Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-03-21, 13:38   #45 (permalink)
independence
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 1
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Oké, úgy látszik nagyon más ponton vagyunk. Nem csak Te meg én, hanem nagyon sokan. Tisztázzunk valamit:

Ha olyan sales/kapcsolattartó/számlamenedzserre van szükségetek akik mindig kedves és mézes mázos hangon mindenben igazat ad, akkor ne velem beszéljetek.

Nekem nem az a dolgom, hogy mindenkinek tetsszen amit csinálok vagy ahogy beszélek. Az az idő rég elmúlt már, hogy csak ilyen lehet a sales.
Az a dolgom, hogy olyan csapatot hozzak létre aki tud nektek segíteni, olyan partneri kapcsolatokat építsek ki ami jó nekünk is és ügyfeleknek is.

Ha valakinek nem fog tetszeni amit csinálok akkor joga van ezt mondani természetesen. Viszont az nem állja meg a helyét, hogy én nem mondhatom. Vállalom azt a kockázatot, hogy emiatt nem leszek szimpatikus pár embernek.

Szerintem az ügyfeleink a legmagasabb szintű szolgáltatást megkapják tőlünk és ha bármi bajuk, kérdésük van akkor tudtunk segíteni.

Az, hogy az elmúlt pár hétben megszaporodtak a támadó kommentek az annak köszönhető, hogy BO ellenes vagyok és megvannak az eszközeim is arra, hogy megnehezítsem a dolgukat. Miért teszem ezt? Mert úgy gondolom félrevezetik nagyon keményen az ügyfeleket. Ezt bizonyítja az is amit Forex Klub FB oldalán Zoli posztolt és ez csak egy a sok közül.

MNB-el folyamatosan tartom a kapcsolatot, tudják mit csinálok, mit tervezek. Nagyon jó kapcsolatom van velük. Félre senkit nem tájékoztatunk, nem ígérünk olyan dolgokat amik nem igazak, nem adunk olyan promot, amivel arra ösztönözzük az ügyfeleket, hogy többet kereskedjenek (ESMA új szabály amit sok cég nem tart be, BO cég meg egyáltalán nem, de nem is kell ezek szerint nekik).

Tehát ez van. Ezt a fórumot kevesen olvassák egyébként. Nem is azért válaszolok vagy posztolgatok, mert innen jönne az ügyfeleink nagy része. Viszont arra jó, hogy tapasztalatot és visszajelzést kapjak.

Tehát amit az elmúlt hetekben teszek az pár embernek nem tetszik mert merek felvállalni olyan dolgokat ami sérti pár ember érdekét. Ez van.

Indíthatnak ezek az emberek lejárató kampányt, küldhetnek olyan embereket akik tagadják, hogy közük lenne hozzájuk, teljesen mindegy. Az idő majd megmondja, hogy igazam van-e.

Egy dologra figyelek és figyeltem is. Nem használok vulgáris szavakat vagy ami nem felel meg etikailag mint magánember.

Legyen a topik viszont ON szerintem. Megnéztem ezt a BO céget. Tényleg nincs promozva a bónusz, ez szimpatikus. Tehát hajrá, sok sikert mindenkinek.

Ez így teljesen rendben van.
Szerintem nem az a fő gond, hogy leírod a véleményed, még akkor is, ha sokaknak nem tetszik. Ez ok.
Az, hogy valakit – ugyan nem vulgáris szavakkal, de elég erősen fogalmazva – a szájából kilógó kapanyéllel rohangáló parasztnak nevezel, azért mert kérdéséből érezhetően más véleményen van, vagy mert rákérdezett a nevedre (még, ha kis kezdőbetűkkel is), az nincs rendben.
Azt sosem lehet tudni, hogy ezt az oldalt ki olvassa, de ami ennél fontosabb, hogy az internet korában élünk, így belinkelhető olyan oldalra, amit már olyanok olvasnak, akiknek ez esetleg számít.

És, hogy kit érdekel, hogy ki olvassa,? Hát a kis befektetőt, akinek bróker kell a melóhoz. aki Odaviszi nektek a pénzt, amiből a te fizetésed egy része is származik. Ha nyilvánosan így nyilatkozol ezekről az emberekről, akkor hogy állsz hozzájuk és problémájukhoz a színfalak mögött.

Az pedig, hogy nem mézes mázaskodsz, hanem egyenes vagy, az alap lenne minden brókernél. De ez nem egyenlő azzal, hogyha valaki kérdez, vagy tudatlanságából fakadóan esetleg okoskodik, akkor rögtön leparasztozd.
Ok. Nem akarok beledumálni a dolgodba, engem nem érint, csak észrevétel volt.
Ezt a csontot szerintem lerágtuk. 
independence nem elérhető   Válaszol idézettel