Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-14, 10:44   #4 (permalink)
AlpinForex
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 347
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm!

Az átlageredmények vizsgálatára ott vannak a hagyományos versenyek.

Direkt akartam 1-1 kötésből válogatni, mert így egyenként kell róla írni a nevezőnek. Ezek fel fognak kerülni a weboldalra (utólagos engedelmeddel), így mindig lesz valami friss írás. Ez megér nekem és a szponzoroknak pár ezer forintot havonta.
Melyik kategóriában indítod? Gondolom az élesben.
Szia Forexklub!

Bár tényleg csak a kezdeményezés támogatása céljából tettem fel ezt a random tradet, bízom benne, hogy lesznek ennél sokkal jobbak és akkor nem kell azon gondolkodjak az adóbevallás melyik sorába könyveljem le a nyereményemet! Szóval hajrá, biztatnék mindenkit: elő a fényre! töltsük meg ismét szakmai tartalommal a fórumot. Az igazi nyeremény nem az a tízezer forint, amit Forexklub feldobott, sokkal inkább az a felismerés, hogy milyen sokféle piaci megközelítéssel lehet valaki sikeres a tőzsdén! Hogy ehhez semmi rendkívüli nem kell, csak néhány releváns megfigyelés, következetes szabálybetartás és a hibákból történő élethosszig tartó tanulás képessége...

PS. Természetesen a trade éles, azért ennyire én sem vagyok időmilliomos, hogy két poszt között demózzak
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel