Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Árutőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-09-07, 18:26   #101 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Annyira tipikus, hogy pénteken döntési pontnál zár az (arany) ezüst:
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xagusdh1a.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-10, 15:58   #102 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Gyönyörű short lett belőle, szépen beadta, de azért nyitásban a stopok kellettek az ausztráloknak (megint... )
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-09-10, 16:05   #103 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem vagyok jövőbelátó, de new low-ról még el tudnék képzelni egy fib korrekciót, aztán pedig perec le a mélybe
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-10, 22:25   #104 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 8
AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem vagyok jövőbelátó, de new low-ról még el tudnék képzelni egy fib korrekciót, aztán pedig perec le a mélybe
Van ami támassza H4en és naposon is.
(Technikailag)
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusddaily-2013.09.10.png   csak-az-aranyrol-xauusdh4-2013.09.10.png  
AngyalBandi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-10, 23:03   #105 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez így van, 1347 lesz a kritikus pont. Ha nem tartja meg, akkor viszlát.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-10, 23:26   #106 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez így van, 1347 lesz a kritikus pont. Ha nem tartja meg, akkor viszlát.
az alulról indított trendvonalról pattanhat vissza, úgyis ez a kedvenc beszállód

pont ott lesz a találkozó az említett szinttel
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-11, 07:14   #107 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem! Az már a trendvonal alatt van
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-11, 15:47   #108 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kezd robbanásig feszülni a helyzet... stop kitörés betéve mindkét irányba!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-11, 17:46   #109 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Hírnév szint: 6
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Majd este 11 fele kitör egy tickre 100 pipet...kb. ahogy szokta, vagy majd kivárják, míg európainak 5 kávé után leragad a szeme, és ekkor bumm.
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-11, 18:09   #110 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

nem ez az izgalom tárgya?

10-y Bond Auction
Régi 2013-09-11, 18:25   #111 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Itt bármi megtörténhet. Még az ausztrálok is kiugraszthatják kis likviditás mellett, mert msot aki benne, az mind be van stoppolva valamelyik irányba a sáv köré.

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
10-y Bond Auction
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-12, 13:50   #112 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ennek a longnak vége van mint a botnak. Lesz-e vajon visszateszt?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-12, 15:02   #113 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ennek a longnak vége van mint a botnak. Lesz-e vajon visszateszt?
az is ritka, h egy trendvonalat ilyen simán törjön le egy instrumentum
némi oldalazás a támaszon, oszt zutty
Régi 2013-09-12, 23:00   #114 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Összegyűlt a szufla az oldalazásban, aztán nem volt ami megállítsa az esést, annyi stopot kiütöttek

Nem pont ezt mondtam?

Arany előszerettel csinál ilyeneket. Ha nincsenek vonalak, amik megtartság az árat, esik ez mint a kő
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-13, 00:26   #115 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ilyenkor meg már bazi nehéz beszállni, mert nem lehet tudni meddig jön a visszatesz ha lesz benne.
1 megoldás van: átkapcsolni Heikenre, ha van 5 egyforma eső gyertya egymás után, akkor valószínűleg a 6. is hasonló lesz. RR 1:1 short, szinte mindegy hol.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-13, 01:59   #116 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Jajjj, jön az Ausztrál korrekció nyitásban. Milyen trükkös.... mi lenyomjuk az árat, hogy kiszedjük a stoppjaikat, cserébe most megkapjuk ugyanezt cserébe. Király! Akkor long
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-13, 10:49   #117 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ehh, ez a long se sokáig tartott
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-16, 10:52   #118 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Beszálló: nyitási visszatesztje, ami önmagában is beadta a shortot
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusdm15.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 13:04   #119 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Elég érdekes helyre került az arany és az ezüst. Letörési szinthez.... Ha ez egy short trend, akkor itt kéne beszállni shortra. Ha long, akkor meg nyílván nem.

Mivel ázsiában nem volt eladás én arra következtetek, hogy ez nem csak egy hír-mozgás volt, hanem talán long lesz a trend.

Ezek után én úgy xopatnám be a jónépet ( ) hogy ezüstön elkezdenék agresszívan eladni, csak azért h essen kicsit az arany és amikor már jó sokan beshortolták meg bestoppolták egy jóóó nagyot rántanék rajta felfelé

1357.50 buy limit nálam a terv
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 13:32   #120 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
Hírnév szint: 5
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Elég érdekes helyre került az arany és az ezüst. Letörési szinthez.... Ha ez egy short trend, akkor itt kéne beszállni shortra. Ha long, akkor meg nyílván nem.

Mivel ázsiában nem volt eladás én arra következtetek, hogy ez nem csak egy hír-mozgás volt, hanem talán long lesz a trend.

Ezek után én úgy xopatnám be a jónépet ( ) hogy ezüstön elkezdenék agresszívan eladni, csak azért h essen kicsit az arany és amikor már jó sokan beshortolták meg bestoppolták egy jóóó nagyot rántanék rajta felfelé

1357.50 buy limit nálam a terv
Én szinte biztos vagyok hogy a következő 100 dollár felfelé lesz. Bernankenek vágás van a két lába között - nem merte megsérteni Wall Street urait, utána jön Yellen - full speed ahead. Már megrendelték a nyomtatókba az új ink toner-okat, mert éjjel nappal fogják nyomni a pénzt. Aki ezek után is elhiszi a meséket az USA gazdaságáról az magára vessen.
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 13:39   #121 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

ezek közgazdászok... tényleg azt hiszik addig lehet nyomtatni a pénzt, amíg nincs infláció.... majd ha a részvénypiacot úgy kitömték h nem tud még tovább nőni 2 megoldás marad:
1) hagyni h a pénz hard assetekbe áramoljon és tényleg meginduljon az infláció
2) csinálni kell még több adósságot és akkor a kötvénypiac még fel tudja szívni

Melyik a jobb?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 13:45   #122 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
ezek közgazdászok... tényleg azt hiszik addig lehet nyomtatni a pénzt, amíg nincs infláció.... majd ha a részvénypiacot úgy kitömték h nem tud még tovább nőni 2 megoldás marad:
1) hagyni h a pénz hard assetekbe áramoljon és tényleg meginduljon az infláció
2) csinálni kell még több adósságot és akkor a kötvénypiac még fel tudja szívni

Melyik a jobb?
Első megoldás kamatemeléseket és likviditás szűkítést igényel, ami a piacok nyílvánvaló összeomlásával kell h járjon és egyértelmű lesz ki volt a ludas...

A második megoldásban még nyerünk 5-10 évet, amíg a kamatfelárak fel nem zabálják a GDP-t.

Bár láthajuk a japán csodát Elviszik a kötvényeket 0% hozam mellett is Végülis ha nincs állam akkor nincs pénznem sem, szóval tényleg semmivel sem kockázatosabb mint a kp USA-ban is állami rendeletben ki kell adni h a lakosság bankbetétei automatikusan konvertálódnak USA állampapírokba. Így lehet nyerni még akár 20 évet is!

Egyszer azért kifutunk a 0-ákból még a virtuális számlákon is
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 14:21   #123 (permalink)
XXX
Szenior tag

XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Első megoldás kamatemeléseket és likviditás szűkítést igényel, ami a piacok nyílvánvaló összeomlásával kell h járjon és egyértelmű lesz ki volt a ludas...

A második megoldásban még nyerünk 5-10 évet, amíg a kamatfelárak fel nem zabálják a GDP-t.

Bár láthajuk a japán csodát Elviszik a kötvényeket 0% hozam mellett is Végülis ha nincs állam akkor nincs pénznem sem, szóval tényleg semmivel sem kockázatosabb mint a kp USA-ban is állami rendeletben ki kell adni h a lakosság bankbetétei automatikusan konvertálódnak USA állampapírokba. Így lehet nyerni még akár 20 évet is!

Egyszer azért kifutunk a 0-ákból még a virtuális számlákon is
Ahogy néhány hónapja mondtam, vegyetek platinát, ezüstöt, meg szántóföldeket (vagy legalább gyümölcsös kertet). Ennek a végkimenete nagyon rossz lesz, csak azt remélem hogy a világháborút elkerüljük (a hyperinfláció az már majdnem biztos).
Régi 2013-09-19, 14:49   #124 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ahogy néhány hónapja mondtam, vegyetek platinát, ezüstöt, meg szántóföldeket (vagy legalább gyümölcsös kertet). Ennek a végkimenete nagyon rossz lesz, csak azt remélem hogy a világháborút elkerüljük (a hyperinfláció az már majdnem biztos).
Biztosíték céljából ezek sose rosszak, spekulációs célból nem vennék. Csupán azért, mert ez a folyamat még elhúzódhat még 20 évig is akár, illetve mostanában itthon eladni földet = a lehetetlennel
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 15:04   #125 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Biztosíték céljából ezek sose rosszak, spekulációs célból nem vennék. Csupán azért, mert ez a folyamat még elhúzódhat még 20 évig is akár, illetve mostanában itthon eladni földet = a lehetetlennel
A földet sohasem akarod eladni. A platina meg lecsúszhat 1000 dollárra az ezüst meg 15-re, de az upside sokkal-sokkal nagyobb.
Régi 2013-09-19, 15:22   #126 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hát igen, a biztonsági befektetéskor nem is azt számolja annyira az ember h mennyit nyerhet, hanem h legyen valamilye, amikor kitör a káosz, világvége, polgárháború, egymás legyilkolása. A kérdés az h ilyenkor ki akar földet venni?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 16:16   #127 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hát igen, a biztonsági befektetéskor nem is azt számolja annyira az ember h mennyit nyerhet, hanem h legyen valamilye, amikor kitör a káosz, világvége, polgárháború, egymás legyilkolása. A kérdés az h ilyenkor ki akar földet venni?
A föld akkor lesz igazán fontos ha a forint-dollár-deutsch mark semmit sem ér, és krumplit akarsz cserélni lisztért. Addig meg vagy kiadható, vagy hobbiból az ember megmunkálja. Ez az ultimate insurance policy.
Régi 2013-09-19, 16:30   #128 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Akkor már inkább egy sörétes...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-19, 17:18   #129 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Stopok nem lettek kiszedve, ezért nem is várom h most kitörjön, de ha már megindult...
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusdm5.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-26, 10:01   #130 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Végetérhetne már ez a bizonytalankodás
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusdh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-27, 14:04   #131 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Érdekes.... jobban átgondolva a dolgokat, ha jön az USD short trend és megnőnek a kockázatok, akkor megint érdemes lenne aranyat venni. Ha manipulálni akarnám a piacot, akkor minden bizonytalan helyzetben beleadnék, hogy úgy tűnjön esik a piac, majd az alján elkezdenék jó sokat venni. Ha pedig visszajött az ár, akkor a shortok zárásával felhúznám magamnak a piacot. (Mondjuk kitörést szimulálva...)
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-27, 15:41   #132 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Akkor már inkább egy sörétes...
Én mindkettőt beszereztem. Föld+csúzli. Az a tuti. Ezt még megfejeltem némi fizikai arannyal. Valahogy az az érzésem, hogy fogok még úgy fizetni, hogy letörök belőle egy darabot. Tudom...kicsit paranoid vagyok
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-27, 15:53   #133 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Maximálisan megértelek!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-09-27, 18:27   #134 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez Albert Edwards, a SocGen közgazdászától:
The current bubble will burst, despite the Fed postponing the event by climbing to ever higher diving boards. All the time rising inequality is draining the swimming pool dry and the crunch when it comes will be ugly. Then the long overdue reforms in the tax system discussed above could be forced by a raging public onto the 1% despite their brays of indignation.

Erre a Zerohedge komment:
We would go further: when the fury of the 99% boils over, the 1% (and their bought and paid for politicians) better hope that the army is on their side. Because the reverse wealth redistribution when (not if) it comes, will be swift, militarized, and very brutal.

Szerintem ennél jobban és tömörebben nem igazán lehet összefoglalni hogy mi következik.
Régi 2013-09-27, 18:50   #135 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ebben is hatalmas igazság van! A köznép úgysem tűrné el h kisemmizzék őket.... persze ez a forgatókönyv akkor él, ha a folyamat az USA-ban kezdődik. Szerintem ők azért drukkolnak, hogy Japánban kezdődjön. Ott meg max polgárháború lesz.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-01, 18:31   #136 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ebből jól kimaradtam így jár, aki lefekszik vasárnap hajnali ausztrál nyitás előtt
Egész hétvégén azért viszketett a kezem h ott eladjak...áhhh
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusdh1.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-06, 06:32   #137 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kíváncsi vagyok mi lesz az arannyal... beszorultunk két fib szint közé
1360 sell, 1306 buy.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-06, 20:36   #138 (permalink)
Tag

AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kíváncsi vagyok mi lesz az arannyal... beszorultunk két fib szint közé
1360 sell, 1306 buy.
Ha a felettes magasabb idősíkú trendet nézzük, akkor lefelé az esélyesebb.
Régi 2013-11-06, 23:22   #139 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha a felettes magasabb idősíkú trendet nézzük, akkor lefelé az esélyesebb.
Az már a múlt!
Egyformán veszik, ahol venni kell és adják, ahol adni kell.
Ha az 1360-at viszi, akkor 1550-ig meg se kell állni... ha az 1306-ot viszi, akkor pedig 1200-ig.
Amúgy valamiért longnak látom
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 10:29   #140 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Én is longot várok, de egyszerűen annyira adja magát az 5. elliott hullám lefelé, hogy nem tudom kiverni a fejemből. Kétféleképpen is számoltam célárat neki és 1265-öt és 1170-et adott ki. Bízom benne, hogy csinál egy duplaaljat, mert akkor nagyobb bizonyossággal lépnék longba. A helyzet az, hogy jelenleg még mindig folyik a pénznyomtatás és egyéb fundamentális ok sincs jelenleg masszív longban gondolkodni.
De ez már jövőre szerintem változni fog. Vigyázó szemeteket az inflációra vessétek!
Amint el fog szaladni, akkor az duplán fog hatni az arany long irányba.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 17:17   #141 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kamatdöntés USD erősödés hozott, ez pedig negatívan hat az aranyra. Elképesztő h megpróbálták kitöretni felfelé, miközben az EUR beesett 200 pipet... Jó alkalom volt fordítani... de ha most 1306 fölött zárunk, megint elég érdekes az összkép erős mind2 tábor.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-08, 15:02   #142 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hatalmas felszúrás hír és beesés előtt... senki ne mondja nekem h itt valaki nem tudta az adatokat előre...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-08, 15:16   #143 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hatalmas felszúrás hír és beesés előtt... senki ne mondja nekem h itt valaki nem tudta az adatokat előre...
és ez téged a meglepetés erejével ért?
Régi 2013-11-08, 17:04   #144 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem lepődtem meg, mert ez az aranyon elég gyakori; viszont megjátaszni sem tudtam
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-08, 17:24   #145 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem lepődtem meg, mert ez az aranyon elég gyakori; viszont megjátaszni sem tudtam
nem tudom mi volt a belépőd, de aki a mai trendtörésre lépett be és az utolsó csúcs fölé tette a stoppot, azt maximum egy dupla spread védte meg
az dúrván 40 pipes stop volt

viszont te be szoktál lépni limitre, v 1 percesen a pullbackre, arra jó volt
Régi 2013-11-10, 14:19   #146 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
nem tudom mi volt a belépőd, de aki a mai trendtörésre lépett be és az utolsó csúcs fölé tette a stoppot, azt maximum egy dupla spread védte meg
az dúrván 40 pipes stop volt

viszont te be szoktál lépni limitre, v 1 percesen a pullbackre, arra jó volt
Csúcs fölé sosem rakok stopot Mindenki oda rakja...
Így van, 1313-as limittel eladható volt. Volt is egy limitem... 1315-ön...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-11, 17:31   #147 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
és ez téged a meglepetés erejével ért?
Idézet:
Meglátjuk mi lesz vele 1200 környékén.
Régi 2013-11-11, 20:00   #148 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Meglátjuk mi lesz vele 1200 környékén.
Egyre gondolunk...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-15, 07:24   #149 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyelőre szintnél veszik...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-15, 13:33   #150 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egyelőre szintnél veszik...
Lehet, már adják is.
Csatolt kicsinyítések
csak-az-aranyrol-xauusdh4-2013.11.15..png  
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
nincs trend ' csak PROFIT alleexander Csevegés 125 2011-06-21 13:53

A pontos idő 07:34 , a GMT +1 időzóna szerint.