Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-05-03, 21:15   #54 (permalink)
MA3MA50
Tag

Hely: Makó
Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 7
MA3MA50 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem vagy egyszerű hallod Ezt írtam:

"fog még kelleni néhány szűrés/szempont ami alapján akár lehet jó is, de az még idő mire kialakul."

Erre miért nem lehet azt mondani, hogy vannak további dolgok? Mé akarsz velem visszanézetni egy ema cross-t? Ha ilyeneket nézel mellé amit mondtál, akkor nagyságrendekkel jobban hangzik a dolog, és nem kéne feltételezned, hogy hülyének néznek

Ha 2 éve tőzsdézel, akkor meg végképp ne kelljen már elmagyarázni, hogy hírcsapkodás közben a "bróker jóindulatán" múlik hol kapsz árat egy pendingre, és hol teljesül egy stop, tudod te azt nagyon jól...
Jó akkor itt félreértés volt, DE mostmár látom minden megoldódott.

Eddig a stoppokat, csak arra használtam, hogy kivegyen, ha nagyon ellenem megy, soha nem figyeltem, hogy mekkora az a stop eltérés, mert nem számított. No de tőkeáttétnél már számít, de szerintem a jó pozíció meg kompenzálná a dolgot. Amúgy én nem ismerem ezeket a kiugrásokat hírre, most kezdtem el vele foglalkozni, de nagyjából úgy hittem, hogy az eseménykor elkezd valamerre nagy mértékben lendülni a piac. De ha nem így van, akkor mesélhetnétek róla pár szót
Üdv.