Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-01-27, 14:11   #101 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Hírnév szint: 6
KJudit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Creator virgonc lenne az, ha be.ognád a p.fád. Menj a sunyiba a 100dolláros robotoddal előbb bizonyíts vele 1 évet utána rángatózz itt te kis majom.
KJudit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-27, 14:22   #102 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 5
creator a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Creator virgonc lenne az, ha be.ognád a p.fád. Menj a sunyiba a 100dolláros robotoddal előbb bizonyíts vele 1 évet utána rángatózz itt te kis majom.
Szia Drágám !

Kérlek ne felejtsd el , hogy a nők nem beszélnek csúnyán , nem finganak és nem hazudnak !!

SOHA ! SOHA ! SOHA !!
creator nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-01-27, 14:50   #103 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kéne az oldalnak egy moderátor. Ezzel most nem a topik nyitójára célzok.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-01-28, 10:47   #104 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
PierP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
creator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A százezres számla ne tévesszen meg , a demo erre való , hogy ingyen lehessen forward tesztelni . Direkt túlméretes .
A százezres számlával magadat tudod legkönnyebben megtéveszteni. Úgy tűnik, mintha egy 10000-es bukóból simán ki lehetne jönni. Pedig még egy 5000$-es számlán is ilyenkor már rég 0-n vagy. Én a demóimat is inkább életszerű összeggel nyitom.

A demóval (a backteszttel meg pláne) sajnos van még egy probléma: mindig tud kötni. News time-ban is, őrült ugrálás közben is. Az éles meg nem. És a SL se ott lesz, ahol szeretnéd, és nyitni se pont ott fog. Indítsd el a robotodat egy-két versenyen, ott általában az éleshez közelebbi körülményeket szimulálnak, már ott is teljesen más eredményeket kapsz, mint amit remélsz.

Fölösleges egyébként az egész vita, nyilván meg vagy győződve a magad igazáról, és nem hagyod magad kibillenteni belőle. Indítsd el élesen, aztán majd meglátjuk mi lesz. Küldj egy linket egy év múlva a myfxbook-os chartról, kíváncsian várom. Vagy ha nagyon bátor vagy, és ennyire biztos az igazadban, küldd el rögtön induláskor
PierP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-01, 08:28   #105 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
creator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy a harmadik, és kiszámoltam .

Limitálva van a kötésszám és a méret is .

A legádázabb a sima martingale , duplázós szorzóval , hedge nélkül , dühödt rákötésekkel trend ellen , idő alapú charton. Ez nem az .

Tudok olyanról is , eddig mind beszopta . A martingale csak idő kérdése , és elbukik . Ezt kell kezelni , erre kell megoldást találni . Hogy csak indokolt esetben és módjával kössön rá . A cél minden esetben a katasztrófa elkerülése , e mellett a profit kivétele .

Mindennek van egy ára , de nem mindennek egy az ára . Éveket töltöttem eddig robotokkal . Én ezt az árat fizettem ezért a görbéért .
Mi a helyzet Creator?

USDJEN shortból hol a határ?

A myfxbook 7 órája nem kap a metából adatot, ugye ez nem szándékos?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-02-06, 10:41   #106 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
creator a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok !

Szaporodnak a tapasztalatok . A számlák meg gyarapodnak . Nem mondom , hogy szépségdíjas bármelyik profit görbe , viszont egyértelműen plusszos mind a kettő .
A Hedge 1 is vissza kérte a kölcsönt a piactól , indulhat a következő futam . A Hedge 2 meg szép csendben teszi a dolgát .
Ha a rebatet is hozzá adom , fej-fej mellett halad a két számla .

Szép napot mindenkinek !
creator nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-09, 01:58   #107 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Hely: Budapest / Miskolc
Összes hozzászólás: 63
TozsdeProgram.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Saját tőzsderobot bemutatása: GoldBull

Sziasztok!

Az évek alatt mint sokan mások, én is rengeteg robotot készítettem. Ezek közül egyet, a GoldBull programom eredményeit mutatom be. Egy leátlagolós stratégia, viszont nagy előnye, hogy az esetek nagy többségében átlagolás nélkül eléri a TakeProfit szintet. Viszont mint minden ilyen típusú stratégiánál, elég ha csak egyszer megy bele a rosszba és viszi is a számla teljes összegét.
A főbb devizapárokon más-más beállítással elfut a visszatesztek során, de azért a kockázatok között nagy eltérés van. Én élesben csak kettő devizapáron, az AUDUSD-n és AUDCAD-en futtattam.

Hogy valami konkrétat is mutassak, az alábbi linkeken láthattok visszateszt eredményeket. (Ha rákattintotok a képre, hogy nagyítsa, akkor éles lesz.)

BackTest kb. 2 és fél évre

AUDCAD
AUDUSD

Backtest kb. 5 évre

AUDUSD
EURAUD
USDCHF
USDCAD
GBPUSD
NZDUSD

A programok kezdőtőkéje nincs mindenhol jól beállítva. A legnagyobb lehívást érdemes nézni, az a minimum összeg (+margin) amivel elfut a robot. (Hogy ki mekkora biztonsági tényezőt rak rá az megint egy más kérdés.) Ezt a legnagyobb lehívásból adódó szükséges minimális kezdőtőkét a profittal érdemes összehasonlítani, úgy megkaphatjuk, hogy mekkora tőkével mekkora profitot ér el a robot az adott idő alatt. Továbbiakban azt még megemlítem, hogy a programba az nincs beleírva, hogy a lot-okat a tőkével arányosan növelje. Akkor értelemszerűen sokkal meredekebb görbéket kapnánk.

Demo számlákon futtatott eredmények, 3-4 hetes időintervallumokra bontva, különböző beállításokkal

http://www.myfxbook.com/members/OgicsDemo

Saját real számlán futtatott eredmények, csak két devizapáron futtattam, 4 hónapig

http://www.myfxbook.com/members/ogics/goldbull/340394

Ti milyennek látjátok?

Üdv!
Régi 2013-02-09, 08:29   #108 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Te legalább már rá mertél bízni a saját robotodra 3000$-t.
Régi 2013-02-09, 16:40   #109 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te legalább már rá mertél bízni a saját robotodra 3000$-t.
NinjaTraderen sokkal nagyobb tőkét is kezelt már egy másik saját robot, de ha jól emélkszem a GoldBull éles myfxbook-os kimutatásán nem láthatóak az összegek. Ez nem véletlen, nem szeretnék konkrét összegekkel dobálózni. Azt mindenki eldönti magában, hogy mennyire bízik a stratégiájában és mennyi pénzt mer rábízni.
Régi 2013-02-12, 13:37   #110 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Deviance a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Akkor most hol is tartunk?
Mit erdemes hasznalni?
Blessing vagy Caspianea?
Deviance nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-19, 20:27   #111 (permalink)
Új tag

Csoli a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv!

Remélem jó helyre írok a fórumban!

Tavaly tavasszal kezdtem megismerkedni a forex-el, az eToro-n keresztül, gondolom sokatok ismeri ezt a platformot.

Azonban megfogta a figyelmemet ez a robot téma. Érdekel, és ki is próbálnék egy robotot, csak abszolút nem tudom hogy melyiket kellene. Ehhez kérnék valakitől segítséget, akár itt a fórumon, akár privát e-mailben is.

Mindenkinek minden jót, sok pip-et!

Üdv! Olivér

email: oli.deckmaster@gmail.com
Csoli nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-29, 13:41   #112 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 28
Andreas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,
Tudnátok segíteni, hogy honnan lehet venni megbízható, szakadozásmentes, real tick adatokat Dukascopy-n kívül robotteszteléshez?
Üdv,
Andreas
Andreas nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-29, 17:40   #113 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
TozsdeProgram.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Az évek alatt mint sokan mások, én is rengeteg robotot készítettem. Ezek közül egyet, a GoldBull programom eredményeit mutatom be. Egy leátlagolós stratégia, viszont nagy előnye, hogy az esetek nagy többségében átlagolás nélkül eléri a TakeProfit szintet. Viszont mint minden ilyen típusú stratégiánál, elég ha csak egyszer megy bele a rosszba és viszi is a számla teljes összegét.
A főbb devizapárokon más-más beállítással elfut a visszatesztek során, de azért a kockázatok között nagy eltérés van. Én élesben csak kettő devizapáron, az AUDUSD-n és AUDCAD-en futtattam.

Hogy valami konkrétat is mutassak, az alábbi linkeken láthattok visszateszt eredményeket. (Ha rákattintotok a képre, hogy nagyítsa, akkor éles lesz.)

BackTest kb. 2 és fél évre

AUDCAD
AUDUSD

Backtest kb. 5 évre

AUDUSD
EURAUD
USDCHF
USDCAD
GBPUSD
NZDUSD

A programok kezdőtőkéje nincs mindenhol jól beállítva. A legnagyobb lehívást érdemes nézni, az a minimum összeg (+margin) amivel elfut a robot. (Hogy ki mekkora biztonsági tényezőt rak rá az megint egy más kérdés.) Ezt a legnagyobb lehívásból adódó szükséges minimális kezdőtőkét a profittal érdemes összehasonlítani, úgy megkaphatjuk, hogy mekkora tőkével mekkora profitot ér el a robot az adott idő alatt. Továbbiakban azt még megemlítem, hogy a programba az nincs beleírva, hogy a lot-okat a tőkével arányosan növelje. Akkor értelemszerűen sokkal meredekebb görbéket kapnánk.

Demo számlákon futtatott eredmények, 3-4 hetes időintervallumokra bontva, különböző beállításokkal

http://www.myfxbook.com/members/OgicsDemo

Saját real számlán futtatott eredmények, csak két devizapáron futtattam, 4 hónapig

http://www.myfxbook.com/members/ogics/goldbull/340394

Ti milyennek látjátok?

Üdv!
Mennyi a spreaded AUDCAD-on?

Amíg az equity és a balance nem külön csillagrendszerben mozog, addig nincs gond.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-03-31, 00:11   #114 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Andreas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,
Tudnátok segíteni, hogy honnan lehet venni megbízható, szakadozásmentes, real tick adatokat Dukascopy-n kívül robotteszteléshez?
Üdv,
Andreas
Sziasztok!

Legegyszerűbb a Dukascopy-tól beszerezni a tick adatot, jó minőségű múltbeli adatokat szolgáltatnak. Készítettek egy TickStoryLite alkalmazást is, aminek a segítségével letöltheted tőlük az adatot és összekötve a MetaTraderrel legenerálja és bemásolja a letöltött adatokat a megfelelő mappákba és egyből tudsz is visszatesztelni pontos adatokkal. A program letölthető ingyenesen a weboldalukról.

Ha mindenképpen máshonnan szeretnél adatot szerezni, akkor a TrueFX-et ajánlom, ők szintén jó minőségű múltbeli tick adatokat szolgáltatnak, ingyenes regisztráció után tudsz is letölteni tőlük. Viszont csak havi lebontásban lehet letölteni az adatokat, azokat érdemes összefűzni, majd ezután, hogy a MetaTrader tudja használni a BIRT (angol) scriptjei segítségével tudod átkonvertálni. Ez kicsit időigényesebb. Én egyik robotomat kíváncsiságképpen lefuttattam ugyanazon az elmúlt 2 éves időintervallumon. A két év alatt a különböző adatokon kevesebb mint 10 kötésnyi eltérés volt, ami szerintem elenyésző különbségnek számít ekkora idő alatt.

GP57:

Nem mozog külön csillagrendszerben az Equity és a Balance, ritkán van olyan, hogy egy napnál tovább tartana, hogy a kötések záródjanak, az összegek realizálódjanak.
AUDCAD-en a spread "nagyobb sávban" mozog, de 30 Point felé elég ritkán megy.
A MyFxBook-on tudod akár hétköznapokon nézni, összehasonlítani a brókerek SPREAD-jeit.

Üdv!
Régi 2013-04-02, 11:48   #115 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Legegyszerűbb a Dukascopy-tól beszerezni a tick adatot, jó minőségű múltbeli adatokat szolgáltatnak. Készítettek egy TickStoryLite alkalmazást is, aminek a segítségével letöltheted tőlük az adatot és összekötve a MetaTraderrel legenerálja és bemásolja a letöltött adatokat a megfelelő mappákba és egyből tudsz is visszatesztelni pontos adatokkal. A program letölthető ingyenesen a weboldalukról.

Ha mindenképpen máshonnan szeretnél adatot szerezni, akkor a TrueFX-et ajánlom, ők szintén jó minőségű múltbeli tick adatokat szolgáltatnak, ingyenes regisztráció után tudsz is letölteni tőlük. Viszont csak havi lebontásban lehet letölteni az adatokat, azokat érdemes összefűzni, majd ezután, hogy a MetaTrader tudja használni a BIRT (angol) scriptjei segítségével tudod átkonvertálni. Ez kicsit időigényesebb. Én egyik robotomat kíváncsiságképpen lefuttattam ugyanazon az elmúlt 2 éves időintervallumon. A két év alatt a különböző adatokon kevesebb mint 10 kötésnyi eltérés volt, ami szerintem elenyésző különbségnek számít ekkora idő alatt.

GP57:

Nem mozog külön csillagrendszerben az Equity és a Balance, ritkán van olyan, hogy egy napnál tovább tartana, hogy a kötések záródjanak, az összegek realizálódjanak.
AUDCAD-en a spread "nagyobb sávban" mozog, de 30 Point felé elég ritkán megy.
A MyFxBook-on tudod akár hétköznapokon nézni, összehasonlítani a brókerek SPREAD-jeit.

Üdv!
Az a gond az ilyen ingyenes tick forrásokkal, hogy tele vannak hibával és szakdozással. Ha a csv2fxt-vel feltöltöd Metával a tick adatokat, akkor ki is írja, hogy ezen és ezen a dátumon ebben az időben valószínű hibásak az adatok. Visszanéztem a charton is és vannak komoly gap-ek a Dukascopys adatokban is, melyek nem a hétvégiek, hanem egyszerűen filmszakadás, majd megy minden tovább egy-két óra vagy egyes helyeken egy-két nap után.
Aki ezt használja, az szerintem becsapja magát.

Ezért gondoltam, hátha tudtok bevált fizetős szolgáltatást, bár ez is egy érdekes gondolat szabályozatlan piacon
Ha már a piac jellegéből adódóan minden bróker azt csinál, amit akar az árakkal, legalább a szakadozásmentesség kérdését kéne megoldanom.

Üdv,
Andreas
Régi 2013-04-03, 01:57   #116 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Alapbeállítás Visszateszt adatok

Idézet:
Az a gond az ilyen ingyenes tick forrásokkal, hogy tele vannak hibával és szakdozással. Ha a csv2fxt-vel feltöltöd Metával a tick adatokat, akkor ki is írja, hogy ezen és ezen a dátumon ebben az időben valószínű hibásak az adatok. Visszanéztem a charton is és vannak komoly gap-ek a Dukascopys adatokban is, melyek nem a hétvégiek, hanem egyszerűen filmszakadás, majd megy minden tovább egy-két óra vagy egyes helyeken egy-két nap után.
Aki ezt használja, az szerintem becsapja magát.

Ezért gondoltam, hátha tudtok bevált fizetős szolgáltatást, bár ez is egy érdekes gondolat szabályozatlan piacon
Ha már a piac jellegéből adódóan minden bróker azt csinál, amit akar az árakkal, legalább a szakadozásmentesség kérdését kéne megoldanom.

Üdv,
Andreas
Szerintem nem mondhatóak a Dukascopy valamint TrueFx tick adatai pontatlanoknak. Valóban előfordul bennük pár helyen, hogy hiányzik pár óra esetleg pár nap. De kétlem, hogy az elmúlt több évnyi múltbeli adaton történő tesztelésnél azon a pár hiányzó napon múlna a stratégiád sikeressége. De pl az Oanda brókercégnél ha jól emlékszem van fizetős adatszolgáltatás vagy lehet ha van náluk számlád akkor akár ingyen is adnak tick adatokat.

Én az évek alatt próbáltam olyat is, hogy egy robotot futtattam valós időben pár hónapig, majd arra az időszakra letöltöttem Dukascopytól a tick adatot és visszateszteltem azon a robotot. Többségében ugyan azt az eredményt kaptam, max 1-2 kötés eltérés volt.

Üdv!
Régi 2013-04-03, 12:29   #117 (permalink)
Új tag

Smile

Idézet:
Szerintem nem mondhatóak a Dukascopy valamint TrueFx tick adatai pontatlanoknak. Valóban előfordul bennük pár helyen, hogy hiányzik pár óra esetleg pár nap. De kétlem, hogy az elmúlt több évnyi múltbeli adaton történő tesztelésnél azon a pár hiányzó napon múlna a stratégiád sikeressége. De pl az Oanda brókercégnél ha jól emlékszem van fizetős adatszolgáltatás vagy lehet ha van náluk számlád akkor akár ingyen is adnak tick adatokat.

Én az évek alatt próbáltam olyat is, hogy egy robotot futtattam valós időben pár hónapig, majd arra az időszakra letöltöttem Dukascopytól a tick adatot és visszateszteltem azon a robotot. Többségében ugyan azt az eredményt kaptam, max 1-2 kötés eltérés volt.

Üdv!
Találtam még egy forrást, ha érdekel: http://www.forextester.com/HistorySe...scription.html

Tartok tőle, hogy a nagymenők nem Dukascopy tick adatokkal dolgoznak, egyébként tényleg ezt írják mindenhol a neten, és több ingyenes kis tool is létezik, mely le tudja tőlük szedni az adatot.

Érdemes több bróker real tick adataival letesztelni egy robotot, és megfigyelni, hogy a teljesítményére milyen hatással van, ha egy-két gyertya másképpen van. Meglepőek az eredmények... Vannak olyan robotok, melyek kimondottan érzékenyek erre, ezért már backtestből is kideríthető, hogy nem érdemes velük folytatni.

Van esetleg olyan módszeretek, mellyel félautomata rendszert teszteltek? Pl. kézzel nyitás, robottal menedzselés. Hogyan csináljátok?

Üdv,
Andreas
Régi 2013-04-04, 00:29   #118 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Alapbeállítás Backtest adat

Idézet:
Találtam még egy forrást, ha érdekel: http://www.forextester.com/HistorySe...scription.html

Tartok tőle, hogy a nagymenők nem Dukascopy tick adatokkal dolgoznak, egyébként tényleg ezt írják mindenhol a neten, és több ingyenes kis tool is létezik, mely le tudja tőlük szedni az adatot.

Érdemes több bróker real tick adataival letesztelni egy robotot, és megfigyelni, hogy a teljesítményére milyen hatással van, ha egy-két gyertya másképpen van. Meglepőek az eredmények... Vannak olyan robotok, melyek kimondottan érzékenyek erre, ezért már backtestből is kideríthető, hogy nem érdemes velük folytatni.

Van esetleg olyan módszeretek, mellyel félautomata rendszert teszteltek? Pl. kézzel nyitás, robottal menedzselés. Hogyan csináljátok?

Üdv,
Andreas
A ForexTester weboldaláról még évekkel ezelőtt leszedtem az ingyenes perces gyertyaadatokat, akkor talán még több brókercég is szolgáltatott ingyen M1 adatot... azoknak a minősége messze volt a Dukascopys tick adatokétól. A fizetőseket nem tudom.

Szerintem is, az olyan robot, aminek a működését nagy mértékben befolyásolja az, ha egy két gyertya máshogy van, az túl érzékeny, túl van optimalizálva és csak az adott backtest adatokra jó... a futtatás során nagy valószínűséggel veszíteni fog. Nézd meg csak 3-4 brókercégnek ugyanazon chartját... Máshogy fognak kinézni szemmel láthatóan is a gyertyák.

Üdv!
Régi 2013-04-06, 10:55   #119 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
FXSling a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én is egy saját fejlesztésű robotra szeretném felhívni a figyelmeteket!
Már több mint 1 éve alkalmazom a robotban leprogramozott stratégiát, és folyamatosan csiszolgatva a rendszert most jutottam el odáig hogy közzé tegyem!
Nem állítom hogy ez a legjobb robot, természetesen ez is elégeti a számlát ha a körülmények olyanok, de ha jól alkalmazza valaki , akkor nagy esély van a profitra!
Aki kicsit is konyít a robotoláshoz az úgyis tudja hogy nincs szent Grál!
Az oldalon lehetőség van DEMO verzió letöltésére, illetve nyomon lehet követni Myfxbookon, amihez investor passwordot is adok annak aki kér!

Az oldal címe: http://haveer72.wix.com/fxsling

myfxbook : https://www.myfxbook.com/portfolio/fxsling-v3/516103

Kérdéseket és építő jellegű javaslatokat szívesen fogadok, a rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek plz.!

Jó robotolást kívánok mindenkinek !
FXSling nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-06, 11:08   #120 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
FXSling eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így nem jó a link!

Így érhető el: http://www.myfxbook.com/members/Have...ling-v3/516103
Régi 2013-04-06, 13:56   #121 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm a kiigazítást :-)
Régi 2013-04-07, 11:27   #122 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
FXSling eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Én is egy saját fejlesztésű robotra szeretném felhívni a figyelmeteket!
Már több mint 1 éve alkalmazom a robotban leprogramozott stratégiát, és folyamatosan csiszolgatva a rendszert most jutottam el odáig hogy közzé tegyem!
Nem állítom hogy ez a legjobb robot, természetesen ez is elégeti a számlát ha a körülmények olyanok, de ha jól alkalmazza valaki , akkor nagy esély van a profitra!
Aki kicsit is konyít a robotoláshoz az úgyis tudja hogy nincs szent Grál!
Az oldalon lehetőség van DEMO verzió letöltésére, illetve nyomon lehet követni Myfxbookon, amihez investor passwordot is adok annak aki kér!

Az oldal címe: http://haveer72.wix.com/fxsling

myfxbook : https://www.myfxbook.com/portfolio/fxsling-v3/516103

Kérdéseket és építő jellegű javaslatokat szívesen fogadok, a rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek plz.!

Jó robotolást kívánok mindenkinek !
Belekukkantottam a kötéslistába, miért van benne olyan, hogy azonos időpontban egyszerre köt long és short is?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-04-07, 12:54   #123 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Belekukkantottam a kötéslistába, miért van benne olyan, hogy azonos időpontban egyszerre köt long és short is?
A robot valójában két önnálló részből áll, az egyik ALFA (long pozival indít) a másik BÉTA (short pozival indít) ! A piaci körülmények sokszor alakulnak úgy hogy a két "ciklus" egy időben aktív!
Régi 2013-04-18, 12:43   #124 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
MartonLFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szegény creator... tényleg kellene egy moderátor... nagyon csúnyák vagytok vele...

Azért ez a robot sem semmi:
http://www.myfxbook.com/members/Have...ling-v3/516103
-38% kockázat a +7% profitért... nem lehetne fordítva???
-984 pip nem semmi...
egy hónapos sincs a számla... én még várok a vásárlással, de utána lehet, hogy kettőt is veszek belőle, egyet anyának egyet apának...
Régi 2013-04-21, 09:23   #125 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
MartonLFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szegény creator... tényleg kellene egy moderátor... nagyon csúnyák vagytok vele...

Azért ez a robot sem semmi:
http://www.myfxbook.com/members/Have...ling-v3/516103
-38% kockázat a +7% profitért... nem lehetne fordítva???
-984 pip nem semmi...
egy hónapos sincs a számla... én még várok a vásárlással, de utána lehet, hogy kettőt is veszek belőle, egyet anyának egyet apának...
Sajnos egy erős kezdés után volt egy "nagy" visszaesés :-( , de még így is pozitív a mérleg !
Fordítva tényleg szebb lenne az arány, de remélem később majd kialakul az is !
Nemsoká itt az anyák , majd pár nap múlva az apák napja, siess a vásárlással , hogy időben meg tudd lepni a szüleidet !!!
Régi 2013-06-25, 21:45   #126 (permalink)
Új tag

vviktor a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jujjj...
Én most olvasom ezt a fórumot, és most nyitottam meg a linket.
Kezdő vagyok, de a 95% negatívban maximum egy HIV teszten jó, nem?

Szegény. 5000$ ugrott. Tényleg sajnálom, de azt még jobban sajnálnám, ha lett volna ennyi bevétele a "tuti" robotból
vviktor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-01, 00:32   #127 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
vviktor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jujjj...
Én most olvasom ezt a fórumot, és most nyitottam meg a linket.
Kezdő vagyok, de a 95% negatívban maximum egy HIV teszten jó, nem?

Szegény. 5000$ ugrott. Tényleg sajnálom, de azt még jobban sajnálnám, ha lett volna ennyi bevétele a "tuti" robotból
Hááát igen :-) A legnagyobb öröm, a káröröm !!!
A robotot főleg félautomata rendszerként ajánlottam , és használom azóta is !
Meg lehetett volna menteni a számlát, de akkor nem azt látják az érdeklődők, amit a robot önállóan teljesít.
Mielőtt megsajnálnál, elárulom neked hogy centes számla volt !
Korábban már leírtam hogy mi a stratégia lényege, de ezt sajnos nagyon kevesen olvassák, és azok se mind értik !
Régi 2013-08-08, 06:58   #128 (permalink)
Új tag

Hely: Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 8
Robogo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok.

Bocsánat, de lehet, hogy butaságot kérdezek, a blessing 3.9.5 robot automata v. félautomata?
Ennél a robotnál hogyan tudom beállítani, hogy kevesebb legyen a accounts rizikója?
Robogo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-26, 17:59   #129 (permalink)
Új tag

Gorbeee a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gorbeee részére
Alapbeállítás

Sziasztok,

Én egy olyan robotot keresek, ami egy előre beállított paraméter alapján pozíciót nyit nekem. A zárás már nem is annyira fontos itt igazából a nyitás lenne a lényeg. Lehetőleg valami egyszerű és ingyenes ötletre lenne szükségem.

Köszönöm szépen.

Udv, Gorbeee
Gorbeee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-26, 20:13   #130 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

és mi lenne az az előre beállított paraméter?
tipp: probáld ki a dukascopy robot készítőjét.. össze lehet klikkelni egy egyszerő robotot még programozni sem kell hozzá...

(privát véleményem: inkább idd el, robotokkal nem jutsz semmire zsákutca)
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-27, 12:01   #131 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi alapján érdemes robotot választani?
Kell hogy le legyen írva a stratégiája? Kell, hogy látható legyen a kötéslistája pl. myfxbook-on? Ti mi alapján választotok?

Csak a móka kedvéért felteszek 2 képet. Írtam egy robotot 1 óra alatt 1 devizapáron megnéztem. a két kép eurusd-n 8 hónap és 3 év alatti eredményt mutatja. ($10.000-ről indult és $60.725.38-re ment fel és ezért az eleje elég lapos)

Köszönöm előre is a segítséget.
Csatolt kicsinyítések
forex-robotok-mozgoatlag_10_27a.gif   forex-robotok-mozgoatlag_10_27b.gif  
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-27, 12:23   #132 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kell hogy le legyen írva a stratégiája? Kell, hogy látható legyen a kötéslistája pl. myfxbook-on? Ti mi alapján választotok?

Csak a móka kedvéért felteszek 2 képet. Írtam egy robotot 1 óra alatt 1 devizapáron megnéztem. a két kép eurusd-n 8 hónap és 3 év alatti eredményt mutatja. ($10.000-ről indult és $60.725.38-re ment fel és ezért az eleje elég lapos)

Sosem használnék robotot, de ha mégis, akkor olyat szeretnék ahol az Equity görbe fölfelé távolodik el a Balance-tól, nem pedig lefelé.
Régi 2013-10-27, 12:29   #133 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sosem használnék robotot, de ha mégis, akkor olyat szeretnék ahol az Equity görbe fölfelé távolodik el a Balance-tól, nem pedig lefelé.
Köszönöm. Akkor az enyém teljesen megfelelő.

Szívesen hallanék részletesebb véleményt is. Köszönöm előre is.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-27, 12:30   #134 (permalink)
Szenior tag

Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

futtasd élesben kisösszegen, ha bejön király és meghívsz mindannyiónkat 1 sörre.
Régi 2013-10-28, 09:07   #135 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Alapbeállítás

Idézet:

Szia safe!

Mielőtt a programodat bármekkora összegű számlára rárakod, mindenképpen teszteld le pl. a DukasCopy tick adatán. Hidd el, az olyan visszateszteknek, amik pl csak gyertyánként egyszer futnak le, még ha átlagolós a program, akkor se sok köze van a valósághoz.
Valamint elég nagy lehívások láthatók a Tőke görbéd párszor eltávolodik az Egyenleg görbéjétől. Ezekkel csak óvatosan, nehogy lenullázza az egész számlát élesben.

További sok sikert!
Régi 2014-01-24, 18:48   #136 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Lablovezel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Van egy robotom es egy kis plusz funkciot szeretnek beleirni, de nem ertek a programozashoz es ennyiert nem akarok programozot "fogadni".
Szoval ha valaki vagja a temat es szivesen segit, akkor halas lennek.
Egy szimpla closeAll kene. A lenyeg, hogy ha kirakok egy sarga vizszintes vonalat a chartra es az arfolyam eleri azt,akkor zarjon minden. Elore is koszi a segitseget.
Lablovezel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-24, 21:58   #137 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Van egy robotom es egy kis plusz funkciot szeretnek beleirni, de nem ertek a programozashoz es ennyiert nem akarok programozot "fogadni".
Szoval ha valaki vagja a temat es szivesen segit, akkor halas lennek.
Egy szimpla closeAll kene. A lenyeg, hogy ha kirakok egy sarga vizszintes vonalat a chartra es az arfolyam eleri azt,akkor zarjon minden. Elore is koszi a segitseget.
Sajnos sárga vonalra nem tudok megoldást, talán zöldre vagy kékre, esetleg lilára?
Ha nem extrém sürgős, 1-2 napon belül összedobom neked, ha lesz egy kis időm, és más nem ragadja el előlem a lehetőséget.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-25, 14:57   #138 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszi nem surgos! Ok, az hogy sarga a leglenyegtelenebb, csak pontos akartam lenni egyebken nem is lenyegtelen, mert mar igy is van zold meg piros meg narancs meg mindenfele a chartomon. Lenyeg, hogy koszi tenyleg nem surgos, amikor raersz.
Régi 2014-01-25, 15:56   #139 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi nem surgos! Ok, az hogy sarga a leglenyegtelenebb, csak pontos akartam lenni egyebken nem is lenyegtelen, mert mar igy is van zold meg piros meg narancs meg mindenfele a chartomon. Lenyeg, hogy koszi tenyleg nem surgos, amikor raersz.
No, akkor annyit pontosítsunk, hogy "Horizontal line"-ból több nem lehet, csak az az egy, amelyiket az EA figyelni fogja a záráshoz. Persze lehetne több is, de akkor azt az egyet mindig el kéne nevezni manuálisan egy konkrét, előre megadott névre, ami nem túl praktikus.
Hol az EA?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-25, 16:34   #140 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No, akkor annyit pontosítsunk, hogy "Horizontal line"-ból több nem lehet, csak az az egy, amelyiket az EA figyelni fogja a záráshoz. Persze lehetne több is, de akkor azt az egyet mindig el kéne nevezni manuálisan egy konkrét, előre megadott névre, ami nem túl praktikus.
Hol az EA?
Miért ne lehetne több vízszintes vonal, ha abból csak egy sárga?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-25, 17:13   #141 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért ne lehetne több vízszintes vonal, ha abból csak egy sárga?
Igaz, legyen sárga.
Másold be a megfelelő helyekre.

Kód:
//+------------------------------------------------------------------+
//|                                                  Close_HLine.mq4 |

extern bool     Above           = False;
extern bool     Below           = False;
extern color    LevelColor      = Yellow;
extern int      MaxSlippage     = 3;

//| expert initialization function                                   |
int init()
  {
//----

//----
   return(0);
  }
//| expert deinitialization function                                 |
int deinit()
  {
//----

//----
   return(0);
  }
//| expert start function                                            |
int start()
  {
//----

int obj_total=ObjectsTotal();
   for(int i=0;i<obj_total;i++)
      {
      if(ObjectType(ObjectName(i))==OBJ_HLINE && ObjectGet(ObjectName(i),OBJPROP_COLOR)==LevelColor)
         {
         double Level=ObjectGetValueByShift(ObjectName(i),0);
         }
      }

if(Above && Close[0]>Level) CloseAll();
   else if(Below && Close[0]<Level) CloseAll();

//----
   return(0);
  }

void CloseAll()
{
while(OrdersTotal()>0)
   {
      OrderSelect(0, SELECT_BY_POS, MODE_TRADES);
      switch (OrderType())
      {
      case OP_BUY:  OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),MarketInfo(OrderSymbol(),MODE_BID),MaxSlippage,Red); break;
      case OP_SELL: OrderClose(OrderTicket(),OrderLots(),MarketInfo(OrderSymbol(),MODE_ASK),MaxSlippage,Red); break;
      case OP_BUYSTOP:
      case OP_SELLSTOP:
      case OP_BUYLIMIT:
      case OP_SELLLIMIT: OrderDelete(OrderTicket());
      }
   }
   return;
}
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-25, 20:49   #142 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Koszonom szépen! beillesztem az meg talan menni fog
Régi 2014-01-25, 23:45   #143 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Koszonom szépen! beillesztem az meg talan menni fog
Szívesen. A működése gondolom, egyértelmű. A két bool közül az aktuálisat True-ra kell állítani.
Semmiképpen se élesen teszteld! Én nem próbáltam ki (zárva a piac), de elvileg jó kell, legyen.
És csak EGY vízszintes vonal lehet sárga (a sárga többi árnyalata lehet, de Yellow csak egy).
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-26, 17:12   #144 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Esetleg még annyit, hogy ezt
Kód:
helyettesítsd ezzel
Kód:
   if(Above && Close[0]>Level) 
      {
      CloseAll();
      Above=False;
      }
   else if(Below && Close[0]<Level) 
      {
      CloseAll();
      Below=False;
      }
Ez biztosabb, hogy ne érjen meglepetés. Így minden zárásnál alapállapotba (False) állnak a bool-ok.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-26, 19:47   #145 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Esetleg még annyit, hogy ezt
Kód:
helyettesítsd ezzel
Kód:
   if(Above && Close[0]>Level) 
      {
      CloseAll();
      Above=False;
      }
   else if(Below && Close[0]<Level) 
      {
      CloseAll();
      Below=False;
      }
Ez biztosabb, hogy ne érjen meglepetés. Így minden zárásnál alapállapotba (False) állnak a bool-ok.
azt a closeAll-t muszáj kétszer?
Régi 2014-01-26, 20:32   #146 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azt a closeAll-t muszáj kétszer?
Szerintem igen.
Miért is nem?

Vagy erre gondoltál?

if((Above && Close[0]>Level) || (Below && Close[0]<Level))
{
CloseAll();
Above=False;
Below=False;
}
  Válaszol idézettel
Régi 2014-05-18, 13:46   #147 (permalink)
Új tag

Hely: Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 8
Robogo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok.

Én jelenleg a forex combo system 4-es verzióját használom, kb. 2 hete. Ezidáig egyszer volt vesztesége EURUSD M5 Charton, alap skalp beállításokkal. Akinek van kedve, próbálja ki demon, aztán döntse el, hogy szerinte érdemes-e éles számlán futtatni. GBPUSD M5 charton szépen teljesít.
Esetleg ki lehet próbálni a flatstream nevű orosz fejlesztésű kis robotot, AUDCAD M15 charton, csökkentet TP-vel (TP 5). Ezidáig ez is nyereséges volt, bár ezt is csak 2 hete használom.
Robogo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-10, 17:52   #148 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 7
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata a Pz Goldfinch EA-val kapcsolatban?
Teszterben elég szép profitgörbét rajzolt (nekem szép, neked nem biztos)
A problémám a dologgal kapcsolatban az, hogy hiába állítom bármerre a manimenedzsment %-ot és a lot méretét mindíg csak 0.01-el kötöget. Ja meg az hogy hiába tesztelem le 2013 jan. 01-től ő csak 2014 jan. 01-től kezd el kötögetni a mai dátumíg. A teszter statmentje 80%-os találati arányt mutat. Profit tényező 4,22.
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-10, 19:18   #149 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata a Pz Goldfinch EA-val kapcsolatban?
Teszterben elég szép profitgörbét rajzolt (nekem szép, neked nem biztos)
A problémám a dologgal kapcsolatban az, hogy hiába állítom bármerre a manimenedzsment %-ot és a lot méretét mindíg csak 0.01-el kötöget. Ja meg az hogy hiába tesztelem le 2013 jan. 01-től ő csak 2014 jan. 01-től kezd el kötögetni a mai dátumíg. A teszter statmentje 80%-os találati arányt mutat. Profit tényező 4,22.
Ha nem 99.9%-os a teszt,akkor felejtsd el amit látsz!
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 06:47   #150 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 7
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

99,9%?
Létezik olyan?
Ez 88,9%-os.
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
automata kereskedés, expert advisor, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:42 , a GMT +1 időzóna szerint.