Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2018-01-18, 10:28   #242 (permalink)
David Chateau
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.680
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egyébként, hogy visszakanyarodjak a kályhához, és Zoli, neked is érthető legyen:

Amikor itt megnyitottam a topikot, az elgondolás az volt, hogy bányászunk pár évig, és a jónak tűnő coinokból felhalmozunk pár tízezret.

Mivel nagyon durván hirtelen szálltak el, amire egyikünk sem számított, ezérteladtuk a gépeket, és inkább vettünk minden szart, ráadásul a bányászat is nehezedett. Tököm se akart az elején pár hónapra összerakni nagy cumik árán gépeketXD Mindegy, megtanultuk ezt is.

Mivel most van jókora portfólió (amit évek alatt terveztünk felépíteni), ezért én a kegjobb coinokból HODLER vagyok továbbra is, a vacakokat meg shortolom. Szerintem a bitcoin nem fog gyorsan kimúlni, mert az az alap coin. Viszont igenis lesz itt pár funkcionális coin, ami még nagy karriert fog befutni. Bitcoin már 2013-ban is volt ezer usd felett, aztán töredékére esett. De hát a trédelésben ez most itt bárkit is újként ér?

Jó ez a kriptó. Az adózás miatt most úgyse váltanám fiat pénzre, bár egyszer lehet, kipróbálom a bankkártyás fizetést
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel