Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2016-04-25, 13:23   #114 (permalink)
fxtrader55
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Komolyan írtam azt, hogy arányaiban nagyon kevés a nyerő számla! Úgy kell keresni mint tűt a szénakazalban!
Demót mindenki mutogat, de azt nem tudjuk kifizetni!

A demószámla eredményeket, hozamgörbéket már meg sem nézem. Demón 200-300% és hasonló eredmények, de minek? Ha a kisebbik lányom komolyabban nekiáll a demón ő is tud eredményt elérni..
Egy kollégám erre csak azt mondja, hogy exceltábla! Semmi értelme...
De ha ettől hízik valakinek az önbizalma akkor talán már megérte. Csak az a baj hogy a demószámlán elért eredmény hatására meghízott önbizalom hamar összeesik az éles számla eredményei miatt.

Demón csak az illúziót kergetik!

OK. Itt vagyok: profitos kereskedő. Nem tudok évente 100-200 százalékokat csinálni és a forexen sem tudok profitot termelni, de profitos vagyok a saját stratégiá(i)mmal. %-ot hadd ne írjak ide... Részvényekkel és rájuk kötött opciókkal kereskedem, éles számlán, természetesen.
Így is érdekes a dolog? Amennyiben igen, akkor nyitott vagyok egy beszélgetésre.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel