Téma: pénzÜGYES
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2018-02-26, 07:26   #5 (permalink)
equalizer
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
Hírnév szint: 3
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elindult a https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek weboldalam.

Új tapasztalatok, új szemlélet. Új kommunikáció.

A minta a prémium és privát banki szolgáltatások, ahol a MIFID2-nek is megfelelően elsősorban az ügyfelek kockázatvállaló képességét felmérve építenek megfelelő minőségi mutatójú, diverzifikált, buy&hold típusú portfóliót pl. befektetési/eszköz alapokból, ETF-ekből, egyedi részvényekből és igény szerint egyéb termékekből.

Igyekszem ehhez megbízható pénzügyi szolgáltató(ka)t és termékeket, stratégiákat bemutatni.

Ez mellett – érdekességképpen - foglalkozom szervezés, vezetés, HR, marketing, értékesítés, önmenedzselés … témakörökkel is.

A fórumos vitákban nem kívánok részt venni. Aktualitásokat fogok itt néha megosztani, hiszen ez egy tőzsdefórum.
En azert kivancsi voltam, hogy mit is jelenthet az a beharangozott ”Új tapasztalatok, új szemlélet. Új kommunikáció." es rakattintottam a linkre... addig jutottam el, teljesen komolyan veve az allitast, miszerint uj szemlelettel allunk hozza a dologhoz, hogy "Kb. 150 ezer forintos tőkével már komoly portfóliót építhet.". Itt pedig hanyattestem a szekrol a rohogestol...

Miutan osszeszedtem magam, ket-harom ilyen rohogogorcs utan, elkezdtem kicsit elmelkedni, hogy mit is latok valojaban, erre jutottam:

- "Uj tapasztalatok" - osszehasonlitva a regi weboldalad ezzel az ujjal, nem ismerem fel az uj tapasztalatokbol levont kovetkezteteseket... ugyanazokat a problemakat latom itt is mint ott, valamikor velemenyt is formaltam roluk, ugyhogy kihagyom ugyanazok ujravetelet... lenyeg az, hogy az uj tapasztalataid nem reflektalodnak sehol, eddig.

- "Uj szemlelet" - ezek nagy szavak, de sajnos ebben sem vagyok meggyozodve, hiszen egy jo roman mondas szerint, a farkas tobbszor atvedlik eleteben, de a szemelyisege megmarad, csak a szore lesz mas... a "diverzifikált, buy&hold típusú portfóliót pl. befektetési/eszköz alapokból, ETF-ekből, egyedi részvényekből és igény szerint egyéb termékekből" meg mindig kivancsi vagyok hogyan epitened fel egy "Kb. 150 ezer forintos tőkével már komoly portfóliót építhet." modon... meg hajlando vagyok azt az 5.000 ft/ora honorariumot is kifizetni neked, csak, hogy vilagosits fel...

- "Uj kommunikacio" - nekem abbol ahogy a weboldalad kinez, teljesen egyertelmu, hogy a kommunikacio is ugyanaz maradt, hacsak nem szamitjuk ide azt, hogy a forumos vitakban nem kivansz tobbet resztvenni, valamint facebook-on is nyomod ezekutan... viszont a blogon ugyanazokat az informaciokat latni, melyek hasznavehetosege minimum megkerdojelezheto...

- "Igyekszem ehhez megbízható ... stratégiákat bemutatni." - tehat te nem egy, hanem maris tobb strategiat... sot mitobb, barmilyen, ugyfelre szabott, strategiat be tudsz mutatni... hagyd meg nekem a ketelkedes luxusat, hogy ezt tenyleg hatekonyan veghez tudod vinni, mindazok mellett, hogy meg "szervezés, vezetés, HR, marketing, értékesítés, önmenedzselés … témakörökkel is." hatekonyan foglalkozol...

Mondjuk a marketing szakertelmedet startbol kamatoztathatnad azzal, hogy legalabb sajat magadat megprobalod hitelesebben eladni... itt nem mukodik az a szabaly, hogy a cipesznek a cipoje lyukas... Az nyilvanvalo, hogy nem tartozkodtal eleget egy nagy marketing-kiraly kozeleben (mint pl. HalaszUr... ), hiszen fogalmad sincs hogyan eszik ezt (sem)...

Maradjunk annyiban, hogy ez az uj szorzeted sem gyozott meg annyira, hogy a velemenyemen objektiv modon valtoztassak (pedig teljesen optimistan alltam hozza mielott kattintottam volna az oldaladra) miszerint neked penzt, legyen az 150 ft. is csak, sosem adnek, hogy penzUGYESEN moneymentor-ald azt... kicsit az az erzesem ebbol az ajanlat-tumultosbol amit szolgaltataskent kinalsz, mintha egy utcai prosti menujet olvasnam... barmit azert az 5.000 forintos cumiert...

Na de semmi gaz, nem szemelyeskedni kivantam, csak egy kicsit. Es kihasznalni, hogy monologban nyomhatom, hiszen "A fórumos vitákban nem kívánok részt venni." uj kommunikacios strategiad lehet tobbet fog hasznalni neked, mint eddig az ellentete...

A Nagy Roman Mesemondo, out...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel