Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-05-29, 16:59   #10 (permalink)
StLui
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 11
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

(Ma délelőtt kész lettem az adóbevallásokkal szóval most van egy kis szusszanás )
Hogy WHS-nél közvetlenül mi van azt nem tudom, engem nem is érdekel.
BpForexen keresztül kötött WhS -ről tudok mondani valamit.
Tehát minilotot cfd fx-re és spot fx-re is lehet kötni, microlot-ot lehet csak a spot forex-re kötni. Mini=10000 Micro=1000 ezt csak azért írom le, mert a programban kereskedéskor az alapbeállítás az mutatja 1Lot=10000!!! és a 10000-et írhatod át, de a gép LOT-nak hívja.

"Nem Forex cfd-k" tehát index, anyag azok valóban 4,5eur/kötés.
Ez olajnál pl 1pip vagy micsoda, 1usd tehát ha elmegy 9centet az olaj ára akkor vagy nullában, persze plussz spread. Indexeknélha jól emléxem 1teljes pont 1usd de pl S&P-ből 5-nél kevesebb egységet így nem is veszek, de DAX-ból egyet is vehetsz mert ott kb 5pont elmozdulás annyi százalékosan mint S&P-ben 1pont, na most akkor ha veszel 5egység S&P-t akkor 2pont elmozdulás jó irányba és nullán vagy, ennyi elmozdulásra dax kb 10pontot változik, tehát ott 1egységet véve 10pont elmozdulásnál vagy kb nullában, DJIA-ból pedig egy felet kéne venni ha ugyanazt az arányt szeretnéd tartani.
Na ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel