Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-03-20, 07:40   #10 (permalink)
AlpinForex
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?Valakinek van valami személyes tapasztalata?A bináris piacon úgy tudom ez a broker viszonylag megbizható viszonylag jó feltételeket nyújt? Eu-s szinten az adóbevallás mennyire jó?
Szia!

Személyes tapasztalatom nincs.

Öt perc kutakodás után az alábbi benyomásokat szereztem:

Negatívumok:

- ciprusi felügyelet alá tartozik
- mindössze 3 éves múltra tekint vissza
- eredetileg Investlab Holdingnak hívták a mögöttes céget
- a domaint egy ingyenes weblap szolgáltató jegyzi (godaddy)

Pozitívum:

- MNB figyelmeztetés nincs rá
- scam broker listán nem találtam rá vonatkozó figyelemfelhívást
- nincs bónusz (=csalipénz balekoknak, melynek fedezete a rendszerbe kódolt bukta)
- minimális tőkével elkezdhető (=10 dollár, => minimális kockázat)

Összegzés:

Önmagában a bináris opció nagy valószínűségű bukta. Mindez megspékelve ciprusi felügyelettel extra kockázat. Ha ennek ellenére mindenképp ezt az utat akarod járni ez a cég sem tűnik rosszabbnak a többinél. De, hogy most nincs rá hivatalos negatív értékelés, az nem jelenti azt, hogy a jövőben sem lesz. Ha egyszer dől, akkor a pénzed elérhetetlen lesz, tehát a beutalás összegét szerintem ennek figyelembevételével tervezd. Sok szerencsét.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel