Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-01, 21:34   #16 (permalink)
Tback
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 727
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Lassan kezd tartalom is kerülni a betűk mögé...ez jó.

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. Kicsit osszetettebbek voltak a mondataim az elejen, ez igaz... a lenyeg az elso mondatom volt: "Ilyen kicsi osszeggel nincs az a broker ahol megerne kereskedni" ... vitatod? Ez nem elrettentes, ez az igazsag. Amugyis el fog rettenni amikor elveszti a 170 dollart es utana a masodik 170-et es a harmadik 170-et is... ezt a folyamatot nagyon sokszor vegigneztem mar... sot, mi tobb, erre palyaznak a brokerek is, fuggetlenul attol, hogy kinel kereskedsz... mert egy komoly brokernel, aki nem a penzedre hajt, ahol nincs erdekellentet, ott nem tudsz ekkora szamlat nyitni...
Szerintem Moran ki akarja próbálni azt ami demóban tetszik neki.
Nem tudom mit csinál, nem is ez a lényeg, de ha ki akarja próbálni, akkor biztos vagyok benne hogy lesz olyan bróker ahol ezt megfelelően meg tudja tenni.
Igen, vitatom hogy nem fog találni olyan brókert.
Amikor megtalálja, akkor annak a cégnek a kondicionális környezetében kell majd működőképessé tennie a rendszerét.
Mindegy hogy 1,000, 10,000, vagy 100,000-ről van szó, mindegyik nagysághoz megvan a megfelelő cég, a megfelelő termék, a megfelelő stratégia.
Aki ezt nem ismeri fel, annak valóban lesznek még feladatai a jövőben.
Nem osztom a véleményemet a gonosz bróker, aki ellenség és ellopja a pénzemet nézettel.
Nem csak a bróker a hibás, ha ellopható valaki pénze, bár kétségtelen hogy kihasználják némelyek az ügyfelek tudatlanságát.
Ebben ugyanúgy hibás a trader is, aki nem tudja hogy mit hogyan hol és miként kell csinálni.

Tény és való, hogyha a kocsiban hagyom a lehúzott ablaknál a pénztárcámat látható helyen, bűncselekmény, ha valaki ellopja.
De azért nyilvánvaló hogy némileg én is lehettem volna körültekintőbb az értékeim védelmében...

Idézet:
2. Az elso szamlam 1000 dollar volt... 3 ora alatt buktam el... a masodik szamlam 10.000 dollar volt... azt 2 honap alatt buktam el... akkor kezdtem eszrevenni, hogy ez tobb mint kaszino, tanulni kell... tehat a tanacsom: tanulni. mit? eloszor az alapokat, erre ott van a babypips.com ... utana meg majd meg beszelunk
Ha megosztod azt hogy hogyan lehet gyorsan elbukni ez első, második, stb számlát, azzal segítesz.
Van pár százalék esélye, hogy talán ő nem így fogja tenni...talán.

Közhely az hogy tanulni kell, ugyanúgy mint az hogy menjen fel valami oldalra, aztán ha majd tudja a trader 1x1-et, akkor jöhet újra kérdezni.
Kérdem én hogy konkrétan mit tanuljon?
A tömérdek infó közül melyik kell neki és melyik nem?
Kire hallgasson, hogyan kezdje, hogyan folytassa, mit tegyen és mit ne tegyen biztosan?
Szóval te is nagyon jól tudod hogy ez az egész összetettebb annál mint tanulj fiam, aztán majd gyere vissza ha már felnőttél arra a szintre hogy kérdezni tudj tőlünk.
Addig meg nem beszélünk...

Idézet:
4. Segiteni is szeretnek, tudom milyen nehez elkezdeni... vagyis elkezdeni nagyon konnyu nyeresegesse valni kurva nehez... megegyszer: tanulni a kulcs...

Igen, tanulni a kulcs, csak a kulcskarikán annyi a kulcs, hogy azt sem tudja egy kezdő hogy milyen zárat akar kinyitni vele....
Gondolod hogy nincs már a kérdezőnek valamilyen alapszintű infója?
Szerintem van, de nyilván kevésnek ítéljük meg...
A magunk szintjén is van mindig helye a tovább fejlődésnek, ezt se felejtsük el!
A tanulás valódi tapasztalat nélkül pont olyan, mint a pályakezdő gyakorlati tudás nélkül.
Az elméleti tudás nem hoz pénzt.
Itt is ez a helyzet, előbb, utóbb ki kell kerülni a valós környezetbe.
Morannál most ez a fázis van. Ez elkerülhetetlen, csupán azt lehet vitatni hogy érett e már a dologra, vagy sem.
Ebben meg kb annyira tudunk tanácsot adni, mint tizenéveseknek az első szexre...
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel