Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-06-02, 00:16   #48 (permalink)
David Chateau
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.495
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Huu, jó sokat írtatok.

Szóval, biztonság: többféle azonosítási módot is meg lehet adni a kriptotőzsdéken. Van hármas szintig védő biztonság, amelynél az egyik lépés 256 bites... De nem tudom, mindegyik tőzsdén van-e ilyen. Szóval szerintem emiatt nem kell jobban aggódni, mint bárhol máshol. Eleve pénzportólió van, de a tőzsdéket szokták inkább betámadni, nem az egyes pénzeket. Kocka mindig el van vetve. Enélkül nincs hozam, a kereskedés ilyen játék

Forgalom is elég nagy már, milliárd dollárok felett van a 3-4 legnagyobb pénz napi szinten, ez nem lebecsülendő.

Iszonyat jók amúgy ezek a technológiák, aki kitalálta ezt (a japán álneves amcsi faszi publikálta először), hatalmasat alkotott, az biztos, csak meg kell érteni, miért zseniális maga az ötlet.

Amúgymeg pullbackekben vétel továbbra is

Vagyis, ha vége az államvizsgáknak, átállok daytrade-re, nagyon szép a chartjuk, és hétvégente is lehet tolni. Közben Ripple került a kosárba még, ETH szintén, én örülök a nagyobb zuhiknak, legalább lesz hol még rávenni

Majd tehetek fel ide is daytrade képeket, ha érdekel valakit. Elsőként sup/res-re támadok valószínűleg, mint a "valódi" pénzeknél, bár ki tudja, lehet, vasvillával is lehet rajtuk fogást találni
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-eter.jpg  
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel