Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-17, 23:14   #40 (permalink)
gtome
Tag

Összes hozzászólás: 77
Hírnév szint: 1
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
binarytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1 pip spreaden vitázunk könyörgöm... Kívánom, h. pár év múlva olvassa az aki most nem érti vagy támad, és nevessen magán. Tényleg. Az már azt jelenti, hogy skeres.
Kicsit kezdem kényelmetlenül érezni magam a hozzászólásaid után amiért én képes vagyok trade ktg esetén centeken alkudozni a brokeremmel.

A többiek a találati arány felől próbálták megközelíteni, én ezért teszek egy másik próbát.

Te azt állítod, hogy mindegy, hogy 0.5 a spread v 1 OTC piacon. Tegyük fel, hogy ugyanazokat a pozikat akarom bekötni mint te. Neked 1es spreaded van, nekem 0.5ös. Ahhoz, hogy te megkapd a pozit én 0.25tel jobb árra állhatok minden beszállónál és kiszállónál. Tradenként 0.5 pippel több profitom v kevesebb bukóm lesz. Szorozd be tetszőleges kötésmérettel és havi tradeszámmal.

Senki nem azt irta, hogy nem lehet rövid távon nyeresegesen kereskedni, szerintem azt sem, hogy hosszú távon könnyebb, csupán annyi, hogy a rövidtávú strategia megalkotásánál fontosabb figyelembe venni a spreadet, hiszen a kötésméret x tradek száma jóval magasabb.