Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-01, 21:19   #18 (permalink)
MyBusiness
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. Kicsit osszetettebbek voltak a mondataim az elejen, ez igaz... a lenyeg az elso mondatom volt: "Ilyen kicsi osszeggel nincs az a broker ahol megerne kereskedni" ... vitatod? Ez nem elrettentes, ez az igazsag. Amugyis el fog rettenni amikor elveszti a 170 dollart es utana a masodik 170-et es a harmadik 170-et is... ezt a folyamatot nagyon sokszor vegigneztem mar... sot, mi tobb, erre palyaznak a brokerek is, fuggetlenul attol, hogy kinel kereskedsz... mert egy komoly brokernel, aki nem a penzedre hajt, ahol nincs erdekellentet, ott nem tudsz ekkora szamlat nyitni...

2. Az elso szamlam 1000 dollar volt... 3 ora alatt buktam el... a masodik szamlam 10.000 dollar volt... azt 2 honap alatt buktam el... akkor kezdtem eszrevenni, hogy ez tobb mint kaszino, tanulni kell... tehat a tanacsom: tanulni. mit? eloszor az alapokat, erre ott van a babypips.com ... utana meg majd meg beszelunk

3. az "eszt osztok" azokra a fazonokra vonatkozik, akik a vita kedveert posztolnak, mint az elozo fazon, a diszlexias...

4. Segiteni is szeretnek, tudom milyen nehez elkezdeni... vagyis elkezdeni nagyon konnyu nyeresegesse valni kurva nehez... megegyszer: tanulni a kulcs...
10e dollárokkal tőzsdén vagy OTC-n kereskedsz? Mivel a "gonosz brókerek" a fx/CFD brókerek.
A "szakértelem" valszeg ott kezdődik, hogy pl 50e USD-t tőzsdén kívüli derivatív piacra nem tolunk be.
Jó oda az 500 USD.😊

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel