Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-09-21, 12:42   #209 (permalink)
independence
Szenior tag

Összes hozzászólás: 251
Hírnév szint: 2
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

es talald ki mi tortent... megfogtam az 1200 pipes zuhanasbol (amennyit a zold+piros sav tart) eros 70 pipet ...

2. EURNZD: majdnem tokeletesen ugyanez tortent mint a USDCAD eseten, csak itt long volt a pozi, 3 honapot vartam a tokeletes beallora, januarban bealltam es 120 pip utan kivettem a profitot... utana meg neztem hogyan megy meg 1000 pipet nelkulem...

A

Más idősíkon ugyan, de arányaiban hasonlóan én is jártam már így. Sőt, gondolom, még sokan.
Ezt megemészteni számomra sokkal nagyobb mentális kihívás, mint egy nagyobb vesztő sorozaté.
Mint a kártyavár. Sokáig tervezgeted, építgeted, s a vége felé, ami talán a legfontosabb, összeomlik az egész. És tudod, hogy k….va sokára lesz ilyen lehetőséged megint. Kezdheted az egészet elölről.

És itt még az a mentális önfelmentés sincs meg, mint egy hagyományos munkahelyen, ahol pillanatok alatt megtalálod, hogy ki mindenki felel mindenért, csak nem te.
Itt le kell nyelni, hogy a végeredmény a te döntéseid sorozatának végkifejlete.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel