Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-04-20, 16:37   #21 (permalink)
kockasseggu
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
akárki barátom szeretnélek figyelmeztetni, nehogy valami gond legyen a háttérben, vagy vírusod legyen a gépen, ilyesmi... Én nem használok még mt5-öst, de nálam mt5 alatt azok a nyilacskák bármilyen zoommal és bármilyen időhorizonton nézve mindig és tökéletesen hajszál pontosan a gyertyák közepén állnak.. Szerintem járj utána, mert valami nagyon nem stimmelhet. Az még csak-csak, hogy a gyertyák bal felére van mind pozicionálva, de hogy egyik csúnyán kilóg a többihez képest? Kockás légyszi nézd már meg neked jó szemed van az ilyesmihez.
Sejtettem már a legelső kérdésnél, hogy a photoshopra irányult...
de nem akartam ezzel széttrolkodni, és most sem szeretném.
Elkezdtem kihuzgálni a régi számlámon a nagyobb swapos pozikat.
Nos volt olyan amelyik félképernyőnyire volt távol bármiféle gyertyaértéktől.
Hirtelen fakkoltamisZalánnak, de egy két timeframeváltás után helyreállt a rend.
Sajna csak MT4-en van, de mint programozó annyit tudok mondani, hogy egy ilyen terméknél amit 2 hetente upgrédelgetnek, simán beleférhet bármilyen picit eltérő széria.
Én teljesen más ok miatt szavaztam bizalmat a fazonnak.
Nem szeretném leírni hogy miért, és a tippet sem hogy kinek lehet a reinkarnációja.
Egyelőre tetszik a stílus amit képvisel így ahogy van, bárki-akárki is legyen a valóságban.
Részemről törölhető az összes offos beírás,
jöjjenek csak a képek, kellenek a megerősítések.