Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-10, 14:56   #14 (permalink)
sidius
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egyébként erről beszéltem a 11. hozzászólásomban:

http://index.hu/gazdasag/vilag/2010/...s_mentocsomag/

Az EU jövője például ilyenektől függ. Döntéseket kell hozni, hogy megvédik az eurót vagy sem. Persze ez nem elég. Monetáris szinten szerintem alap, hogy át kell vizsgálni, hogy az eurót használó országok, hogyan hathatnak az euróra, és keményen oda kell tenni magukat, hogy megvédjék a közös pénzt. Akinek ez nem tetszik az ki kell vágni a euró övezetből. Ennek a lehetősége megteremthető, főleg a görögök után szerintem lesz erre igény. Megjegyzem, hogy addig kár is bevezetni az eurót olyan országoknak, ahol a politikai, a gazdaság, és a nemzet gondolkodása, a jövedelmek...stb nincs megfelelő szinten. Például ez Magyarországra is vonatkozik, bárhogy is fáj kimondania egy magyarnak.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel