Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-07-11, 10:06   #151 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Hírnév szint: 5
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
99,9%?
Létezik olyan?
Ez 88,9%-os.
Igen.

A Tickstory Lite nevű programmal tudsz ilyet csinálni. Ingyenes.
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 10:09   #152 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
99,9%?
Létezik olyan?
Ez 88,9%-os.
Pl. a Dukascopy-tól lehet ilyen adatokat nyerni.
(A népszerű Tickstory Lite program mindent meg is csinál helyetted.)

De azért csak óvatosan a tesztelgetéssel... Attól függően, mi a célod az eredménnyel, lehet hogy érdemes csinálni, és az is lehet, hogy teljesen fölösleges időpocsékolás.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-07-11, 10:10   #153 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
Hírnév szint: 6
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata a Pz Goldfinch EA-val kapcsolatban?
Teszterben elég szép profitgörbét rajzolt (nekem szép, neked nem biztos)
A problémám a dologgal kapcsolatban az, hogy hiába állítom bármerre a manimenedzsment %-ot és a lot méretét mindíg csak 0.01-el kötöget. Ja meg az hogy hiába tesztelem le 2013 jan. 01-től ő csak 2014 jan. 01-től kezd el kötögetni a mai dátumíg. A teszter statmentje 80%-os találati arányt mutat. Profit tényező 4,22.
Nem ismerem az ea-t.
A lotméret problémád adódhat például abból, hogy túl kicsi számlán tesztelgeted.
A 2014-es kezdésnek lehet oka az, hogy a metatradered nem rendelkezik gyertyaadatokkal az azt megelőző időszakról, illetve, ha rendelkezik, akkor a robot kódjában le van tiltva a megelőző időszak. Általában az első szokott igaz lenni, de már láttam a másodikra is példát.
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 10:38   #154 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pl. a Dukascopy-tól lehet ilyen adatokat nyerni.
(A népszerű Tickstory Lite program mindent meg is csinál helyetted.)

De azért csak óvatosan a tesztelgetéssel... Attól függően, mi a célod az eredménnyel, lehet hogy érdemes csinálni, és az is lehet, hogy teljesen fölösleges időpocsékolás.
(UPDATE: bocsánat, nem olvastam vissza és nem vettem észre, hogy a válaszom első felét már Berci leírta!... )
Régi 2014-07-11, 17:36   #155 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 7
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem ismerem az ea-t.
A lotméret problémád adódhat például abból, hogy túl kicsi számlán tesztelgeted.
A 2014-es kezdésnek lehet oka az, hogy a metatradered nem rendelkezik gyertyaadatokkal az azt megelőző időszakról, illetve, ha rendelkezik, akkor a robot kódjában le van tiltva a megelőző időszak. Általában az első szokott igaz lenni, de már láttam a másodikra is példát.
A számla méretével már játszadoztam de mindíg ugyan akkora nettó profit volt az eredmény.
Én is azt gondolom hogy ez valami demó a rövid tesztelhetőség miatt.
Azért kipróbálnám 1-2 éves teszten is.
Más robikkal nem volt ilyen jellegű problémám.
2 évet vissza tudtam tesztelni velük.
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-10, 23:57   #156 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
csigod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt látogatók!

Amennyiben van JÓL BEVÁLT, MŰKÖDŐ stratégiájuk, amit ha szeretnének hogy automatizálva fusson és így egész nap kössön, akkor keressenek meg e-mailben, nézzék meg a weboldalam.

A stratégiája leprogramozásáért semmit sem kérnék, INGYEN tenném.

weboldalam: http://tozsderobot.fw.hu/

Remélem ezzel a link kitételével semmilyen fórumszabályzatot nem sértek meg.
Engem érdekel a felhívásod, sajnos a linked nem elérhető.
profitallas@gmail.com írj ide és felvesszük a kapcsolatot.
Dorcymut nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-11, 10:57   #157 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
AttisCode a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha már szóba került a Tickstory Lite, akkor azért arra még felhívnám a figyelmet,
hogy a saját bróker/telepített MT kiválasztásánál el kell végezni a bróker konfigurációt is,
a Tickstory készíteni tud egy konfig file-t, amiben a saját brókerünk számla paramétereit letárolja miután lekérdezte azokat.
Ezt a konfig file-t be is kell tölteni, mert ezzel lesz a Dukas adataiból olyan tick-adat, ami
a saját brókerünkre legmegközelítőbben érvényes.

pl. ha a Dukasnál 15 pont a spread, az Alparinál meg 30 Pip, akkor a zárások eléggé elrugaszkodnak a valóságtól, vagy ha DC engedi a stop-ot akármilyen közel rakni az árszinthez, a saját bróker meg legfeljeb 20-30 pontra, akkor a backtesten kötögető robot az éles számlán csak Order send error-okat fog dobálni, ha nem vette ezt a paramétert figyelembe a robot készítője, és még sorolhatnám, mert ezek csak a legszembetűnőbb eltérések bróker és bróker között.

Az ár valószínűleg mindig ott volt, ahol a tickadatban letárolták, de minden bróker mást enged meg ahhoz képest a "kereskedőknek".
AttisCode nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-11, 11:11   #158 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

A demó szerver mindig beköt és mindig bezár azonnal.

Amióta ezt a robotot teszteltem egy hónapig demo számlán, azóta nem tesztelek többet csak élesben, backtestet is csak élő számlához.

Ez a robot ugyanis NEM működik élesben, sőt azóta már demóban sem, mert a brókerek informatikai fejlesztései megölték a latency vagy másnéven
arbitrage skalpolást, túl szép lenne 1 hónap alatt 1 000$ -> 40 000$ kb. 10% dd mellett.

http://www.fxstat.com/performances/v..._hu_test2-4639
Régi 2014-08-11, 11:27   #159 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Leginkbb egyáltalán nem kell tesztelni, mert így is, úgyis csak megtévesztő. Persze, lehet nagyon fontos a tesztelés, csak nem mindegy, mire használjuk az eredményt!
A vizuál teszt nagyon fontos, azon lehet megtanulni, hogyan működik az adott robot. A hsszútávú, iszonyat pontos és saját brókerre optimalizált tesztelésbe pedig nem kell sok energiát pocsékolni.
Régi 2014-10-18, 17:00   #160 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Lablovezel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Irattam egy robotot programozoval, amit utolag kibovitenek 3 dologgal (szinten vele) es egy tapasztalt programozo-tol kerdeznem idoben mennyire becsulné a kovetkezo munkat, mert oraberben dolgozik a srac es nekem ez igy eleg erdekes, hogy barmit mondthat mennyit tokolt vele ha csak 1 oras melo.
Szoval roviden (remelem eleg lesz egy becsleshez): 1. van benne egy opcio ami 0-ba huzza a stopot bizonyos szitunal es ezt javittatnam hogy megadhato legyen egy ertek, hogy hova tegye a stopot a pozi nyitoaratol. 2. Egy kesleltetesi funkcio mp-ben megadva: csak x masodpercenkent engedjen uj pozit nyitni a szamlan. 3. a robot 1 pozit nyit. Annyiban valtozna, (ha true-ra allitom a grid funkciot) ha a piac ellenem megy akkor grideljen beallitott lepeskozonkenet (szoval uj pozikat nyisson) + lepeskoz szorzo es lot szorzo. Es az uj pozik masoljak az eredeti TP-jet es SL-jet. Ennyi.
Lablovezel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-18, 22:00   #161 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! Irattam egy robotot programozoval, amit utolag kibovitenek 3 dologgal (szinten vele) es egy tapasztalt programozo-tol kerdeznem idoben mennyire becsulné a kovetkezo munkat, mert oraberben dolgozik a srac es nekem ez igy eleg erdekes, hogy barmit mondthat mennyit tokolt vele ha csak 1 oras melo.
Szoval roviden (remelem eleg lesz egy becsleshez): 1. van benne egy opcio ami 0-ba huzza a stopot bizonyos szitunal es ezt javittatnam hogy megadhato legyen egy ertek, hogy hova tegye a stopot a pozi nyitoaratol. 2. Egy kesleltetesi funkcio mp-ben megadva: csak x masodpercenkent engedjen uj pozit nyitni a szamlan. 3. a robot 1 pozit nyit. Annyiban valtozna, (ha true-ra allitom a grid funkciot) ha a piac ellenem megy akkor grideljen beallitott lepeskozonkenet (szoval uj pozikat nyisson) + lepeskoz szorzo es lot szorzo. Es az uj pozik masoljak az eredeti TP-jet es SL-jet. Ennyi.
Előre megbeszélt, fix árat, árajánlatot kérj! Akkor el tudod dönteni, hogy neked megéri vagy sem.
Ha erre nem hajlandó, akkor felejtsd el! (Órabér?!)
Méltó a munkás a maga bérére, de téged se érhet meglepetés...
Régi 2014-10-19, 11:24   #162 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így, hogy ő írta eredetileg is, nem nagy meló. Ha nem ő írta volna, teljesen más lenne a helyzet. Elég bonyolult tud lenni másnak az összegányolt kódjába belenyúlni, még ha amúgy egyszerű dologról van is szó.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-10-19, 13:33   #163 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Icebob a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Órát senki nem fog tudni becsülni a fejlesztőn kívül, mert ő látja a kódot, meg hogy mennyire bonyolult a robot, illetve, hogy neki ez a plusz munka mennyi időbe telik.
Az első két feladat nem bonyolult, ami húzósabb lehet az a grid beleépítése a robotba, ami akkor problémás, ha az elején nem lett beletervezve hogy grideznie is kell. Utólag már rosszabb beletenni, mint ha az elején már így készülne.

Ha drágának találod az ajánlatát, akkor kérdezd meg tételszerűen melyik feladat mennyibe kerül. Ha nem csak a hasára csapott, akkor ezt meg is tudja mondani. Aztán a drága részt beszéld át, mi miatt ennyi, mivel lehet belőle lefaragni és úgy hátha kompromisszumokkal meg tudtok egyezni.
Icebob nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-19, 22:56   #164 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Lablovezel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Értem koszi a valaszokat. Altalaban elore mond arat, de akkor is egy becsult varhato munkaido alapjan, aztan utolag is van valtozas. Semmi baj ezzel, mert en sem estem a fejemre es ezeket nem szoktam annyira toleralni. Aztan igazat is ad meg "ok, elso az ugyfel" duma, csak mar nekem kellemetlen mindig beszologatni, hogy na varjunk csak.
Egyebkent van egy grides robotom, amihez szinten koze volt, abbol kertem hogy ultesse at az kodsort, ami kell. Nem tudom, hogy ezzel konnyitettem-e a munkajat, vagy epp ellenkezoleg.
Lablovezel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-27, 07:57   #165 (permalink)
Új tag

Mackópajtás logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 28
Mackópajtás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni a következő expertre lenne szükségem:
Az expertnek tudnia kell megadott időpontban megadott irányba megadott lotmennyiséggel pozíciót nyitni.

Pl,
1, Első pozíció
Időpont: 06:00:00
Irány: Long
Lotmennyiség: 1 lot

2, Második pozíció
Időpont: 06:00:010
Irány: Long
Lotmennyiség: 0,5 lot

Nem egy bonyolúlt expert, ki tudna ebben segíteni nekem?

Mackópajtás
Mackópajtás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-23, 00:24   #166 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

Szervusz!
Nekem van betesztelt jó 5letem, ami leprogramozásra vár.
Ide tudsz írni: profitallas@gmail.com
Dorcymut nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-27, 15:47   #167 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
1gabi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Olyan személyt keresek aki ezt az indikátort betudja ágyazni jól működve egy robotba: #OA_TE_V2.ex4 . Előre is köszönöm a válaszokat.
1gabi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-29, 11:30   #168 (permalink)
Tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 34
pipper13 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

En azt javasolnam minden kereskedonek, h ne sajnalja ra az idot es kezdjen el szepen tanulni mql4-ben programozni. Nem egy rocket sience... es a sajat strategiadon tanulva, tesztelgetve meg elvezetes is
En halott dolognak tartom, hogy a sajat stratimat (gyermekemet) mely allando! fejlesztest kivan massal kodoljak. Kidobott penz es energia, hatékonytalan és higgyetek nekem hosszú távon nem működik..
Idézet:
1gabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Olyan személyt keresek aki ezt az indikátort betudja ágyazni jól működve egy robotba: #OA_TE_V2.ex4 . Előre is köszönöm a válaszokat.

Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
pipper13 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-20, 18:47   #169 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
csigod a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

MetaTrader5 / MQL5 programozót keresek.
Jelentkezést privát üzenetben várom!
csigod nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-10, 08:30   #170 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
vgyuszko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
pipper13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
En azt javasolnam minden kereskedonek, h ne sajnalja ra az idot es kezdjen el szepen tanulni mql4-ben programozni. Nem egy rocket sience... es a sajat strategiadon tanulva, tesztelgetve meg elvezetes is
En halott dolognak tartom, hogy a sajat stratimat (gyermekemet) mely allando! fejlesztest kivan massal kodoljak. Kidobott penz es energia, hatékonytalan és higgyetek nekem hosszú távon nem működik..

Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
Szia
Én szivesen tanulnék,hogy kezdjem?
köszi
vgyuszko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-10, 10:58   #171 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
vgyuszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia
köszi
Tudsz programozni más nyelven vagy teljesen a nulláról indulsz?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-10, 11:33   #172 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.614
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia
köszi
Talán Kovalyov MQL4 könyvével.
Régi 2016-07-09, 19:07   #173 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Van valakinek tapasztalata ezzel az EA-val kapcsolatban?
Főleg éles számlás érdekelne.
Egyébként most ingyen letölthető.

http://www.pointzero-trading.com/Pro.../PZOpenRangeEA
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-21, 23:30   #174 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Harvester a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv Balázs!
Ránéztem a Metatrader oldalra, a választák ilyen EA-kból sokkoló...

MÁS:

Valakinek van tapasztalata a TradeStation Automatic robotjaival kapcsolatban?

Van egy STAR-ES Automatic nevű kereskedési rendszer havi 100 dollár dijjért, ami a S&P 500 Futures market-en kereskedik.
Továbbá van a Moon-ES, az is meggyőzött, de mielőtt otthagynám az InteractiveBrokerst a Tradestation robotok miatt, megoszthatnátok a tapasztalataitok,az is segítség, hogy milyen infókat kérjek az eladótól?

Kaptam emailben bőven infókat, amik túl szépek, hogy igazak legyenek,de lenne kedvem kipróbálni. Szóval bármi tapasztalat, infó, bankszámlakivonat, képek a sportkocsikról/hajókról amit ezek a rendszerek termeltek, kéretik feltölteni.

itt lehet megkuksizni
https://tradestation.tradingappstore...AR-ESAutomatic
Harvester nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-22, 22:44   #175 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia,

a PZ termékek közül még eddig egyik sem hozta azt a hozamgörbét még a stratégia teszterben sem, ami az oldalukon látható.
Próbáld ki a saját brókerednél, hátha ....
Régi 2016-10-22, 22:54   #176 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

ha valakinek már van licensz csomagja erre az arbitrage rendszerrre, attól megvenném az egyiket.
Ha még senki sem vett, akkor társulnék a megvásárlásához.
750$ a 2db licensz csomag, illetve 1000$ lenne 3db licensz csomag.

Pontosan tudom, hogy mik az arbitage buktatói, de ezt akkor is ki fogom próbálni (előbb-utóbb).
Az egyetlen arbitrage, ahol investor belépéssel megnézhető számlák végén ott virít a kifizetés is.

www.westernpips.com
Régi 2016-11-01, 12:36   #177 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Összes hozzászólás: 6
ProfitLearning a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

Piacra dobunk egy vadonatuj kereskedési rendszert, egy teljesen uj iranybol kozeliti meg a forex piacokat és az áttételes kerekedést a most elkészult expert ennek az uj megkozelitesnek elso darabja itt talaltok bovebb infot http://www.profitlearning.net/eas/
mindenkinek ajanlom akinek nincsenek irrealis elvarasai
ProfitLearning nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-22, 13:29   #178 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Idézet:
Szia
köszi
Néz körül nálunk. Blog: http://tradergadget.com/hu/events/

Ha komolyabban gondolod: http://tradergadget.com/hu/products/
Régi 2017-06-21, 23:32   #179 (permalink)
Új tag

forexteszt.hu logója

Hely: Pest megye
Összes hozzászólás: 8
forexteszt.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül forexteszt.hu részére
Alapbeállítás

Jó napot!
[IMG]https://bestearobots.com/menupontok/11765/bestearobots-logo.jpg[/IMG]
Jó tudni, érdemes használni !

https://bestearobots.com/
"Ez egy 100% -ban ingyenes forex robot teszttelési web oldal. (Magyar nyelven is) Itt mindig megtalálja az összes automatikus tőzsdei kereskedés újdonságokat. Kereskedelmi eredmények,élő számlák, fórumok, grafikonok és statisztikák állnak ön rendelkezéseire a legjobb forex robot megtalálásában."

2 robot eredményt könnyen össze lehet hasonlítani!
Forex robot kedvezmény minden robotra
ingyen demók
Fórum

Szép napot!
Best EA Robots.com
forexteszt.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-18, 16:18   #180 (permalink)
Új tag

Hely: Magyarországon
Összes hozzászólás: 3
Forex Robot a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Forex Robot részére
Alapbeállítás

A forexrobot.hu oldal célja, hogy ön keressen egy csomó valódi pénzt teljesen automatizált tőzsdei kereskedéssel ! Sok új lehetőség,izgalmas befektetés, élő számlák,fórum, gazdasági naptár, kedvezmények stb... Best Forex Robot. Kérem olvassa el az oldalon a kockázat felhívást!
Forex Robot nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
automata kereskedés, expert advisor, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 10:28 , a GMT +1 időzóna szerint.