Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-08-18, 09:34   #43 (permalink)
binarytrader
Tag

Összes hozzászólás: 69
Hírnév szint: 1
binarytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kérdésedre válaszom: IGEN!!!! Mindegy , hogy 10, vagy 20%-ot adózok, ha nyereséges vagyok! Hihetetlen? Elhiszem... Ehhez ismét a kérdésem ami ideillik: szerinted a bukók adnának cserébe 20%-ot, ha....

De menjünk tovább, mert jómagam és még pár emberke, kis csoportot alkotva elszánta magát, hogy innen kitakarítson záros határidőn belül minden kamugurut, kamu ebből élő mastert és társait, akik megmérgezik itt a levegőt, hülyeségeket hordanak össze. Most mondhatnád, hogy mit érdekel engem a kezdők átverése...és igazad is van! Semmit. De az már jobban érdekel, ha velem hitetik el évekig, hogy mekkora guruk, mert ha tudnám az igazságot, minden posztjukat egyszerűen átugranám, időt nem fecsérelnék rájuk. Így gyakorlatilag a kettős életet élő álguruk meglopnak engem(is), a szerepjátékukkal ellopják az életem egy kis szeletét, amíg olvasom a sok kamu tudálékos irományukat! Na ez a nem mindegy barátom!

Mint írtam, a guru hegy omlik...tavaly kezdett repedezni, de az omlás elkerülhetetlen, és a fórum őszinte tagjai csak nyernek majd vele. Csak az nem veszi észre aki nem akarja látni.

Az 1 pip spreadre visszatérve, amin még mindig agyalunk: a rendszeresen lebegő nyereségből visszaengedett 10-20-30 pip nyerő, ami a szemét spread több TÍZSZERESE, az nem fáj? Az nem probléma, hogy nem a jó kiszállásra fókuszálnak, hanem a nyüves 1 pip spread lefaragására? Tudom, ideálisan nem lehet kiszállni, és mindig vissza kell adni blabla...de akkor is röhej, hogy 30 pip nyerő visszaadása nem lelki trauma, 1 pip spread meg már a vég kezdete. Ezt csak azért írom, mert van olyan, aki még h4-en is azzal játszik, hogy breakeven+spreadbe tegye a stopot...
binarytrader nem elérhető   Válaszol idézettel