Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-04-16, 17:32   #13 (permalink)
Balance
Tag

Összes hozzászólás: 75
Hírnév szint: 7
Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Most nálam is DD van,de nem aggódom túlzottan miatta. M1-en elég mozgalmas az élet,ezért ha nincs ún. erős belépőm,és nem tudom magam mással elfoglalni,akkor M1-en próbálok "csipegetni". Ez durván annyit tesz,hogy a szokásos kockázatom felével-harmadával nyitok pozíciót.Ha jó irányba megy,akkor hamar kiveszem belőle a kockázatot,és az első intő jelnél(általában az első más színű M1-es gyertyánál) kézzel zárok. Szerintem jobban járnék,ha nagyon válogatós lennék,de ahhoz meg baromi nagy türelem kell.
Amúgy Chyberbob Facebookos hasonlata nagyon ül.Régebben úgy gondoltam,hogy az ember csinálja,tanulja,gyakorolja,aztán egyszer csak elkezdenek jönni az eredmények,és onnantól kezdve folyamatosan pénzt tud kivenni a piacból.Hát rá kellett jönnöm,hogy ez nem így van,vagy legalábbis én még közel sem tartok ott. Bármiféle lazaságot,trehányságot,türelmetlenséget,vagy elbizakodottságot azonnal büntet a piac,folyamatosan topon kell lenni leginkább türelemben,és fegyelemben.
Sokat lehetne még ilyen dolgokról írni,nehéz szakma ez.
Balance nem elérhető   Válaszol idézettel