Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-02, 14:00   #31 (permalink)
equalizer
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 341
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ahogy olvasom a kapálózásaidat egy szó jut az eszembe: f@szkalap
Latod, ez lehet, hogy igy van... csak szempont kerdese a dolog... ugyanez jutott nekem is eszembe rolad amikor kepzelgesek es nem a tenyek alapjan kezdtel vitaba, csak azert is na, a vita kedveert... ha vitazni akarsz, gyere ervekkel.

Sracok, valasszuk mar szet az idealizmust ($170 szamlas kereskedes) a realizmustol...

Maradj az eredeti kerdes megertesenek probalkozasanal... ne arra valaszolj, hogy idealis korulmenyek kozott el lehet szorakozgatni egy 50e ft szamlaval vagy sem es erre van broki vagy sem... az eredeti kerdes nem errol szolt ha figyeltel volna, a bevezetes igy szolt: "Szeretnék lassan belevágni az éles kereskedésbe, de kizárólag kis pénzzel.Tudom, hogy kis pénzzel kockázatos meg nem éri meg, de mégis belevágnék." - erre irtam a velemenyem, ha neked mas velemenyed van, ird meg... ird meg hogyan kell ezt $170-bol csinalni, mert lehet en is kivancsi vagyok, egyelore nekem nincs elkepzelesem errol... ha pedig szorakozni akarunk 170 dolcsival, akkor tenyleg semmi akadalya... sok sikert hozza.
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel