Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2016-08-25, 15:50   #17 (permalink)
kockasseggu
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.982
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
falcon, kockasseggu, moneymentor, nemecsek, Reménykedő, willow
Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?
rátapintottál a lényegre.
már elég sok tuti jó stratégiám van, és mégse...
Fél évvel ezelőtt hozzákezdtem az ehhez szükséges nyugodt körülmények megteremtéséhez.
Nagy ára volt. Megszünt a biztos munkaviszonyom.
A körülmények egyre xarabbak (pl nemsokára megint új albérletbe kell költöznöm, mert amennyire idióta vagyok még a kauciót is bepörgettem egy "birkabusinessbe") ..... szóval még mindig nem kezdtem hozzá a nagy éles számlás művelethez. Ez így ebben a jelenlegi mókuskerékben öngyilkosság is lenne. Ezt megtanultam a hoszú évek alatt.
Viszont hogy jót is írjak: eszméletlenül dől a pénz egyre jobban. (de ez a feeling hullámzik napról-napra, hétről-hétre)
Néha úgy jönnek a lapok, hogy érzem végre nyugdíjba mehetek és kedvemre programozhatok/nyomkodhatom a hullámokat valami olcsó tengerparton.
Máskor meg full bukónak néz ki az összes ALLIN pozicióm mert elkezdtem a versenystratégiát nyomni a rendes piacon...
Ez a piac megvár. Néha vannak 100x fontosabbak. Szóval jelenleg hobby kategória.
Ez volt a mai setupom:
Ügyvéd, végrehajtó, ingatlaniroda, papirok a város másik végébe, majd az egyikbe....

Ha valaki le akar jönni a forexről, tudom a receptet, bár ha minden jól megy, jövő héten végre lesz időm, és megint nekikezdek
Nah ezek után mit nem pipáltam be ami igaz? Sose illettem semmilyen kategóriába. Ez van.