató üzenetei" közé. Ezeket természetesen töröltem és Malex végleges kitiltást kapott.

A látogató üzenetek: minden felhasználó profil oldalán megtalálható publikus rész, ahova bárki hozzászólhatott.
Ez igen félreérthető volt. Legtöbben azt hitték privát üzenetet írnak, így az ott írtak is ennek megfelelőek voltak. Ennek megfelelően, most kikapcsoltam a Látogató üzenetek részt, de a korábbi üzenetek természetesen megvannak.

Úgy gondolom a sima privát üzenet és a fórum témák megfelelő felületet biztosítanak a beszélgetésekhez. Akinek mégis hiányzik ez a rész jelezze itt, vagy nekem privát üzenetben.

Akinek csak a látogató üzenetei közt található tartalom hiányzik és máshol nem volt meg szintén írhat nekem és akkor PM-ben megírom neki.

Továbbá köszönöm a sok jelzést a spammer tevékenységével kapcsolatban.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel