Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-05-09, 14:21   #8 (permalink)
kmisi
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
JohnShephard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,

Új vagyok a fórumban, de tréderként már lassan 10 éve koptatom a billentyűzetet. Az egyik ismerősöm keresett meg, hogy mi a véleményem arról ami a csatolt képeken van. A lényeg az, hogy a hungária zrt meg kereste egy ismerősét aki kötött is velük üzletet egy évre fix 24%-os hozamot GARANTÁLNAK. Telefonon kerestem őket, mint érdeklődő, de "természetesen" csak személyesen hajlandóak erről részleteketmondani. Gyakorlatilag arról van szó, hogy nincs semmilyen befektetés én kölcsön adok, /tehát kimutatást vagy bmilyen infot arról, hogy a pénz mibe lesz berakva nem kaphatsz/ egy olyan kft-nek akinek a tulaja a Hungária vezére. Nekem ez naon büdös, bkinek bmi infoja van róla?
Korlátolt felelősségű társaságnak kölcsön adni nagy profit reményében nem okos dolog. Valószínűleg a Hungária vezetése sem kockázat meg ilyen kétes ügyletet.

Szerintem itt másról van szó. Sokkal valószínűbb, hogy Portfoliókezelésről, ami mögött pl. Sarkadi Szabó Kornél elemzései, befektetési döntései állnak.

http://www.hungariaertekpapir.hu/szo...tfoliokezeles/

Innentől szubjektív, hogy ez kinek jelent elfogadható megoldást.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel