Téma: moneymentor
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2012-09-02, 16:20   #12 (permalink)
willow
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mostanában néztem meg a moziban a Margin Call-t (magyarul Krízispontként fut), ami a jelenlegi válság kirobbanásának előzményeivel foglalkozik. Az egész film központi kérdése az, hogy vajon etikus-e eladni a szar terméket másoknak, amikor biztosak vagyunk benne, hogy nem nyernek vele.

Én erre a kérdésre határozott nemmel válaszolnék.

De nagyon sok olyan hiéna van, akik nem ésszel győznek piaci körülmények között kereskedve vérbeli tőzsdecápaként, hanem valami megtévesztő, félreinformáló, lehúzós marketinggel kínálják extrém árakon kétes értékű szolgáltatásaikat. Szerény tudással, annál nagyobb kapzsisággal, engedély és/vagy gátlás és felelősségvállalás nélkül ajánlgatják a brókerszámlákat, ösztönöznek kereskedésre boldog-boldogtalant, árulják a robotot, oktatást, kezelt számlát, opciózást…

Mivel a könnyű pénz csábítása erre a fórumra is egyre több hiénát vonz, így kevés értékes bejegyzés kerül fel a cápáktól.

Ezért én befejezem az időrabló fórumozást (írást, olvasást), inkább az önfejlesztésre és a kereskedésre koncentrálnék. A weboldalam egyelőre még nem szüntetem meg, aki akar, talál rajta útjelzőt saját pénzügyi döntéseihez, kutatásaihoz.
További sok szerencsét.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel