Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-01, 19:35   #14 (permalink)
Tback
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebbol pedig mi jon le neked : "Nem vagyok teljesen képben, hogy jelenleg milyen brókercégek vannak, ajánlottak már sok mindent. Olyat keresek ahol ilyen kicsi összeggel is megéri elkezdeni" ???

Nekem az, hogy nem eleg az, hogy semmilyen strategiaja nincs, de meg a brokercegekrol sincs halvany fogalma...

Mondok egy axiomat: a brokercegek a kispenzu mukikra buknak inkabb... mert sokan vannak es konnyu a kis penzuket seperc alatt elhalaszni... ez alap.
Nem az a kérdés, hogy a kérdező képben van-e, hanem az, hogy Te, aki elvileg képben vagy, milyen tanácsot adsz.
Ebből nekem elég sok minden "lejön" rólad.

Olvasd vissza a mondataidat és tedd magad a kérdező helyébe.
Te ilyen válaszokat szeretnél kapni?
A leírt mondataid segítettek neki abban hogy elkezdjen valamit, amit el szeretne?
Adtál bármiféle gyakorlati segítséget, vagy csupán el akartad rettenteni valamitől, amitől nem szükséges, vagy úgysem tudod?

Amikor te az első számládat nyitottad, mi lett volna az ami segített volna hogy ne bukd el azt olyan gyorsan?

Gondol át, hogy mit takar az, amikor Te azt írod Másokra, hogy "észt osztók", miközben néhányan csupán véleményt mondanak, esetleg van a mondatok mögött némi segítő szándék is, nem csupán a megszokott negatív közhelyek.

Az axiómád igaz, ugyanakkor azzal hogy ezt leírod, semmit nem teszel az ellen hogy a kérdező ne kerüljön bele ugyanabba a süllyesztőbe, mint sokan mások.

Ha van gyakorlati tapasztalatod, akkor ez a fórum talán azért van, hogy segíteni tudj azoknak, akik rászorulnak.
Ha tényleg trader vagy, akkor ez nem lesz megerőltető neked sem...
Ha még csak küzdesz a rendszerrel és mindenki ellenség, akkor valóban nem fogsz tudni érdemi tanácsot adni.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel