Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-08-10, 08:56   #19 (permalink)
ALTERMAN
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 9
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A WHS-nél (BPForex) amit nagyon szerettem, ma véget ért...
Azon ritka brókerek közé tartozott, akiknél PIP-ben voltak a grafikonok, és megbízások. Viszont reggel óta itt is megjelent a plusz számjegy a tizedes vessző után. Nos, stopot számolni, megbízást adni, stb. így kicsit körülményesebb, de főleg zavaró.
Én azt a választ kaptam, hogy ha másoknak sem tetszik, akkor visszacsinálják. Majd következő körben a tized spreadek lehetőségével érveltek. (k.b. 2 hét rutin után mindenki rájön, hogy nem azon múlik, 1,8 vagy kettő a spread. Csak a kezdőknek szempont. Bár ők hagyják ott a pénzüket...) És még egy kis cinizmussal fűszerezve megnyugtattak, hogy néhány nap alatt meglehet szokni.
A nap folyamán egy barátomnak is feltűnt. Ő már azt a választ kapta, hogy "felhasználói kérésre történt". (Pont ennyi volt a válasz, amit kapott. Ezért is telefonált nekem hirtelen felindulásból. Persze neki is én ajánlottam a céget.)
Bár vannak felhasználók, akiket ez pont zavar.
De a BPForexesek nem nagyon kendőzték, hogy szarnak az egészre... Szóval az ügyfélközpontúság egy kicsit csökkent.
De a Tadawulfx-nél még PIP-ben van a chart.
Üdv kolléga!
Pár éven belül minden bróker az 5 digits-re szándékozik átállni,mivel jobban kenhetőek az árak,és ez jelentős versenyhátrányt jelent azoknak,akik nem használják.Ezért jobb megszokni!
Az MT5 is már csak 5 számjegyű lehet majd.
Amúgy hogy megy a scalping?Sehogy?