Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-04-05, 02:28   #32 (permalink)
stingy
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miután olvashattuk, hogy az OTP Supra alapja figyelve a befektetők kockázatvállalási hajlandóságát csökkentik az alap volatilitását és kockázatát, elszenvedi történelme legnagyobb buktáját. Félre ne érts, volt már -20%-os drawdownban az alap, de azt nem 3 perc alatt hozta össze.
supra-ról jutott eszembe ez:https://lustaport.wordpress.com/2014...istak-farkasa/

ha érdekel a hosszabb távú befektetés, ezt a blogot érdemes olvasgatni.(kiszámolónál sokkal jobb ezen a téren)
én pár óra alatt elolvastam az összes bejegyzést...(nem reklám akart lenni, semmi közöm hozzá), a blogger írásait még 2006-óta figyeltem . ő írta a megszűnt Aranyláz blogot, ami szvsz az egyik legjobb kereskedési rendszer fejlesztéssel foglalkozó blog volt- aki ismerte, tudja miről beszélek.
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel