Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-08, 13:40   #2 (permalink)
Mag28
Tag

Összes hozzászólás: 82
Hírnév szint: 8
Mag28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Elég sokat lehetett nyerni mostanában az OTP részvényen.
Én is beszálltam és azóta is tartom a részvényeket. Annyiszor mondták már 4000 Ft-on, majd 5, 6, 7 ezer forinton is, hogy most kell kiszállni. Én nem tettem és eddig engem igazolt az idő!
Ez a legutóbbi esés viszont már engem is zavar. 6000 alatt van az árfolyam, pedig simán ki lehetett volna szállni 7 fölött is. Egyesek pedig még 20%-os esést mondanak.
Ezt én nem hiszem, de azért valaki megerősíthetne.

Ez az esés nem az OTP teljesítménye miatt van. Esik az egész régió, esik az egész bankszektor.
Mint tudjuk olyan nem lehet, hogy a bank ne legyen jó üzlet, tehát utóbbinak fel kell támadnia. Az ország helyzete ugyan nem rózsás, de az államcsőd veszélye gyakorlatilag nulla!
Nekem mindezekből az következik, hogy a helyzetnek normalizálódnia kell. Az OTP árfolyamának is vissza kell mennie valahova 7-8000 környékére és akkor még semmiféle válság utáni fellendüléssel nem számoltam!

Jól gondolom?

Azon még gondolkozom, hogy a mosatni pánikot kihasználva eladjam a részvényeket és akkor majd megint lehet nagyot kaszálni a fillérekért újra megvett OTP részvényeken.

Szerintetek adjam most el az OTP-t és később vegyem vissza, vagy inkább tartogassam csak a részvényeimet?
Mag28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések