Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-10-14, 15:52   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Trader's Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szerintünk ez azért hasznos a kezdő és haladóbb trédereknek, mert mindössze a becsületkassza áráért megtudhatják, hol és kik miben tevékenykednek a hazai tőzsedszakmában...
én kötelezővé tenném, hogy mindenki fizessen pár ezer ft-os belépőt minden alkalommal. ezzel ki lehet szűrni a komolytalan embereket.
ép akartam javaslatot adni, hogy kit hívjatok meg, de látom már bent vannak a listába: Rozgonyi György, Balázs Szilárd
náluk tényleg nehéz jobbakat találni. én meg egyelőre nem megyek.
azért Pintér Péter alap lenne elhívni. ha meg nem jön el senki, akkor ez van. majdnem mindegy kit hívtok meg, mert mindenkitől lehet tanulni. mindenki másképp látja. bár a tradernek mindig az a jó, ami a sajátja.
a saját látásmód,a saját stratégia,a saját hitrendszer..
de természetesen jó tanulni mindenkitől, mert amikor elmegyek valahova és látom, hogy nem tudnak komolyat mondani, akkor is az egy megerősítés nekem, hogy jó úton vagyok. de elérkezik az a pont, amikor a trader nem akar menni sehova. semmilyen tanfolyamra, semmilyen előadásra..,mert tudja hogy amit csinál az jó és van eredménye és azt is tudja, hogy "újat már nem tudnak" mondani neki.
örülök neki, hogy azért Ujfalusit sikerült meghívni. neki már nagy tapasztalata van.
  Válaszol idézettel