Téma: Fáradt gőz
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-01-31, 09:32   #151 (permalink)
Pilotfish
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Hírnév szint: 6
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
na srácok, használjuk már az eszünket! Vagyunk itt páran akiknek azért megy a trédelés, és jópáran akik küzdenek a pipekért. Aztán van itt traders nite ahol meg ugy látom mindenféle kamuguru osztja az észt.

Én szívesen segítek bárkinek webcastozás online észosztás formájában. Szerintem van még jópár aki benne van. Come on!!!

Azt mindenesetre sérelmezem, hogy itt gyakorlatilag nincs piacelemzés... Alig látok rendesen kielemzett chartot, látok csucson eladott pozikat,de igazi massiv térképet a piacról, hogy hol vannak eladók, vevők azt nem helyete gridet meg mittomén miket.
Minden tiszteletem mellett, azért a "Ki tud kizárólag a tőzsdéből megélni?" kérdés megválaszolása - önbevallásos alapon - még mindíg várat magára.

Persze hozzám képest még az is nagy szó, ha valaki mikro/mini lotokkal nyereségeket tud elérni és plusszosan tartja a számláját.

Az a helyzet, hogy van egy kialakult képem a piacokról és a grafikonokról, hogy milyen stílusú stratégiák állnak hozzám közel.
Jelen pillanatban a support/resistance szintek kereskedése.
Erre keresek és próbálok fejleszteni stratégákat.

Persze lehet, hogy még nagyon az elején járok az útnak, és egy idő után eljutok ahhoz a filozófiához, amit Te képviselsz, de jelen pillanatban nem tudom magaménak érezni.
Annak ellenére, hogy láttam az eredményeit.

Mindezek mellett maximális tisztelet a munkádért és a segítségedért!

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó belépő csak ott van, ahol ordít h be kell lépni. Amikor csak csalogatja az embert, az meg a tuti bexopatás része. Ha nincs elég volume egyirányba, akkor az ár úgyis a stopok felé megy.

Mindenki másképp látja a piacot, de én előnyt abban látok h nagyon szelektív vagyok a belépésekkel és nagyon sokáig hagyom elfutni az árat.
Igen!
Nekem is voltak olyan trade-jeim, mikor egyértelmű volt a beszálló és nyertem is. Csak azután elbíztam magam, és minden csábításnak bedöltem.

Úgyhogy ilyen irányban gondolkodok tovább.
Szűrni a beszállókat és csak a legjobbakat megjátszani.

Mindenesetre ez a mondat is megy a "Piacokra vonatkozó filozófia" jegyzeteim közé, hogy mindíg emlékeztessen!
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel