Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2017-12-09, 13:04   #13 (permalink)
David Chateau
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.003
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy picit másnap van. Elvesztettem a fonalat.

Most akkor végülis a longban, vagy shortban van az a nagy potenciál?

No, mindegy.
Én longolni nem fogom ezeket a fent vázolt (szerintem szakmai) okokból.
Shortolni meg nem is tudom, melyik brókeremnél tudnám, ha akarnám…

Ti akkor konkrétan, most hogy akartok ebből pénzt kivenni?
Részemről az lesz, hogy várok egy pullback-et. Ha visszaesnek jókorát (Konzum pl 1400-1600 környékéig, de nincs kőbe vésve), akkor nézem a napos trend alakulását, és a híreket a cégről, és a politikáról. Ahogy jönnek a választások, amin nyer a Fidesz, szerintem elég csinosat fognak menni, hiszen a közbeszerzéseket ezek a cégek fogják kapni tovább, ami fundában véve jó hír rájuk nézve. De persze egy globális krach pl ne üssön be addig. Vételt szinte biztosan több részletben fogom megtenni.

Shortolás se rossz, de abban én még egyáltalán nem vagyok járatos, így ez nekem nem játszik egyelőre. A longban amúgyis több a potenciál, hiszen shorton max 100%-ot kereshetünk (tőkeáttét nélkül), longon meg nincs felső határ.

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebbe nem szabad beszállni directben mert veszélyes.
Csakis közvetítőként!
A legegyszerűbb módja ha összehozod a megfelelő partnereket és azért kérsz jutalékot.

Például a Mészárost a Sertéstőzsdével:
Sertés Tőzsde

Ez egy win-win szituáció mivel kifizetődőbben hedgelhetik egymást mint ha külön-külön csinálják ezt egy hideg hűtővel illetve a gázperzselővel.
A jutit a tippért pigcoinban kéretik küldeni

https://cryptocurrencytalk.com/topic...n-on-exchange/
Állat vagy kocaseggu
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel