Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-03-31, 23:12   #19 (permalink)
David Chateau
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bftrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
https://etc.ethermine.org/miners/e7c...86aa9d4a08b177
Kemény 1 etc-t kiszedtem. Csak kíváncsi voltam, h működik-e. Nem konkrét bányászgépet raktam össze, csak az új pc-mhez rx 480-at vettem, hogy kipróbáljam mi, hogy működik.
De most készülünk összerakni egy 6-os riget, meglátjuk mi lesz.

Jó beszállóknak bizonyultak az 1 éve berakottak, bár előbb még jobb lett volna. Most hígítom a portfóliót, amik megugrottak, azokból veszek további olcsó coinokat.
Csak annyit tettem bele, amit nem sajnálok elveszíteni. Vagy pénzügyi forradalom lesz, vagy eltűnik a süllyesztőbe az egész. Te miket csinálsz?
Hatos rig itt is készül Nagy eséllyel napkollektorokat is kapunk, így hátha még durvább lesz. Jelenlegi becsléseink szerint kb. 8 hónap a megtérülési idő, de ez nagyjából 30 dolláros áron, és hálózati árammal. Ja, igen, étert (ETH) bányászunk, lehet, majd írok valami gagyi programot is e nyelven, csak a kíváncsiság miatt (amíg valaki mondjuk játszik a programommal, addig az ő gépe nekem is termel minimális pénzt, sok játékos egész sok pénzt tud összehozni, de ennyire nem tudok programozni). DASH, Ripple, Litecoin pedig vételek alatt, folyamatosan, ETH pedig bányászás alatt ugye. Közben figyeljük az újításokat, van pár ismerősöm, akik már most szép pénzeket realizáltak. Előbb eszméltek, én kicsit bealudtam sajnos, de lesz még itt 2-3 jó év szerintem itt. Egy válság feldobná a dolgot, de így sincs panasz. Szerintem hosszabb távon 1-2 technológia fog életben maradni. Kíváncsi vagyok, melyek lesznek azok
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel