Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-09-20, 16:16   #201 (permalink)
C@maro
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EURAUD: ez kellene menjen 1.425-ig... de 1.475-1.465 zonaban erdemes figyelni, onnan he visszapattan akkor ez csak egy ABC korrekcio volt es akkor megyunk felfele... de addig is csinalsz 300 pipet... ami jo kis penz... en megprobalom tartani...

EURGBP: igen, valoszinu, hogy fog valamikor egy ABC melyebb korrekciot csinalni, az is lehet, hogy ez most indult el, de ezt sosem tudod... en meg benne vagyok, ezt is erdemes tartani hosszabb tavon... elmeletileg visszamehet majdnem 100%-ig is de sokkal inkabb az 50%-61.8% kozott fog fordulni lefele a 3.-ik hullamra ahogy te is mondod... na azt tenyleg erdemes elkapni, mert az komoly zuhanas lesz...

Nem tudom mit csinaljak holnap delutan az EUR trade-jeimmel... hetvegen nemetorszagi valasztasok vannak... ez pedig hetfon vagy kurva nagy profitot jelentene EURGBP es EURAUD tradeken vagy pedig visszaadok minden profitot... me gondolkodnom kell hogyna menedzseljem oket... valami otlet?
Az AUD erősödése ''jó megérzés'' volt részemről is, de erősebbnek véltem az NZD-t /nem vallom be, hogy a jövőből magammalhoozottlexikonból szedtem ki a múltbéli adatokat mint Carlssin... nem akarom követni a diliházba/. DAX-ot szerencsétlenül megsétáltattam a tegnapi pontos nyitásstól, a +BE-t átugorva, mínusszal zártam /nem raktam vissza az SL-t 12590-re/.
EURUSD sétál ... a többi pozi meg lefölözve.
Csatolt kicsinyítések
legyen-tied-honap-kereskedese-gbpaud_19_20_0917_short2.gif   legyen-tied-honap-kereskedese-audnzd_20_0917_short.gif   legyen-tied-honap-kereskedese-audcad_19_20_0917_long.gif  

legyen-tied-honap-kereskedese-euraud_19_20_0917_short2.gif   legyen-tied-honap-kereskedese-ger30_190917_short2.gif   legyen-tied-honap-kereskedese-eurusd_18_20_0917_long.gif  

C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel