Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-06-21, 17:51   #51 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 6
devizablog.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy stratégia programozását mennyiért vállalod? Két beépített indikátor szükséges hozzá, és kb 6db set fájlba állítható dologról lenne szó. Véleményem szerint egy közepesen bonyolult stratégia.
Szia!

Folytassuk a további megbeszélést emailben.

Írj erre a címre : gg(kukac)devizablog.hu

üdv

GG
Régi 2012-06-22, 10:09   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Wink

Idézet:
Egy stratégia programozását mennyiért vállalod? Két beépített indikátor szükséges hozzá, és kb 6db set fájlba állítható dologról lenne szó. Véleményem szerint egy közepesen bonyolult stratégia.
Nem fog működni a stratégiád, kidobott pénz lesz amit fizetsz programozónak.

De ha mindenáron ezt szeretnéd legalább versenyeztesd őket, óriási eltérések lesznek az árakban ugyanazon munka elvégzésénél.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-06-24, 17:41   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Rassah a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Archenius jutottál valamire a robottal kapcsolatban?
Rassah nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-24, 18:17   #54 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Archenius jutottál valamire a robottal kapcsolatban?
Te reklámozod mindenféle netes fórumon, miért nem raksz fel te valami hiteles eredményt? Én több időt nem kívánok szánni rá.
Régi 2012-06-30, 08:21   #55 (permalink)
SRP
Új tag

SRP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Megtaláltam.
SRP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-30, 08:50   #56 (permalink)
SRP
Új tag

SRP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ja! Megtaláltam, csak azt felejtettem el beírni, hogy a forexrobotok használatával kapcsolatos felhasználói tapasztalatok érdekelnének.

Fél éve kezdtem el oktatóanyagból tanulni a forexet, de mivel nem bíztam magamban, brókercégen keresztül, telefonos megbízással (tanácskéréssel) kereskedtem, leginkább DAX-on.
Tegnap elég csúnyán elintéztem a számlámat, ezért arra gondoltam, hogy a maradék lével indítok egy 300€-s számlát pl. Alfatrédernél, mert ott van ilyen kisösszegű lehetőség és ráültetek egy skalpoló-robotot.

Mi a véleményetek erről az elképzelésről? Nagyon nagy marhaság, vagy kellő tapasztalattal itt is meg lehet találni a normális működés módját?

A segítő véleményeket előre is megköszönöm.
SRP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-30, 15:41   #57 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Üdvözlök mindenkit,engem nagyon foglalkoztat,és érdekel a forex robot programozása.Valaki tudna ajánlani nekem valami olvasmányt,tanulmányt erről a témáról?
Azt megköszönném,további szép napot.
Régi 2012-06-30, 15:58   #58 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Üdvözlök mindenkit,engem nagyon foglalkoztat,és érdekel a forex robot programozása.Valaki tudna ajánlani nekem valami olvasmányt,tanulmányt erről a témáról?
Kezd az MQ4 programnyelvvel.
Régi 2012-06-30, 17:32   #59 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Archenius köszönöm az információt, utána nézek ennek a programnyelvnek.
A robotnak van jó tesztje,csak a weboldalán található,de megfogadom a tanácsodat.
Régi 2012-07-01, 15:51   #60 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem fog működni a stratégiád, kidobott pénz lesz amit fizetsz programozónak.

De ha mindenáron ezt szeretnéd legalább versenyeztesd őket, óriási eltérések lesznek az árakban ugyanazon munka elvégzésénél.
Kicsit megkésve reagálok, úgy-hogy bocsi mindenkinek.
Szóval a stratégiám jól működik, viszont mivel azt akarom, hogy jobban működjön legalább 80%-os találati eredménnyel, ezért tovább elemzem, finomítom majd utána megkeresek egy programozót.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-12, 20:25   #61 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
ricsmond20 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Eladó a :Leo trade,Megadroid,Million dollars pip,akár külön,de inkább együtt eladóak,várjuk a jelentkezőket.A 3 legkorektebbül teljesítő robot,
ár:40.000huf,lehet valamennyit alkudni is
ricsmond20 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-13, 15:56   #62 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 801
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
ricsmond20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eladó a :Leo trade,Megadroid,Million dollars pip,akár külön,de inkább együtt eladóak,várjuk a jelentkezőket.A 3 legkorektebbül teljesítő robot,
Szia
4 azaz négy ezer forintot adok az összesért. Ha áll az alku, küldj egy privátot.Köszi.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-13, 16:17   #63 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

én 40 azaz 40 Ftot!
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-13, 20:36   #64 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 153
demo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
ricsmond20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól működik akkor miért adod el?
Elvileg jóval a többszörösét kellene hoznia, mint 40e ft. Vagy nem?
Ez is csak erősít, hogy az ilyen robotok egy kalap .... .
demo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 19:23   #65 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Miért van az, hogy feltelepítettem több helyre az MT4-es programot, ráraktam egy robotot. A 3 programot ugyan úgy raktam fel kettőt a gépemre, egyet pedig egy VPS szerverre. Mind a hárommal megcsinálom ugyan azt a backtestet mégis különbözik. A beállítások, devizapár, időintervallum és bróker ugyan az. Ezért nem értem, hogy miért különböznek. Van ahol mínuszos, van ahol pluszos. Valaki tud valami megoldást rá, hogy miért lehet ez? Előre is köszi!
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-23, 16:40   #66 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
PierP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Miért van az, hogy feltelepítettem több helyre az MT4-es programot, ráraktam egy robotot. A 3 programot ugyan úgy raktam fel kettőt a gépemre, egyet pedig egy VPS szerverre. Mind a hárommal megcsinálom ugyan azt a backtestet mégis különbözik. A beállítások, devizapár, időintervallum és bróker ugyan az. Ezért nem értem, hogy miért különböznek. Van ahol mínuszos, van ahol pluszos. Valaki tud valami megoldást rá, hogy miért lehet ez? Előre is köszi!
Milyen adatokon backtestelsz? A telepítés előtti bizonyos időintervallumban a bróker saját historyjából kapod az adatokat, ha korábbiakon tesztelsz, ahhoz gondolom letöltötted a metaquotes közös historyját (bár van olyan bróker, aki ebből is ad sajátot). Telepítés után már az is számíthat, hogy melyik példány mikor futott, hiszen futás közben online kapja folyamatosan a tickdatát. És az adatokban levő néhány apró különbség elég is lehet.

(Személyes megjegyzés: az egész backtestnek egy alapteszten túl kezdek egyre kisebb jelentőséget tulajdonítani. Volt, hogy robotot toltam két hónapig demón, aztán ugyanazon a két hónapon végigtoltam a backtestet, és tök más eredmények jöttek ki. Egyszerűen kicsit máshol, kicsit máshogy teljesülnek a megbízásaid, mint a backtestben, és ez épp elég... A demó már egy picit közelebb van az éleshez, de az is távol van a tökéletestől.)
PierP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-26, 12:10   #67 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
(Személyes megjegyzés: az egész backtestnek egy alapteszten túl kezdek egyre kisebb jelentőséget tulajdonítani. Volt, hogy robotot toltam két hónapig demón, aztán ugyanazon a két hónapon végigtoltam a backtestet, és tök más eredmények jöttek ki. Egyszerűen kicsit máshol, kicsit máshogy teljesülnek a megbízásaid, mint a backtestben, és ez épp elég... A demó már egy picit közelebb van az éleshez, de az is távol van a tökéletestől.)
Nyilván a backteszt nem helyettesíti sem a forward tesztet, sem a kis összegű éles tesztet, de nem is ez a célja, hanem hogy képet kapjál egy stratégia működőképességéről, hatékonyságáról. Forward, kis összegű éles tesztnél meg az a cél, hogy ellenőrizzed hogy a stratégia tényleg azt csinálja e, mint a backteszten (forward teszt kötéseit össze lehet hasonlítani ugyanazon időszak backtesztjável) MT4 backtesztje egyébként teljesen alkalmatlan bármire is, mivel MT4 nem tárol tick adatokat, így egy BAR belsejében látható mozgást csak szimulálja. Ezen kívül ASK adatokról sincs semmi információd.
Régi 2012-08-06, 13:06   #68 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az Említett robotok ,ha valakinek kell 15-20.000 hufos áron eladóak.
Régi 2012-08-06, 19:07   #69 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

hello willow ,
ha esetleg 10000huft tudsz érteni adni akkor ok,de azért 4000huf ne is haragudj,de ilyen robotokért,minimum 10.000
Régi 2012-08-06, 21:42   #70 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Alapbeállítás

Még egy kicsit várunk, és te fizetsz, hogy megvegyük a robotokat
Régi 2012-09-12, 11:54   #71 (permalink)
Új tag

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 7
Szilard a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Szilard részére
Alapbeállítás

Idézet:
érdemes myrmeleon blogját tanulmányozni, ő fordította a kézikönyvet magyarra.
Szilard nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-10, 11:49   #72 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
MagnusLaca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Azt szertném megtudni min érdemes a kereskedést elkezdeni MT4-en vagy Deal Book 360-on és, ha MT4 akkor melyik, a mostani álláspont szerint az a kereskedő robot amelyik a legüzembiztosabb? Melyik lenne a kettő közül az a platforma amelyik támogatja? Még kezdő vagyok, most egyelőre a demó számla érdekelne hogy lássam sikeres lehet e. Ha tud valaki bármi jelenleg aktuális infót azt köszönöm előre is.

Üdv.: Laca
MagnusLaca nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-10, 13:57   #73 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
MagnusLaca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Azt szertném megtudni min érdemes a kereskedést elkezdeni MT4-en vagy Deal Book 360-on és, ha MT4 akkor melyik, a mostani álláspont szerint az a kereskedő robot amelyik a legüzembiztosabb? Melyik lenne a kettő közül az a platforma amelyik támogatja? Még kezdő vagyok, most egyelőre a demó számla érdekelne hogy lássam sikeres lehet e. Ha tud valaki bármi jelenleg aktuális infót azt köszönöm előre is.

Üdv.: Laca
Laca!

Úgy tűnik, most neked teljesen mindegy melyiken kezded, melyik robotot kapcsolod rá. Demon meg végképp.

Aktuális infóként annyit mondanék, hogy te épp a pénz és tőkepiacokra próbálsz kimerészkedni, ami mögött van némi közgazdaságtan. Ha érted a piac működését, alapvető fogalmakat, összefüggéseket, ráérnél akkor platformot választani még a demóhoz is.

Az mt4 egyébként egyszerűbb, több broker használja, kisebb tőkével is lehet majd éles számlát nyitni, könnyebben programozható, több robot kapcsolható rá.

A dealbook bizonyos tekintetben profibb, de nehezebb programozni, robotozni vele.

De a robotokat egyelőre felejtsd el, amíg nem érted, hogy hogyan működik, mik az előnyei-hátrányai az ilyen kereskedésnek.

Jó tanulást az elkövetkező évekre.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-11, 11:05   #74 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 5
creator a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-1/437506

http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-2/437507
creator nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-11, 11:20   #75 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A link elég valóban.

Kár lenne minden további betű. Ezek a teljesítmények nagyon rosszak. Érdemes lenne ismerkedni kicsit a chartokkal is néha, a született robotíróknak.

Remélem nem a tied.
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-11, 12:44   #76 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A link elég valóban.

Kár lenne minden további betű. Ezek a teljesítmények nagyon rosszak. Érdemes lenne ismerkedni kicsit a chartokkal is néha, a született robotíróknak.

Remélem nem a tied.
Üdv !

Én nagyon szívesen elfogadok minden kritikát . Ezekből sokszor többet lehet tanulni , mint az alaptalan dicséretekből .

Ha azt is meg tudnád mondani , miért rossz az , ha plusszos a számla , igen hálás lennék..

Ez a stratégia nem a 99% találati arányról szól . Nem azt hajszolja , hogyan lehet igazam mindig . Pusztán a cash a cél.........akár a kereskedési profit , akár rebate formájában .

A chartokat kilenc éve sasolom............

Kíváncsian várom a Te linkedet .

Üdv !
Régi 2013-01-22, 08:34   #77 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok !

Csak halkan , csendben ajánlom figyelmetekbe :

Egy tízezres számlán ezek a teljesítmények +36% és +80 % hozamot jelentenek , összesen meg egy kövér duplázást , nem egészen három hónap alatt . Mindezt úgy , hogy a kezdeti tőke végig biztonságban volt .
Természetesen tudjuk , hogy a múltbeli adatok nem kötelező érvényűek a jövőre nézve , de akkor is : ha eljátszunk a gondolattal , mi van akkor , ha évente négyszer megduplázza a számlát/számlákat ? Elég virgonc kis gondolat......
Régi 2013-01-22, 12:31   #78 (permalink)
Szenior tag

aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
creator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok !

Egy tízezres számlán ezek a teljesítmények +36% és +80 % hozamot jelentenek , összesen meg egy kövér duplázást , nem egészen három hónap alatt . Mindezt úgy , hogy a kezdeti tőke végig biztonságban volt .
Picit kiegészíteném:

Mindezt egy játék bróker, játék számláján sikerült összehozni.
Aki nem pont akkor nyitotta "volna" mint te, az a 10szeres kockázatnöveléssel lehet átélt volna 39 vagy 71%-os visszaesést is.
A számláidon a DD és a gain egy folyamatos versenyben vannak.

Különösen az érdeklődők figyelmébe ajánlanám 3. számládat, ahol az equity vadabb ütemben halad lefele, mint a balance felfele. Itt a 10szeres élményszorzóval, már 350% bukóban járnánk, tehát többször is sikerült volna elveszteni pénzünket.
http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-3/437509

Nem véletlen futtatod ezeket túlméretes demo számlán.....vagy már mindened belebuktad ilyen technikával a forexbe, vagy eszedben nincs kockáztatni.
Régi 2013-01-23, 19:39   #79 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Shady313 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok !

Természetesen tudjuk , hogy a múltbeli adatok nem kötelező érvényűek a jövőre nézve , de akkor is : ha eljátszunk a gondolattal , mi van akkor , ha évente négyszer megduplázza a számlát/számlákat ? Elég virgonc kis gondolat......
Elég megnézni a statement-et, Martingale rendszerről van szó, én semmiképp nem tenném éles számlára. Sok tőke kell hozzá, hogy a DD-t túlélje, sok tőkén pedig ki akar látni magas DD-t?
Shady313 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-25, 11:57   #80 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ciao !

Menjünk sorban.........

A harmadik számla szintén egy kísérlet - volt . Direkt a rebate számlához , sajnos nem gyött be....... mint több száz másik se , amit eddig sikerült leprogramozni . Ez egy ilyen ipar...... Ajánlom figyelmedbe , hogy én NEM ajánlottam senki figyelmébe ezt a számlát . Persze , ha attól van orgazmusod , hogy végre Te is tudsz valami okosnak tűnőt írni , ám tedd ezt .
DD és gain : igen , ez a stratégia erről szól . Magát a piacot állítottam szembe saját magával . Gyilkos egy stratégia, de a profitgörbe szerint müxik.......... Régi mondás : mit kell tenni , ha bedobsz egy felest és marja a gyomrodat ? Dobj be még egyet és marják egymást . Ugyan az , csak pepitában : ha a csajod eszi az idegedet , ne vágd el a torkát , kapj ki egy másikat , majd az megvígasztal...... esetleg még egyet , és akkor már rendesen jól érzed magadat .

Számla méret : a fejlesztés eme fázisában az van figyelve , mekkora tőke kell a stratégia alá . Ezeket a tapasztalatokat felhasználva , a múlt héten a hedge1 robot elindult éles számlán is . Pont ugyan azt köti az élesen is , mint a ,,játékbróker játékszámláján,, .. tehát demo és éles kötés egybe vág .

Hogy lássatok egy kis érdekességet , valami hasonlót :

http://www.myfxbook.com/members/ForexEnvy

Itt is csak egy zavaró körülmény van , ami viszont megkerülhetetlen : a profit görbe .

Ezeknél a martingale jellegű stratégiáknál általánosan bevett szokás az , hogy az első duplázás után a tőkét vissza utalják . Innentől nincs kockázatban .
Egy valamit nem értek , a myfxbook DD kimutatását . Mást jelez az oldasávban és mást a grafikonon . Hozzáteszem , én a számlán azt láttam , amit a grafikon mutat . Soha nem volt akkora DD , amit az oldalsávban ír ki .

Végezetül : örülök , hogy ennyire köpköditek a stratégiát , a helyett , hogy mutatnátok valami hasonlót . Nem azt mondom , hogy ez a világ teteje , vagy a szent grál . ...de ha Nektek ilyen sincs , az csak azt mutatja , hogy a szimpla irigység beszél belőletek . Ez a legjobb útmutató az életben : amikor mindenki , akinek nincsenek eredményei , le akar beszélni , biztosan tudom , hogy a legjobb úton vagyok .
http://www.tanmesek.eoldal.hu/cikkek...peldazata.html

Köszönöm a segítségeteket !!! ))
Régi 2013-01-26, 10:32   #81 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
...
Hogy lássatok egy kis érdekességet , valami hasonlót :

http://www.myfxbook.com/members/ForexEnvy
....
Mutatok én is egy hasonlót: http://www.forexpeacearmy.com/metatr...orex_envy/real

Ezen a fórumon tapasztalataim szerint nem a köpködés szokott lenni a fő hajtóerő, hanem a segítőkészség. És jópár embernek közös tapasztalata, hogy még nem látott olyan martingale-t, ami hosszú távon ne ment volna durva bukóba. Láttam már olyat is, ami csak 2.5 év után tette ezt meg. És szép, hogy kezdesz 500$-ral, felviszed 1000$-re, kiveszel 500-at, és utána már tényleg nem buksz. Viszont örömmel nézed, ahogy az 500-ból mondjuk 10000 lesz. Aztán egyszercsak kinullázza a martingale. Az azért ugye fájni fog? Pedig nem is vesztettél semmit...
Régi 2013-01-26, 11:09   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
KJudit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Creator: ez nem irigység te .öcs köszörű, hanem az hogy vered itt a nyálad egy ilyen sz.rral. A hideg kiráz, amikor így ir valaki valamit, mint te: "ajánlom figyelmetekbe", "halkan megemlíteném" , "kis érdekesség"..... Jó én se vagyok egyszerű, de legalább nem reklámozok id.ótaságokat.
KJudit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-26, 11:38   #83 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Drága Judit !

Ennyi érzelmet.........hmmmm...........

Te nagyon tüzes menyecske lehetsz Ha mi ketten eccer össze tunnnánk gyönni....
Régi 2013-01-26, 11:56   #84 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia PierP !

Értem , amit írsz , és egyet is értek Veled . Két dologban különbözik a véleményünk .

Szerintem minden stratégiának vannak gyenge szakaszai . Kérdés , hogy akkor mi van ? A megoldás a felvetésedre az , hogy nem csak egyszer kell kivenni a profitot , hanem rendszeresen . Valahogy így :
http://www.forexenvy.com/our-strategy/

A másik : a robot nem idő alapú charton fut , hanem renkon . Ez sokkal jobb minőségű adattal eteti . Itt minden gyertya egyforma méretű , és az irányt is jobban mutatja . Ez extra előnyt ad a végre hajtásban .

Ez nem egy hagyományos , a végtelenbe elengedett martingale , hanem erősen limitált . Plusz van benne több rafinált trükk , a hedge az egyik ilyen .

Én egy lázadó típus vagyok . Szerintem nincs rossz időjárás , csak alkalmatlan öltözék .

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)

Mindenben van kockázat , ez tény . Ennek a kezelése a kulcs . ........... szerintem.....

Szép napot !
Régi 2013-01-26, 13:34   #85 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
..Mindenben van kockázat , ez tény . Ennek a kezelése a kulcs . ........... szerintem.....

Szép napot !
Amit írtál abban matematikailag sok igazság van. Ugyanúgy mint a martingél legyőzhetetlenségében.
1. Ha dupláz a számla, mindig ki kell venni.
Ehhez az elmélet az, hogy mondjuk átlagosan fél évente bejön egy padlózás de addigra már legalább egyszer kivettük a kezdőtőkénk.
A gyakorlat az, hogy sosem tudhatod mikor jön a margincall, lehet a számlanyitás után másnap. Azután, azon a héten még kétszer.
Mint múltkor írtam, az sem mind1, mikor indítja valaki a robotját. Akár órákon is múlhat, hogy az egyiken MC van, a másikon nincs.
2. Korlátozott martingale előnyei..
Elég sokat kisérleteztünk barátaimmal ilyen ötleteken. Gyakorlatilag olyan, mintha egy darabig dühösen dobálná az ember a zsetonjait a rulettasztalra, aztán egyszercsak megijed. Akkor elkezd gondolkodni és mindenféle trükkel megakadályozni, hogy a krupié elvigye az addigi tétjét. Itt több lehetősége van, vagy azt monja, hogy rendben lezárja szép nagy bukóban a pozikat, vagy pedig elkezd időt húzni (hedgel) és imádkozik. Az időhúzás eredménye a beszorult számla, ami szerencsés esetben egyszercsak majd a távoli jövőben nem lesz annyira veszteséges.
3. Renko chart.
Sokakat láttam ebbe az irányba fordulni, mint jövőbe vezető út, de aztán egyszercsak nem írtak róla többet.

A kisérleteidhez sok sikert kívánok, de mivel eddigi eredményei a te nézeteddel ellentétben abszolút nem meggyőzőek, szerintem korrektebb lenne ha csak mint kisérletet emlegetnéd.
Régi 2013-01-26, 17:13   #86 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Látom , már foglalkoztál a témával . Sok igazság van abban , amit írsz .
Egy helyütt már írtam , én sem gondolom , hogy ez lenne a szent grál . Mindössze vannak esélyei a stratégiának . Végül is , minden csak kísérlet . Nem tudok olyan robotról , ami sok éve stabilan működne , ettől függetlenül lehet , hogy van . Maga a piac állandó változásban van . Ennek is meg van a maga oka.......... Ezek a robotok szintén kísérletek arra , hogy pénzt vegyenek ki . Az a biztos , ami elmúlt , ezt már megtanulhattuk .

Azt nem vagyok hajlandó elfogadni , hogy nem lehet fogást találni a piacon . Ehhez lehet jó megoldás , megfelelően használva ez a stratégia . A renko is egy eszköz ehhez . Vannak előnyei , és én igényt tartok ezekre . Általános hiba , ha mások fejével gondolkozunk . Az , hogy mások mit tudnak , és ebből mit írnak le , ez egy más tészta . Nekem is egyszerűbb lenne az életem , ha szép csendben elsunnyognék , egy szót sem szólva . Amiért felhoztam ezt az ötletemet , az nagyrészt az , hogy hátha valaki tud belőle meríteni . Én magam sokat tanultam abból , hogy mások robotjait figyeltem .

Amiért myfxbookos linket raktam fel , és nem backtesztet , ez meg nyilvánvaló .
Régi 2013-01-26, 22:30   #87 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
...
Szerintem minden stratégiának vannak gyenge szakaszai . Kérdés , hogy akkor mi van ? A megoldás a felvetésedre az , hogy nem csak egyszer kell kivenni a profitot , hanem rendszeresen . Valahogy így :
http://www.forexenvy.com/our-strategy/
Még pár ellenérv, aztán nem hiszem, hogy többet érdemes lenne a dologgal foglalkozni. Elsőként:
http://eareview.net/live-forward-test/forex-envy
Ennek konklúziójában még a review írója (aki nem egy, nem két robotot látott már) is azt írja, hogy talán ezzel a robottal lehet keresni, bár martingale-es. A forward tesztje decemberben 0-ra vitte a számláját.

Másodjára pedig egy kis gondolatmenet. Indulsz 500-zal. Nyersz, kiveszel 500-at. Aztán újra. És még egyszer. Majd 0-zza a számládat. Még mindig pluszban vagy. Ekkor mit teszel? Újraindulsz 500-zal és reménykedsz? Ha azt is elbukod? Nálam ez egyenlő a rulettes duplázós technikával, mert "csak nem lesz olyan hosszú rossz sorozat". De igenis lesz. És akkor az első bukó után vagy leállsz a robottal, és örülsz az addigi nyereségnek, vagy újra beteszed az 500-at, amit megint elbukhatsz.

Mindenki a maga hibájából tanul (sajnos én is abból tanultam a legtöbbet), kívánom, hogy kicsi legyen a tanulópénzed.
Régi 2013-01-27, 09:06   #88 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Értem én , amit írsz . Viszont néhol picit különbözik a véleményünk .
Az általad belinkelt statisztikánál kilenc deviza páron kereskedik a robi , meg nem is ez a szerkezet , amilyen az enyém . Az idő alapú charton kereskedik , az enyém renkon . Plusz vannak az én kreálmányomban olyan raffinált elemek , amiket máshol nem láttam . Szóval a kettő......... az nem egy . Csak első ránézésre hasonlít , de a részleteket nem pakolnám ide ki , érthető okokból .
Money management : ha már 500 $ az induló , akkor cent számla , 50 000 induló egyenleg . Azt meg az alapbeállítással ,plusz értelmes kockázat növeléssel művészet lenullázni . Azzal együtt , hogy február 6.-án letelik az első három hónapja a robinak a próba időből, egy-két flikk-flakk a piacon és eléri a 10 K profitot . Ehhez a beállításhoz nem kell több , mint 10 K induló egyenleg . Hogy ez dollár , vagy centszámla , ez részlet kérdés , a matek ugyan az . Még mindig a hipotetikus okoskodás mezején tova haladva : ha van egy szerkezet , ami kvázi három havonta dupláz , és az induló egyenleg lehet akár 100 $ / 10 000 cent / is , MIÉRT NE adnék magamnak egy esélyt ?

Amennyi tandíjat én már kifizettem , ez a 100 $ nem oszt nem szoroz . Sajnos nem a tőzsde volt az , aki/ami a legnagyobb számlát benyújtotta . Van egy régi mondás : bárkinek kíváncsi vagy az igazi jellemére , csak két dolgot adj neki , pénzt és hatalmat . Nagy igazság van benne............

Meg az is fontos szerintem , hogy kit másol az ember . A minap olvasom a címoldalt az újságban , hogy a közismert milliárdos tíz üzletéből hat elmegy a levesbe , de a maradék négy bőven hoz annyit , hogy megérje . Én inkább másolom ezt az embert , aki fél év alatt elbukott egy millió dollárt , és a mai napig sikeres e mellett , mint azokat , akik egyhelyben ülve fűrészelik a fingot , a helyett , hogy tennének egy bátor lépést . Ezt ne vedd személyes célzásnak !!!!!!!!!!!

Teljesen másképp gondolkozunk , és ez nem a Te vagy a Ti hibátok . Én évek óta kívülállónak vallom magam ,ami az össztársadalmat illeti . Nem azt mondom , hogy jobb vagy különlegesebb vagyok , egyszerűen csak kiváltam a nyájból . A nyáj meg természetesen rosszul tűri ezt............ ezért :

https://www.youtube.com/watch?v=cdyuwZgZnsc

Itt is tipikusan az megy , mint bárhol másutt : a ritka kivételt leszámítva mindenki faszául el tudja magyarázni , mi és hogyan nem müxik . A nélkül, hogy pozicionálná magát valami féle eredménnyel . Csak a privát vélemények............. ami olyan , mint a luk a seggen . Mindenkinek van , oszt' senkit nem érdekel a másé .
Én kérek elnézést a mostani fogalmazásomért , de a minap az egyik buksza felrótta itt, hogy mintha egy hangyányit metroszexuális lenne a stílusom....... most ilyenre vettem a figurát , a változatosság kedvéért .

Egy tényt látok . Hála Istennek, és az elektronyikus ámításteknyikaji vívmányoknak , a robik előre fele rugdossák a labdát . Minden más csak vélemény........... Nem tudom , meddig tart ez , de ha úgy állnék hozzá , hogy úgy sem fog sikerülni , akkor is igazam lenne. Inkább azt hiszem el , mint ahogy eddig mindig , amikor sikerült nagyot alakítanom , hogy én vagyok a felelős , és ezt is meg tudom csinálni .

Mostani szófosásomat egy veretes gondolattal zárom , amit bár nem én találtam ki , de bevettem a szabályaim közé . Imígyen szól : az eredményeket sorold , az ábrándjaiddal meg ne zaklassál .

Szép napot kívánok !
Régi 2013-01-27, 09:41   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
.. Nem azt mondom , hogy jobb vagy különlegesebb vagyok , egyszerűen csak kiváltam a nyájból . A nyáj meg természetesen rosszul tűri ezt...........
Itt is tipikusan az megy , mint bárhol másutt : a ritka kivételt leszámítva mindenki faszául el tudja magyarázni , mi és hogyan nem müxik . A nélkül, hogy pozicionálná magát valami féle eredménnyel .
.
Kicsit elérzékenyültem írásodtól. A prófétai irányvonal idáig hiányzott a kisipari robot kufárokból.
1. Amíg te csendben elkóborolsz a nyájtól, senki nem fog zaklatni szerintem ebben a biznicben. Ha megpróbálsz néhány birkát magaddal csalogatni , hogy az egy forintjukat lenyúlhasd mielőtt a farkasok széttépik őket, annak többen nem fogunk szurkolni.
2. Ha tudom, hogy egy fél éves gyerek nem tud felemelni egy autót, ahhoz hogy ezt kimondhassam nincs szükségem egy olyanra aki fel tudja.

Nehogy félreértsd, mint fejlesztő szurkolunk neked....hogy a robotoddal ne az történjen, mint 1000-ből 1000-rel.
Régi 2013-01-27, 10:17   #90 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Vélemény, vélemény , vélemény...........

Bla-bla-bla................

Neked van valamilyen myfxbookos linked ?
Régi 2013-01-27, 10:25   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Amennyi tandíjat én már kifizettem , ez a 100 $ nem oszt nem szoroz .
Ez a legádázabb martingél stratik egyike amit használsz. Kiszámoltad hány emelés fér még bele mielőtt elviszi a számlát a margincall?

Vagy nagyon kezdő lehetsz még vagy nagyon el akarod adni a cuccot.
Melyik vagy?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-01-27, 10:34   #92 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 801
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

creator
Szerintem fejleszd tökéletesre a robotodat, robotjaidat. Majd keress velük egy valagnyi pénzt. Ezután tegyél közzé legalább 1 éves pozitiv számlaegyenleget, majd áruld a robotjaidat 100 dolcsiért. Hidd el, ez a tökéletes út. Igy mindenki jól jár. Addig pedig ne rángasd a mézesmadzagot senki orra előtt. Szerintem.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-27, 10:37   #93 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Vagy a harmadik, és kiszámoltam .

Limitálva van a kötésszám és a méret is .

A legádázabb a sima martingale , duplázós szorzóval , hedge nélkül , dühödt rákötésekkel trend ellen , idő alapú charton. Ez nem az .

Tudok olyanról is , eddig mind beszopta . A martingale csak idő kérdése , és elbukik . Ezt kell kezelni , erre kell megoldást találni . Hogy csak indokolt esetben és módjával kössön rá . A cél minden esetben a katasztrófa elkerülése , e mellett a profit kivétele .

Mindennek van egy ára , de nem mindennek egy az ára . Éveket töltöttem eddig robotokkal . Én ezt az árat fizettem ezért a görbéért .
Régi 2013-01-27, 10:50   #94 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem más elképzelésem van a jövőt illetően . A tökéletes úttal kapcsolatban minden képpen .

Tudod , mindenki szeretne visszamenni a múltba , és 160-ért CHF-et venni . Ehhez képest sokan ott shortolták be.......... Mindig a jelenben kell döntést hozni . Most itt vagyunk . A jövőt én sem tudom .

Semmilyen mézesmadzagról nincs szó . Mindössze arról , hogy én az eredményt ismerem el . Ebben a forexes világban ez jellemzően myfxbookos oldal . Ha felteszem a robot leírását , forráskódját , ugyan úgy kapok hideget-meleget . Azzal még talán lehet is vitatkozni . Egy profitgörbével minek ????????????

Az meg végképpen felejtős , hogy én szaladjak emberek után , hogy lécci-lécci , ne a hülyeségekre szórd el a pénzedet . Semmit érő vakításra százezreket , market maker brokiknak szatyor dollárokat , stb .
Mindenki saját maga dönt a sorsa felől .
Régi 2013-01-27, 11:01   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
.. mézesmadzagról nincs szó . Mindössze arról , hogy én az eredményt ismerem el .

.
Én is. Ez nem eredmény amit a robotod csinált. És tréfás az erőlködésed, hogy bebizonyítsd, hogy ez ér valamit.
Ha érne valóban valamit, akkor mindened pénzzé tennéd és bedepositolnád a robotba. Tudod, hogy rossz, ezért próbálsz másokat elavult marketing fogásokkal belerángatni.
Szánalmas...
Régi 2013-01-27, 11:30   #96 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is. Ez nem eredmény amit a robotod csinált. És tréfás az erőlködésed, hogy bebizonyítsd, hogy ez ér valamit.
Ha érne valóban valamit, akkor mindened pénzzé tennéd és bedepositolnád a robotba. Tudod, hogy rossz, ezért próbálsz másokat elavult marketing fogásokkal belerángatni.
Szánalmas...
Bocsáss meg , miről beszélsz ?

Senkit nem akarok berángatni semmibe . Az meg , hogy a háttérben mit csinálok , nyilván nem fogom itt kiírni .

Van egy régi szabály . Minden új dolognak van egy életgörbéje . Először kiröhögik , majd hevesen ellenzik vagy üldözik - ugye , a Föld lapos és körülötte forog a többi bolygó ? Végül általánosan elfogadottá válik .

Paradigmának nevezik azt , ami vagy gátol vagy segít bennünket előre .

Nekem az a legjobb megerősítés , ami itt zajlik . Amit ennyire köpködnek , a tények dacára , abban van valami.............

Még mindig várom a myfxbookos linkeket............... mi tart ilyen sokáig ????
Régi 2013-01-27, 11:55   #97 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok !

Elmagyaráznád nekünk, hogy a fenti 3 hónapos backteszt 5 és 9 %os hozamából mi alapján számítasz 3 havi duplázásra?

Nem tiszta az sem, hogy mit értesz az alatt, hogy a "kezdeti tőke biztonságban volt" Ha megnyitsz egy tradet, és 0 pipes SLt beraksz azonnal (ami lehetetlen) még akkor sincs biztonságban a kezdeti tőke...

Én sem várom el egy stratégiától (sem kézi, sem robottal működtetettől), hogy több évvel, évtizeddel ezelőtt is nyerséges legyen. Viszont addig nem minősítem jónak abackteszt eredményt, amíg nem látom, hogy konzisztensen nyereséget termel. Ha ezt utolsó 1 hónapban éri el, akkor az is elég. Ha az utolsó 1 évben éri el az is jó. Ha az utolsó 4 évben éri el, az is megfelel. Lényeg, hogy konzisztensen nyereséges legyen. Nálam ennek körülbelül aza minimális feltétele, hogy a vizsgált időszakon belül elért össz hozam legalább 10szerese legyen a legnagyobb drawdownnak, úgy, hogy a nyitott tradeket is figyelembe vesszük minden ticknyi árfolyammozgásnál, és úgy hogy a kockázati szintet nem növeljük a tőkével arányosan.
Régi 2013-01-27, 12:13   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bocsáss meg , miről beszélsz ?

Senkit nem akarok berángatni semmibe . Az meg , hogy a háttérben mit csinálok , nyilván nem fogom itt kiírni .

Van egy régi szabály . Minden új dolognak van egy életgörbéje . Először kiröhögik , majd hevesen ellenzik vagy üldözik - ugye , a Föld lapos és körülötte forog a többi bolygó ? Végül általánosan elfogadottá válik .

Paradigmának nevezik azt , ami vagy gátol vagy segít bennünket előre .

Nekem az a legjobb megerősítés , ami itt zajlik . Amit ennyire köpködnek , a tények dacára , abban van valami.............

Még mindig várom a myfxbookos linkeket............... mi tart ilyen sokáig ????

Egyre jobb, Kopernikusz lassíts!
Mindjárt dobom a linket, amin 100 dollárért árulom a 3 havonta dupázós robotomat..

(egyébként tényleg közreműködtem egy hasonló robot megalkotásában, ráadásul a martingél rendszert csináltam én. ott 1000 kötés után már majdnem duplázott, a maxDD a gain 25%-a. nem vagyok rá büszke)
Régi 2013-01-27, 12:29   #99 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem vagyok egy robot szakértő, de azt tudom, hogy az a stratégia, ami 90%-os találati arány mellett tud plusszolni, az halálra van ítélve.

Annak sincs semmi értelme ha az ember maga ellen kötöget, mert ezzel gyakorlatilag csak a netto kitettségét változtatja 0-ra, ergo zárhatná is a pozit, utána meg újranyithatná. Nem értem miért próbálkoznak sokan ezzel. A balance lehet szépen nő, de közben az equity a béka segge alatt van. Az is ugyanolyan veszteség függetlenül attól, hogy nincs még bekönyvelve. És azt jobb előbb mint később...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-01-27, 13:21   #100 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elmagyaráznád nekünk, hogy a fenti 3 hónapos backteszt 5 és 9 %os hozamából mi alapján számítasz 3 havi duplázásra?

Nem tiszta az sem, hogy mit értesz az alatt, hogy a "kezdeti tőke biztonságban volt" Ha megnyitsz egy tradet, és 0 pipes SLt beraksz azonnal (ami lehetetlen) még akkor sincs biztonságban a kezdeti tőke...

Én sem várom el egy stratégiától (sem kézi, sem robottal működtetettől), hogy több évvel, évtizeddel ezelőtt is nyerséges legyen. Viszont addig nem minősítem jónak abackteszt eredményt, amíg nem látom, hogy konzisztensen nyereséget termel. Ha ezt utolsó 1 hónapban éri el, akkor az is elég. Ha az utolsó 1 évben éri el az is jó. Ha az utolsó 4 évben éri el, az is megfelel. Lényeg, hogy konzisztensen nyereséges legyen. Nálam ennek körülbelül aza minimális feltétele, hogy a vizsgált időszakon belül elért össz hozam legalább 10szerese legyen a legnagyobb drawdownnak, úgy, hogy a nyitott tradeket is figyelembe vesszük minden ticknyi árfolyammozgásnál, és úgy hogy a kockázati szintet nem növeljük a tőkével arányosan.
Tehát az én kalkulációm : a két robi alá elég egy-egy 10 K számla . Ez a saját megfigyelésem ,az eddigi teszt alapján . Egymás mellett egy 15 K számlán el tud ketyegni , természetesen nagy tőke áttéttel . Lássuk a kalkulációt .
Az első verzió következő zárásakor valahol 5000 $ körül lesz az equity , ez látható az eddigi működésből . Plusz hozzá jön a rebate , ami jelenleg 1 pippel kalkulálva 1800 $ . A záráskor ez is több lesz picivel , de ez majd akkor derül ki . Saccperkb 6800-7000 $ lesz a tőke , mindennel együtt . Ennél kalkulálni kell a rebattel is , mert ez direkt egy ilyen beállítás .

A kettes verzió equity + rebate ebben a pillanatban bő 9000 $ .
A két eredményt össze adva / itt a jövőbeli eredményről pampogok / ) 9000 + 7000=16000 $ . Nem tudom , mikor zárja be a pozikat az első robi , azt sem , hogy addig milyen egyéb más pozikat nyit a kábelen vagy az oszin . Most arra várok , hogy az eurón korrekció legyen . Én még annak is örölni tudok , ha évente nem négyszer, csak háromszor duplázza meg a számlát . Ez esetben négy hónap a duplázás ideje . Erről beszélni valóban csak egy hosszabb periódus után van értelme .
Van abban valami igazság , amit írsz a saját kalkulációddal kapcsolatban ........ de ezek a számlák eddig ennyit pörögtek . Direkt óvatosan indítottam a robotokat , először csak egy-egy charton , és kis mérettel . Majd az eqity növekedéssel emeltem a méretet , illetve tettem rá más chartokra is . Az induló tőkébe nem nagyon harapott bele , ezt értem az alatt , hogy biztonságban volt . Reményeim szerint a továbbiakban sem fog sérülni . Ezt a grafikon mutatja .

A százezres számla ne tévesszen meg , a demo erre való , hogy ingyen lehessen forward tesztelni . Direkt túlméretes .

Tényleg !!!! Mi van akkor , ha ez így müxik ??????????? Elég virgonc kis dolog.....
Válaszol

Címkék
automata kereskedés, expert advisor, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:23 , a GMT +1 időzóna szerint.