Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2016-08-25, 15:25   #16 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 10
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jobb lett volna talán egyszerűbb kérdéseket feltenni.

Pontosítok a szavazásomon, hogy egyértelmű legyen:
"Van saját, önálló kereskedési módszerem, stratégiá(i)m."
Van több millió önálló stratégiám, de egyik sem elég jó. Ezért ezt nem pipáltam be.
"Nem vagyok eredményes, de az szeretnék lenni."
Nem vagyok eredményes, de már feladtam. Jelenleg máshol keresek eredményeket, ezért nem pipáltam be.
"Időnként veszek ki némi nyereséget."
Különböző abusekből leakasztottam némi nyereséget, amiket aztán kivettem, ezért ezt bepipáltam.

Érdekelne viszont a többi látszólag ellentmondásos válasz:
apapirrasokatir, Brian, m1972,
Ők saját bevallásuk szerint nem sikeresek, mégis van stratégiájuk. Az is "ér", ha valakinek van stratégiája, de az nem jó semmire? Pl "nyiss 1 LOT EURUSD longot minden reggel nyolckor, és zárd a pozíciót 5 perccel később". Ez egy tutira szar stratégia, de aki olvassa ezt a kommentet, az már ilyen alapon bepipálhatja, hogy van stratégiája....

falcon, kockasseggu, moneymentor, nemecsek, Reménykedő, willow
Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel