Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2013-10-15, 12:31   #39 (permalink)
Traders Night
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 330
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Látom, Tomy még mindig nem világos

Mi nem vagyunk semmivel és senkivel leszerződve. Ezt továbbra sem értem, miért nem tudják az emberek felfogni.

A becsületkassza pedig nem kötelező. Hogy lenne kötelező egy becsületkassza, ez oximoron

Igen, jönnek és eddig is jöttek brókercégek is hozzánk, és ez így van rendjén, hiszen a célunk, hogy bemutassuk a hazai tőzsdeszakma képviselőit.

Muszáj megköszönnöm az építő jellegű kritikákat is, amiket írtatok:
Balázs Szilárd, és Rozgonyi György fog jönni hozzánk, Pintér Pétert hívtuk már, egyelőre nemet mondott, de én nagyon bízom benne, egyszer meggondolja magát és eljön hozzánk. Én szívesen fogadom, mint extanítványa is, és mint emberileg is kiváló embernek ismertem meg.

Tréderekre várom továbbra is a javaslatokat.

Előadóink természetesen nem mind profik. Ezt nem is célunk garantálni, hiszen így tudunk teret adni a kezdőknek is.

A klub ázsióját igyekszünk növelni az egyre jobb és színvonalasabb előadók meghívásával, hogy idővel a rejtőzködő, profi tréderek közül is egyre többet meg tudjunk hívni. Pénzcsinálást nem tervezünk a klubból csinálni, arra ott a piac

Üdvözöllek titeket!

Dávid
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel