Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-03-20, 09:26   #12 (permalink)
Zalán
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.336
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi az, hogy ki vagyok? Elárulom neked: egy szimpla kereskedő, aki mindig vevő az új információra , függetlenül attól, hogy az jó vagy rossz egy adott cég tekintetében. Információ. Ez a lényeg. Senkit nem képviselek, egyszerűen tele van a hócipőm attól, hogy hülyére veszik az embert, kiutalja egy céghez a pénzt, majd mások elkezdik azt a céget/szektort ekézni. És természetesen náluk minden hepi, minden fájn minden kúl. Az informatika világában meg nem nehéz visszaolvasni valaki hozzászólásai között, de aki évek óta a fórum olvasója, az előtt nem titok, hogy bo cégnek is toltad a szekerét. Az , hogy neked ott miért nem volt jó , a te magánügyed, és személy szerint engem nem is érdekel. Fura is lenne, ha egy salesnek és egy tradernek azonosak lennének az érdekei. És ezt nem bántásból írom, csak hát na....nonszensz maga a gondolat is. És elárulom, ha már adózás, hogy ha 30%-ot kellene belőle, nekem az is megérné, ha cserébe mindig és minden esetben garantált a bukó mérete.

Lehet bedől, lehet csalás, de adjuk már meg az esélyt arra, hogy legalább egy topic fennmaradjon a témát képviselve, ahol azon agyament, szerencsétlen lúzer, egyesek szerint "szerencsejáték függő" egyének juthassanak adott esetben fontos információkhoz, és cserélhessenek eszmét a témával kapcsolatban. Ugyanez a cryptocurrencykre is vonatkozik, amit szintén próbáltak pár éve itt szétmocskolni, most meg baromi nagy a csend. Engem személy szerint az is érdekel, és minden ami az üzleti élettel összeegyeztethető, legyen az határidő, vagy egy elnöki választásra való közönséges fogadás. És ne egy sales akarja már megmondani az embernek, hogy hol forgassa a pénzét.

Lásd, én például nem ekézem most sem a fx cégeket, hiszen van fx számlám is két helyen, és nem is tervezem megszüntetni. Írod, hogy azóta a legnagyobb bo cég rolózott, ez megint egy komolytalan érv volt részedről, ismerve az elmúlt pár év történéseit az összes szegmensben.
Reméltem egy keresztnevet legalább, ezért írtam sok írásod van már, jó lenen tudni ki kicsoda.

Szerintem pont azért mert dolgoztam BO cégnek, tudok véleményt írni.
Az, hogy FCA évek óta nem engedélyezte, szerencsejáték kategória, nem jelenti azt, hogy nem tudtok pénzt keresni rajta. Matek nincs melletted az tény, de minden lehetséges....

Bocs ha sértésnek vetted, nem volt az.

Viszont köszönöm szépen, trader is vagyok. Talán ezért tudom pontosan, hogy milyen oktatás kell a kezdőknek és mik lesznek a buktatók...nah mindegy