Téma: IronFX
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-01-28, 21:14   #33 (permalink)
Forex Klub
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.614
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
toblerone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1, Biztos ezért vannak 4 fölötti értékelések, rendre ecn brókereknél (nem mindnél persze. De ha tényleg komolyan veszem az érvedet (nem az), akkor mi lenne, ha pozitív emberek írnának és értékelnének? Market makerek kapnának 3-ast, ecnek meg 5-t. A különbség megvan.
Hol nézed a pontozásokat, belinkelnéd? Remélem nem egy olyan oldal ahol brókerenként csak 5-10 ember szavazott eddig.

Idézet:
2, "Gyanítom"? EZ érv? LOL. Amúgy nem így van. De várom a tévhitek eloszlatását, logikus érvekkel, valós példákkal.
Kézzel fogható, és ellenőrizhető érv még tőled sem hangzott el, én mégsem LOL-ozok.

Idézet:
5, Figyu, te maradhatsz a market makereknél, ezzel semmi baj nincs. A forex kereskedés maga nehéz terep, én magam pedig nem akarom a talajt nehezebbé tenni alattam. Ha már lejt a pálya (és ellenem, a kereskedő ellen lejt), akkor nem mindegy, h gurítanak-e velem szemben követeket miközben felfelé araszolok, vagy legalább megvan az a tisztességes hozzáállás, h engedik, h menjek akadályoztatás nélkül. Ez ennyire egyszerű.

6, Ja, részvényezek is, köszi.
Brókerválasztásnak számtalan szempontja lehet, ez egyénfüggő is. Van aki a legjobb spreadre, vagy a pontos teljesülésre hajt, van aki hajlandó magasabb díjakat is kifizetni, ha cserébe egy régi, neves brókernél tudhatja a pénzét, esetleg komolyabb betétbiztosítás is jár a számlájához. Keress nyugodtan ECN brókert, ha úgy gondolod azzal majd jobban jársz.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel