Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-03-19, 13:02   #104 (permalink)
stingy
Szenior tag

Összes hozzászólás: 390
Hírnév szint: 8
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megértem a véleményeiteket. Kezdem én is így látni, de érdekel mások tapasztalata, hátha tanulok valamit
De ha technikai elemzés, akkor ti mely elemeit használjátok?
Vagy mindegyiket "kidobtátok" ?
Részemről pár dolog címszavakban:Beta, erős történelmi szintek, counter trend, volatilitás,...
MA100-at használok.meg időzítést, diverzifikációt (eurchf ugye kedves károsultak))!!!MM-et ilyeneket.
Meg pár arany igazságot: a piac az idő 90%-ában emelkedik.Akkor minek is shortolni pl?
Az opciós piacon a kiírt opciók 85%-a értéktelenül jár le.
Köv: 85% esélyed van a nyerésre, ha opciót írsz ki és nem veszel.
Mutass nekem ilyen találati arányú stratégiákat vonalakra meg mindenféle indikátorra alapozva
Forexet hanyagolom, mert ott nem állnak ezen szabályok, vagyis irdatlan munkával, a két deviza fundamentumainak összehasonlításával talán lehet vmi képe az embernek, h merre fog menni az árfolyam, de nem érdekel annyira a makroökonómia, hogy ezzel foglalkozzak.
Az ide irogatók 99%-a meg pár évig szenved mindenféle tech elemzéssel, aztán szépen abbahagyja mert rájön, hogy melóval többet keres, mint ha forexezne
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel