Téma: Fáradt gőz
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-11-24, 18:53   #167 (permalink)
Etna
Szenior tag

Összes hozzászólás: 499
Hírnév szint: 3
Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.
Alapbeállítás

Eszembe jutott a Deltritous nevű tag, illetve annak videói. Tett amit tett vagy nem tett, de voltak jó gondolatai a gyereknek. Az egyik valahogy úgy szólt, hogy pár szóban el kell intézni ha kíváncsiskodnak az emberek, "mert mintha nem tudnám miért is akarnak velem barátkozni annyira"....Na ez a mondata nagyon megmaradt. Pár év tapasztalat alapján kijelenthetem, hogy nemhogy pár szóba, de egyenesen le kell tagadni, ha közöd van ehhez az egészhez, még a rokonok előtt is. Két kezemen nem tudnám megszámolni az embereket, akik valahogyan sunyin rájöttek, vagy valakitől megtudták, akinek hülye fejjel vagy kicsit ittasan elmondtam....Pedig legtöbbjének terelésként letudtam azzal, hogy pókerezem hobbiból... Durván nagy mentális teher tud lenni ebben az egészben, ha még nem vagy sikeres, nem ebből élsz, de a környezeted már ott áll sorba az ajtód előtt, hátha megkapja a grált... Ugyanez a helyzet azokkal, akik simán felakasztanának, amiért ezzel vagy akár pókerrel foglalkozol. Ezért ne csodálkozzon aki belekezd, ha időnként úgy fogja érezni, hogy egy megvetni való számkivetett senki.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel