Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-01, 20:52   #15 (permalink)
equalizer
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 494
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem az a kérdés, hogy a kérdező képben van-e, hanem az, hogy Te, aki elvileg képben vagy, milyen tanácsot adsz.
Ebből nekem elég sok minden "lejön" rólad.

Olvasd vissza a mondataidat és tedd magad a kérdező helyébe.
Te ilyen válaszokat szeretnél kapni?
A leírt mondataid segítettek neki abban hogy elkezdjen valamit, amit el szeretne?
Adtál bármiféle gyakorlati segítséget, vagy csupán el akartad rettenteni valamitől, amitől nem szükséges, vagy úgysem tudod?

Amikor te az első számládat nyitottad, mi lett volna az ami segített volna hogy ne bukd el azt olyan gyorsan?

Gondol át, hogy mit takar az, amikor Te azt írod Másokra, hogy "észt osztók", miközben néhányan csupán véleményt mondanak, esetleg van a mondatok mögött némi segítő szándék is, nem csupán a megszokott negatív közhelyek.

Az axiómád igaz, ugyanakkor azzal hogy ezt leírod, semmit nem teszel az ellen hogy a kérdező ne kerüljön bele ugyanabba a süllyesztőbe, mint sokan mások.

Ha van gyakorlati tapasztalatod, akkor ez a fórum talán azért van, hogy segíteni tudj azoknak, akik rászorulnak.
Ha tényleg trader vagy, akkor ez nem lesz megerőltető neked sem...
Ha még csak küzdesz a rendszerrel és mindenki ellenség, akkor valóban nem fogsz tudni érdemi tanácsot adni.
1. Kicsit osszetettebbek voltak a mondataim az elejen, ez igaz... a lenyeg az elso mondatom volt: "Ilyen kicsi osszeggel nincs az a broker ahol megerne kereskedni" ... vitatod? Ez nem elrettentes, ez az igazsag. Amugyis el fog rettenni amikor elveszti a 170 dollart es utana a masodik 170-et es a harmadik 170-et is... ezt a folyamatot nagyon sokszor vegigneztem mar... sot, mi tobb, erre palyaznak a brokerek is, fuggetlenul attol, hogy kinel kereskedsz... mert egy komoly brokernel, aki nem a penzedre hajt, ahol nincs erdekellentet, ott nem tudsz ekkora szamlat nyitni...

2. Az elso szamlam 1000 dollar volt... 3 ora alatt buktam el... a masodik szamlam 10.000 dollar volt... azt 2 honap alatt buktam el... akkor kezdtem eszrevenni, hogy ez tobb mint kaszino, tanulni kell... tehat a tanacsom: tanulni. mit? eloszor az alapokat, erre ott van a babypips.com ... utana meg majd meg beszelunk

3. az "eszt osztok" azokra a fazonokra vonatkozik, akik a vita kedveert posztolnak, mint az elozo fazon, a diszlexias...

4. Segiteni is szeretnek, tudom milyen nehez elkezdeni... vagyis elkezdeni nagyon konnyu nyeresegesse valni kurva nehez... megegyszer: tanulni a kulcs...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel