Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-01-07, 11:02   #35 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondoljuk ezt vegig egyutt egy konkret peldan keresztul. 2015 januar elsejen van 10e eurom. Mivel hiszek az elektromos autozas fenyes jovojeben 1.21 arfolyamon atvaltom es a kapott 12100 dollarert veszek 55 db Tesla reszvenyt 220 dolcsi/ reszveny kurzuson. 2017 januar elsejen ranezek az arfolyamra es azt latom, a Tesla a ket ev alatt semmit nem emelkedett, sot 2.3 szazalekot csokkenve 215 dollaron all. Csalodott vagyok, eladom, es az erte kapott 11825 dollart visszavaltom eurora 1.05 arfolyamon. Es most jon a meglepetes, hisz 11262 eurot kapok, azaz 12.6 szazalekot nyertem az ugyleten, bar a reszvenyt rosszul valasztottam meg. (Ha euros befektetesi alapon keresztul tortenik ugyan ez az ugylet a hatterben hasonlo logika szerint szamitodnak az eszkozertekek)
Én úgy gondolom, ha Euros bef alapon keresztül történik ugyanez az ügylet, akkor is pontosan ugyanennyi (11262) EURt kapsz vissza a végén. (feltéve, hogy nincsenek költségek). De ha te nem úgy gondolod, számold ki azt a verziót is!
smk nem elérhető   Válaszol idézettel