Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-10-13, 13:27   #11 (permalink)
holper
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
holper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás kár

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olvastam egy jó mondást: "A gazdag emberek magukhoz vonzanak másokat. Aztán rögtön benyújtják a számlát."

Egy 2 milliós nagyvárosban összejön 50-80 ember…

Aztán lehet őket univerzális bőségtudatra oktatni (12.20-16.00).

S jöhetnek az önzetlen előadók. Minél nagyobb a magához vonzott ügyfelek száma, minél nagyobb az abból származó bevétele, annál nagyobb név a szakmában.

De a Trader's Night nem az igazi traderekről kellene, hogy szóljon?
Sajnos igazad van. Nem a tréderekről szól ez a dolog. Pedig talán a neve miatt én is azt gondoltam, hogy más lesz ez mint általában.

Egyszer voltam. Olyan mint egy MLM-es termékbemutató.

Ha a barátomnak akarnék a trédelésről beszélni az utolsó lenne, amit ajánlanék neki az az ilyen Újfalusi féle "stratégia" lenne.

Valószínűnek tartom,. hogy a szervezők kapnak vmit az előadóktól. hogy 50-100 ember előtt hirdethessék a terméküket. De mindegy is...

Volt 2 érdekes élményem. Az egyikben egy brókercég tulajdonos beszélt arról, hogy ő még nem látott tartósan nyereséges forex kistradert.

Amásik facebook bejegyzésben HAhn úr ír arról (miután tartott egy a rendszerét propagáló előadást a Traders Nighton), hogy ő sem látott még embert aki a kereskedésből él, csak olyat aki a kereskedés oktatásából.

Gondolkodjunk el ezen.

VEGYÉTEK MÁR ÉSZRE!! :Az előadó NEM a trédelésből él , NINCS nyerséges stratégiája, valószínűleg (biztosan) nem is kereskedik rendszeresen nagyobb összeggel.

Senkinek ne fizessetek pénzt a tanításért aki nem úgy kezdi, hogy megmutatja az élő kereskedéseit. Hosszabb tavon profitosan. Ha van neki meg fogja mutatni és sokat fog kérni a tanításért, ha egyáltalán..

Ha nincs neki akkor terelni fog és pár tizezret százezret próbál legombolni rólad. JELENLEG CSAK ILYEN VAN A PIACON.

off: Pl Forextanoda. Éles számlatörténet semmi. centes számlán bohóckodás. Több ezer pipes minuszok a stratégiával kereskedett ZULU számlákon. Előnye hogy csak 5000-be kerül havonta .

Teljesen fölösleges bármennyi időt pénzt ezekre pazarolni azoknak akik komolyan gondolják a trédelést.

Hogy mire érdemes ? Én szívesen beszélnék valakivel, aki a kereskedésből él.
Valószínűleg soha nem fogok találkozni vele.

Addig is keresem a magam útját. Azt hittem hogy ez a baráti kör kb ilyen embereket hoz össze.

Ez a "termékbemutató" jelleg csalódást okozott. De erre van igény sajnos.
holper nem elérhető   Válaszol idézettel