Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-05-18, 16:54   #26 (permalink)
David Chateau
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.377
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Bárcsak foglalkoztam vele anno többet, de más felé húzott el az érdeklődési köröm (opciók), így ezekkel már nem tudtam foglalkozni.
Viszont a téma azóta is nagyon érdekel, és nyomon követem az TOP Kriptovaluták árfolyamát/híreit.

Az igazság az, hogy ahogy én látom a dolgokat, a bányászással lehet a legtöbbet kihozni ezekből a kriptokból, csak egyetlen egy probléma van, hogy itt EU-ban az elektromos árak miatt ez nem igazán éri meg, viszont megbízható bányász cégeket nem igazán ismerek, főleg nem olyanokat, akiknél az ügyfél is jól jár.

Te mit gondolsz ezekről kedves David?
Szia Lizardman!

Szerintem érdemes követni a fejleményeket, szerintem van még bennük fantázia, bár kétségtelen, ekkora emelkedések után még inkább megfontolandó. Alapvetően nem várom azt, mindegyik befusson majd, de 1-2 ha már befut, az szerintem brutál hozamot hozhat még innen is. Szóval okosan kell porciózni, és persze figyelni a híreket, és jó MM-et használni. Főleg, ha bányásznál mellé. De megéri egyébként, pont az áram nem számít sokat. Az anyagbeszerzés sokkal drágább. Mostmár van némi rálátásunk pár hónappal a hátunk mögött. Megtérülési rátában a jelenlegi árak mellett mindössze nagyságrendileg 10%-ot ront a helyzeten az áram.
Tehát egy videókártya 80ezres költségét, mire mondjuk az ETH kitermeli egy videókártyára eső résszel, az 6-8zer forintba kerül árammal egy VGA-ra vetítve.

Idézet:
bftrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
eth: 134 mh/s. 5 kártya megy, 6. még nem, táppal akadnak gondjaink. de már épül a 2. rig, csak várjuk a garis tápot. A befektetés jól teljesít, jó nagy növekedés volt azóta mióta itt beszéltünk, gondolom észlelted
Királyok vagytok, csak így tovább
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel