Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2015-08-12, 07:31   #44 (permalink)
Forex Klub
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
The_beginner1001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A tőkeáttétes kereskedésben én is látok rációt, de ahhoz nagyon meg kell tanulni... (az én álmaimban már elégedett lennék azzal is, ha (a példánál maradva) egy százasból havonta ki tudnék venni egy 20-ast... (hetente 5 lenne a nyereség, levonás után... 4 évente 1 millió...)
Akkor egy ilyen teljesítményre képes rendszert kell találnod, vagy kifejlesztened.
A valóságban ez inkább fordítva szokott működni. Az ember örül hogy végre nyereségessé tudott válni, a statisztikája idővel megmutatja milyen hozamokra képes a rendszere, és azzal megbékél.

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Semmi extrém nagy kockázat, vagy extrém tőkeáttét.
Nem kereskedtem rajta minden nap, kb. 3 hét telt el számlanyitás óta. Az eredmény így is 80% feletti találati aránnyal 80% körüli egy 500 usd-s számlára vetítve.
5000 kezdő tőkéből 5416 az hogy lesz 80%? Mindegy, még a végén azt hiszed kötözködöm.