Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-08-07, 21:18   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
kiss.gyorgy05 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Forex robotok

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a forex robotokkal?

köszi
kiss.gyorgy05 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-08, 07:22   #2 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kiss.gyorgy05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a forex robotokkal?

köszi
Szia!

Van már ennek külön topicja a fórumon! Abban kellene keresgélni!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-08-08, 10:42   #3 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az http://forum.tozsde.hu/technikai-ele...ereskedes.html témára gondolsz?
Szerintem ez a kettő megfér egymás mellett, mert abban nem csak Forex területre szorítkozunk és amúgy sem meglévő programokról van benne szó.

Ebben pedig a már létező, kipróbált robotokról lehetne véleményt mondani.
Persze tudom, hogy aki alapvetően hasznavehetetlennek tartja az automata rendszereket annak egy kutya...
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-05, 14:55   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Kikiri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tradem szerintem az egyik legjobb forex robot az egyetlen hátránya és egyben előnye hogy nem lehet beszálnni 20000 dollár alatt, ahol 30% a kockázat, de ha mondjuk valaki be tud szállni 100000 dollárral akkor már csak 10 % a kockázat. Ami nagyon fontos még, hogy Sikerdíjas tehát csak akkor kerül pénzbe ha hozamot tud elérni.
Kikiri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-08, 07:08   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Enderpt a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Robotok

Szerintem a Blessing 3 egy jó és nem utolsó sorban freeware robot, teljes támogatással (angolul): folyamatos fejlesztés, hibajavítás/hibajelentés letölthető set file. Október óta használom mmikro számlán a tapasztalat vegyes, van jó hónap van kevésbé jó. A jó hónapban 110%-ot (a letét 110%-a) hozott a kevésbé jóban 30%-ot.
Enderpt nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-11, 11:27   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
dr_Eigenauer_Peter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lehet itt valakivel privát emailezni a forex-el kapcsolatban? Olyan személyt keresek, akinek komoly tapasztalata van a manuál trade, a robotok, és menedzselt számlák ügyében és nagy számlákat tradel (>10.000EUR). Akivel érdemben, de privát emailben meg lehet osztani a tapasztalatokat és komoly eszmecserét lehet folytatni és nem utolsó sorban megbízható!
Mailem: peter.eigenauer.dr@gmail.com
dr_Eigenauer_Peter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-22, 16:56   #7 (permalink)
Új tag

Joco86 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv fórumozók!

Engem is érdekel a forex és a robotok működése és használata!
Találtam egy oldalt, ami sokaknak segítségére lenne, gondoltam egy próbát megér, ha másért nem akkor a pénzvisszafizetésért! Jóformán nincs veszteni való, másrészt elérhető az ára is!

Itt az oldal: Link törölve
Joco86 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-22, 18:25   #8 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Rengeteg az átverés a robotok körül. Ez is csak egy a sok közül!!!
http://www.forexpeacearmy.com/public...billkiller.com

Rengeteg milliomos szaladgálna már az utcákon, ha itt agy, és munka nélkül lehetne nyereségesen kereskedni robotokkal. Én csak 1-2 olyan robotot ismerek, amire valóban pénzt mernék bízni. De az ilyen 20 pip TP 4-500 pip SL csodák nem tartoznak közéjük.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-19, 15:02   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 7
csigod a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation Tőzsdei stratégiája leprogramozása ingyen

Tisztelt látogatók!

Amennyiben van JÓL BEVÁLT, MŰKÖDŐ stratégiájuk, amit ha szeretnének hogy automatizálva fusson és így egész nap kössön, akkor keressenek meg e-mailben, nézzék meg a weboldalam.

A stratégiája leprogramozásáért semmit sem kérnék, INGYEN tenném.

weboldalam: http://tozsderobot.fw.hu/

Remélem ezzel a link kitételével semmilyen fórumszabályzatot nem sértek meg.
csigod nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-19, 19:14   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
Hírnév szint: 8
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nézd át, mert tele van helyesírási hibákkal. Az enyém se kutya, de azért a tied már-már botrányos
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-02, 19:01   #11 (permalink)
Új tag

itgel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás egy forex robot

Ingyenes működő robot, átlag havi 200-250 pip
http://forexrobotmindenkinek.blogspot.com/
Kezdőknek kiváló, szájbarágos doksival
itgel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-27, 01:22   #12 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 77
Hírnév szint: 9
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

üdv!

Kell valakinek robot erre a stratégiára: http://www.egypercesinternetmenedzse...rategia-2.html

olcsóért !
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-27, 20:14   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
üdv!

Kell valakinek robot erre a stratégiára: http://www.egypercesinternetmenedzse...rategia-2.html

olcsóért !
Akkor keressen magának, vagy írasson, vagy miben segíthetünk még?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-02, 15:39   #14 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Régebben kaptam egy robotot emailba. (WallStreetForexRobot)
Ezt hogy lehet beüzemelni? Valaki tudna nekem ebben segíteni?
Előre is köszi
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-31, 12:45   #15 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Sziasztok!

Tudom már egyik topicba már kérdeztem, de ott nem kaptam rá választ, ezért itt is felteszem. Remélem itt lesz valaki aki tud segíteni.
Kérdésem az lenne, hogy MT4-ben elindítom a stratégia tesztet, de nem teszteli le csak az elmúlt 3 hónapot. Hogyan tudom azt beállítani, hogy hosszabb időintervallumba is teszteljen. Pl 2005-óta egy M15-ös charton?
Válaszokat előre is köszönöm!
Ui.: Ha beállítom, hogy 2005- óta a mai napig tesztelje, akkor se teszteli csak az utolsó 3 hónapot, de van mikor csak az utolsó 2-t.
Régi 2011-12-31, 14:53   #16 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Tudom már egyik topicba már kérdeztem, de ott nem kaptam rá választ, ezért itt is felteszem. Remélem itt lesz valaki aki tud segíteni.
Kérdésem az lenne, hogy MT4-ben elindítom a stratégia tesztet, de nem teszteli le csak az elmúlt 3 hónapot. Hogyan tudom azt beállítani, hogy hosszabb időintervallumba is teszteljen. Pl 2005-óta egy M15-ös charton?
Válaszokat előre is köszönöm!
Ui.: Ha beállítom, hogy 2005- óta a mai napig tesztelje, akkor se teszteli csak az utolsó 3 hónapot, de van mikor csak az utolsó 2-t.
Van egyáltalán múltbéli adatod a kívánt időszakról?
F2, és megnézed a kívánt pár M15 felbontású gyertyájánál melyik a legrégebbi. Ha külön nem töltötted le, akkor az MT4 csak kb 3 hónapot tölt le automatikusan. Megtalálod a Download gombot is, ami a Metaquotes szerveréről letölt régebbi adatokat. Ezek viszont sokszor hibásak, hiányosak.
Régi 2011-12-31, 15:09   #17 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Hibátlan választ kaptam. Köszönöm szépen!
Sikeres kereskedésekben gazdag boldog új évet kívánok!
Régi 2012-01-07, 11:02   #18 (permalink)
Új tag

etnevel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok én még uj vaogyok itt szeretném kipróbálni a forex robotokat ez idaig a blessing 3 at tesztelem rendkívül inpozáns eredménnyel. szeretném kiprobálni más egyéb robotokat is de megvallom öszintén nem igazán szeretnék fizetni értük ha lehetséges aki már megvette és teszteli eltudna nekem küldeni párat?sokat hallottam a WallStreetForexRobot-ról valaki eltudná nekem küldeni? Örök hálám volna
Az emailom - levike1981@citromail.hu
etnevel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-07, 13:54   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
etnevel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok én még uj vaogyok itt szeretném kipróbálni a forex robotokat ez idaig a blessing 3 at tesztelem rendkívül inpozáns eredménnyel. szeretném kiprobálni más egyéb robotokat is de megvallom öszintén nem igazán szeretnék fizetni értük ha lehetséges aki már megvette és teszteli eltudna nekem küldeni párat?sokat hallottam a WallStreetForexRobot-ról valaki eltudná nekem küldeni? Örök hálám volna
Az emailom - levike1981@citromail.hu
Viccelsz?! Pénzt szeretnél keresni, de kockáztatni nem akarsz? Vagy azt várod, hogy valaki aki hajlandó volt fizetni érte, majd ingyen átadja neked?
Régi 2012-01-07, 14:26   #20 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van egyáltalán múltbéli adatod a kívánt időszakról?
F2, és megnézed a kívánt pár M15 felbontású gyertyájánál melyik a legrégebbi. Ha külön nem töltötted le, akkor az MT4 csak kb 3 hónapot tölt le automatikusan. Megtalálod a Download gombot is, ami a Metaquotes szerveréről letölt régebbi adatokat. Ezek viszont sokszor hibásak, hiányosak.
Sajnos tapasztalom, hogy letöltöm eddigi adatokat. (M1-esen keresztül töltöm le) De kihagy pár hónapot. Ráadásul a közelmúltbelik közül. Pont ami kellene és érdekes lehet. Esetleg valahogy máskép, vagy máshonnan le tudom az adatokat tölteni?

Ui.: Megéri megvenni a robotokat. Én a WallStreet-et, a Megadroid, Leo Trader Prot ajánlom nyugott szívvel, illetve most keresgélek még jó robotokat. Ha valaki tud mondani olyanokat ami neki bevált az írja meg a nevét nekem. Köszi.
Régi 2012-01-13, 15:50   #21 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Újabb robotos kérdéssel fordulok felétek. Reményeim szerint választ is kapok.
A kérdés a következő lenne: VPS szerveren futtatom a Megadroid, és a wallstreet robotot. A héten EUR/USD páron kereskedet nekem a két robot összesen 2-t. Visszanéztem a hét eseményeit Backtest-el, viszont ott 4-et dobot ki nekem ugyan azzal a beállítással. Valaki tud nekem erre értelmes magyarázatot adno, hogy mi a probléma ilyenkor?
Előre is köszi
Régi 2012-01-16, 15:56   #22 (permalink)
Új tag

Hely: Toronto
Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 6
HZFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Megadroid vs Apollo Money Maker

Szia,

Tapasztalataim szerint a Megadroid, hasonlóan mint a többi robot minden brókernél, de még számlánként is máshogy kereskedik. Mert egy fajta (broker) környezetben fejlesztették a robotot, mert más a brokerek robot általi telítettsége, mert más a kötési sebesség minden brókernél.... stb. Ezek az érthetőbb magyarázatok.

Én azt ajánlom, hogy a MD-t csak ECN számlán futtasd, mert ez a legbiztonságosabb, ellenkező esetben nagyon nagyot is lehet vele bukni, függetlenül attól, hogy egy jó robot! Én láttam már olyant, hogy a Megadroid - nem mondok brókert - az adott brókernél nem tudta lezárni éjjel a kötéseket és elszállt a számla... Szerencsére nem nálam..., de sajnáltam a barátomat...

Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- 100% körüli a profit évente
- a DD kb. 3-10%
- szakértők állítják be neked a robotot
- nem kell virtuális szervert bérelned
- nem kell megvenni a robotot
- csak az általa termelt nyereség 35%-át kell fizetni a fejlesztők felé
- van partner program, mások nyereségéből részesedhetsz
- ingyenes a regisztráció

Nézd meg:

https://www.apollomoneymaker.com/

Az Apollo Money Maker teljesítménye:

http://www.mt4i.com/users/apollo-money-maker/stats

HZ

Idézet:
Újabb robotos kérdéssel fordulok felétek. Reményeim szerint választ is kapok.
A kérdés a következő lenne: VPS szerveren futtatom a Megadroid, és a wallstreet robotot. A héten EUR/USD páron kereskedet nekem a két robot összesen 2-t. Visszanéztem a hét eseményeit Backtest-el, viszont ott 4-et dobot ki nekem ugyan azzal a beállítással. Valaki tud nekem erre értelmes magyarázatot adno, hogy mi a probléma ilyenkor?
Előre is köszi
HZFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-16, 16:09   #23 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

A Megadroid egy teljesen korrekt kis robot.
Csatolt kicsinyítések
forex-robotok-megadroid.png  
Régi 2012-01-16, 22:03   #24 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Amennyiben 2009 június van
  Válaszol idézettel
Régi 2012-01-16, 22:07   #25 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

3-10 % dd-vel reklámozod, miközben nemrég 30 % lebegőből jött vissza?
Vicces fiú vagy te

Idézet:
HZFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,

Tapasztalataim szerint a Megadroid, hasonlóan mint a többi robot minden brókernél, de még számlánként is máshogy kereskedik. Mert egy fajta (broker) környezetben fejlesztették a robotot, mert más a brokerek robot általi telítettsége, mert más a kötési sebesség minden brókernél.... stb. Ezek az érthetőbb magyarázatok.

Én azt ajánlom, hogy a MD-t csak ECN számlán futtasd, mert ez a legbiztonságosabb, ellenkező esetben nagyon nagyot is lehet vele bukni, függetlenül attól, hogy egy jó robot! Én láttam már olyant, hogy a Megadroid - nem mondok brókert - az adott brókernél nem tudta lezárni éjjel a kötéseket és elszállt a számla... Szerencsére nem nálam..., de sajnáltam a barátomat...

Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- a DD kb. 3-10%

Nézd meg:

HZ
  Válaszol idézettel
Régi 2012-01-28, 09:07   #26 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Megnéztem az Apollot, de nem nyerte el a tetszésem, viszont a Megadroid, WallStreet illetve a FAP turbóval nagyon meg vagyok elégedve. Minimális kockáztatással 2 hét alatt 10%-al növelték a depómat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Régi 2012-01-28, 14:31   #27 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- a DD kb. 3-10%

Nézd meg:

HZ[/QUOTE
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„A Business Software International (röviden: BSI) a Dominikai Köztársaság területén hivatalosan bejegyezett vállalat. A BSI alapítói több mint 15 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel. Kiemelt ügyfeleik között szerepelnek a világ legnagyobb bankjai, alapkezelői, biztosítói stb.”

„Az egyik legnagyobb szoftverfejlesztő cég a Business Software International (BSI), mely a
pénzügyi nagyvállalatok (bankok, alapkezelők, forex brokerek) szoftverbeszállítója.
Továbbá 8 éve fejlesztenek egy saját expert advisor-t, azaz egy forex számlamenedzselő
rendszert. Ez az Apollo Money Maker (röviden: AMM). Az Apollo Money Maker.”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ez így kijelentve jól hangzik. Konkrétumokkal, tényekkel tudod bizonyítani vagy ez csak ez általános bizalomerősítő kijelentés? Milyen termékei voltak, vannak konkrétan az AMM mellett? Milyen szoftvereket fejlesztettek? Melyek azok a világ legnagyobb bankjai, alapkezelői, biztosítói, amelyekkel kapcsolatban áll, vagy állt az elmúlt 15 év folyamán?
Annak ellenére, hogy a cég 15 éve működik, én a hivatkozott tevékenységre és kapcsolati rendszerre vonatkozólag adatot nem találtam. A BSI oldalán is alapvetően csak az AMM van népszerűsítve.
Feltételezem, ha már ennyire reklámozod ezt a terméket, akkor könnyen tudsz válaszolni a feltett kérdéseimre.
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-14, 14:30   #28 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
devizablog.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egy témához kapcsolódó videó : http://www.devizablog.hu/2012/02/14/...t-programozas/

GG

http://www.facebook.com/devizablog
devizablog.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-17, 16:49   #29 (permalink)
Új tag

itgel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Letölthető ingyenes forrex robot részletes leírással:
itgel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-20, 17:16   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Újabb videó készült a témához kapcsolódóan : http://www.devizablog.hu/2012/02/20/...ozas-video-ii/
Régi 2012-02-20, 18:06   #31 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
itgel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megnéztem az oldalt, és a rajta található robotot én nem merném éles számlán futtatni. Inkább a robot vásárlást ajánlom mindenkinek, és abból is csakis a jókat. Régebben én is próbálkoztam demó számlán olyan robotokkal ami ingyenes, de valahogy egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és kivétel nélkül mindig veszteséges volt hosszútávon. Ha valaki robotozásra adja a fejét bátran tudom neki ajánlani a Wall Street-et, vagy a Megadroidot. Ezzel a kombinációval az előző hónapot 9,81% pluszban zártam. Esetleg még a Leo Tradert is tudnám ajánlani, de az elmúlt 1,5 hónapban nagyon gyatrán szerepelt.
Ha valakinek kellene segítség a robotok beüzemelésében, akkor szívesen segítek ha ír privát üzenetet.
Régi 2012-02-21, 14:49   #32 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 277
barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megnéztem az oldalt, és a rajta található robotot én nem merném éles számlán futtatni. Inkább a robot vásárlást ajánlom mindenkinek, és abból is csakis a jókat. Régebben én is próbálkoztam demó számlán olyan robotokkal ami ingyenes, de valahogy egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és kivétel nélkül mindig veszteséges volt hosszútávon. Ha valaki robotozásra adja a fejét bátran tudom neki ajánlani a Wall Street-et, vagy a Megadroidot. Ezzel a kombinációval az előző hónapot 9,81% pluszban zártam. Esetleg még a Leo Tradert is tudnám ajánlani, de az elmúlt 1,5 hónapban nagyon gyatrán szerepelt.
Ha valakinek kellene segítség a robotok beüzemelésében, akkor szívesen segítek ha ír privát üzenetet.
Egyet ertek azzal, hogy nem minden robotot szabad eles szamlan elinditani, de hidd el nekem, hogy a teljesen ingyenes es par szaz dollaros robot kozt nem biztos, hogy van szamotteveo kulonbseg. A kulonbseg a ketto kozt annyi, hogy az egyiket fizetett programozok keszitik, mig a masikat tozsdehez erto programozok, esetleg programozashoz erto tozsdezok. Persze egy par soros szkript soha nem lesz olyan teljesitmenyu mint egy tobb eve fejlesztett EA, de egyes helyzetekben lehet hasonlo, masokban gyengebb es megint masokban erosebb... Jomagam is kiprobaltam nehanyat, es ugy dontottem, hogy inkabb magam irom meg a sajatjaimat, de ennek inkabb az az oka, hogy szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.En csak ugy bizom benne ;-)
barabasi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-21, 15:22   #33 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
itgel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Idézet:
barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyet ertek azzal, hogy nem minden robotot szabad eles szamlan elinditani, de hidd el nekem, hogy a teljesen ingyenes es par szaz dollaros robot kozt nem biztos, hogy van szamotteveo kulonbseg. A kulonbseg a ketto kozt annyi, hogy az egyiket fizetett programozok keszitik, mig a masikat tozsdehez erto programozok, esetleg programozashoz erto tozsdezok. Persze egy par soros szkript soha nem lesz olyan teljesitmenyu mint egy tobb eve fejlesztett EA, de egyes helyzetekben lehet hasonlo, masokban gyengebb es megint masokban erosebb... Jomagam is kiprobaltam nehanyat, es ugy dontottem, hogy inkabb magam irom meg a sajatjaimat, de ennek inkabb az az oka, hogy szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.En csak ugy bizom benne ;-)
Teljes métékben igazad van. Csak sajnos nekem nincs elég tapasztalatom a statégiákban, illetve a robotok programozásában, ezért használok megírt robotot. Az ingyenes robotokra visszatérve. Biztos vannak jól működő robotok is, de egyenlőre én még nem találkoztam ilyennel sajnos. De reménykedem egyszer összefutok majd ilyennel.
Régi 2012-02-21, 15:28   #34 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
Hírnév szint: 7
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.
Ez a lényeg! Ha nem tudja az ember, akkor bármi megtörténhet. :-)
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-23, 07:24   #35 (permalink)
Új tag

papa64 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lehetséges, hogy külömbség van az eredmények között, ha demon reális időben futtatom a robotot vagy teszt módban, de ugyan arra az időszakra állítottam a tesztet is amin a demóban futott.
Egy hét rendes demoban sokkal többet keresett, mint tesztelésnél.
papa64 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-15, 14:13   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Újabb robot programozás videó került fel a blogra, így már 3 db videó található ebben a témában.
Akit a robot programozás nem érdekel, de a meta stratégia teszterének a használata igen, az is találhat hasznos infót a videóban.

http://www.devizablog.hu/2012/02/29/...ogramozas-iii/
Régi 2012-03-18, 15:34   #37 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Sziasztok!

Következő a problémám: Újra raktam az MT4-em amit használok. Ezután WS robotommal tesztet akartam csinálni. F2, majd betöltöttem a múltbeli adatokat, és kihagyott pár hónapot.
Ez miért van, hogy lehet kiküszöbölni? Már volt nekem hasonló, de akkor se tudtam a megoldást. Valaki találkozott már ilyennel?
Régi 2012-03-23, 00:22   #38 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
PierP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Következő a problémám: Újra raktam az MT4-em amit használok. Ezután WS robotommal tesztet akartam csinálni. F2, majd betöltöttem a múltbeli adatokat, és kihagyott pár hónapot.
Ez miért van, hogy lehet kiküszöbölni? Már volt nekem hasonló, de akkor se tudtam a megoldást. Valaki találkozott már ilyennel?
Írták már korábban is, hogy a metaquotes history adatai erősen hiányosak. Ha pontosan akarsz tesztelni, akkor ennél jobb forrásból kell adatokat szerezni. Elvileg a legpontosabb akkor lesz a teszted, ha tick adatokat szerzel. Ez MT4-ben marha macerás, de van rá leírás angolul, és ennek alapján magyarul is:
http://www.radu.hu/2011/01/pontosabb-adatok-egyszeruen/
Az eredeti oldal azóta többször frissült, és nagyon jól áttekinti a lehetőségeket, honnan lehet letölteni, melyik miért jó (az eareview.net amúgyis hasznos oldal robotosoknak) :
http://eareview.net/tick-data

Én fentiek közül a dukascopy, forextester és fxdd adatokat teszteltem. Forextester és fxdd csak 1 perces adatokat ad, forextesterből ráadásul hiányoznak a volume adatok, úgyhogy ezekkel sokat nem foglalkoztam. Dukascopy nagyon korrekt tick adatokat ad, csak sajnos marha macerás az egész folyamat, a kapott fájlok gigabájt felettiek, ráadásul minden MT4 újraindítás után scriptet kell futtatni. Az eredmény viszont mindenért kárpótol, a backtestek 99%-os pontosságúak. Ha nem ragaszkodsz a tickdatához, akkor a dukasos adatsorból lehet gyártani olyan history fájlt, amivel 90%-os backtesteket lehet csinálni, én gyakran ezt használom, különösen egzotikus devizapároknál, ahol nem akarom minden timeframe-re legyártani a több gigás tick fájlokat.
PierP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-23, 00:36   #39 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ingyenes robotot backtesteltem már elég sokat, de túl sok jót nem láttam tőlük. A korábban emlegetett Blessing az szépen teljesített ugyan backtesten, dehát a grid-martingale robotok általában szépen teljesítenek teszteléskor, sokszor még demón is, aztán élesben derül ki, hogy valójában mennyit érnek. Javasolják a minél kisebb lot-ot (0.01) meg az ECN-t is, csak a kettő nem szokott együtt működni. Ha erre van valakinek okos megoldása, arra kíváncsi lennék én is.
Régi 2012-03-23, 00:51   #40 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A backtesthez esetleg még annyit, hogy ha nem kész robotot akarsz tesztelni, és nem ragaszkodsz az MT4-hez, a Dukas JForex platformja pontos tickdatát ad, nem kell előre csinálni semmit, szükség esetén automatikusan letölti a háttérben, amire szüksége van (persze csak egyszer).

WS robot backtestje egyébként szerintem nem sokat fog mondani, nagyon erősen brókerfüggő a működése.
Régi 2012-04-19, 18:51   #41 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Lenne egy stratégiám. Szeretném leprogramoztatni. Régebben láttam valahol olyat, hogy forex stratégia ingyenes leprogramozása. Viszont most akár hogy keresem a net-en sehogy se találom. Esetleg nem tudtok adni nekem egy linket amin keresztül le tudom valakivel programoztatni?
Előre is köszi.
Régi 2012-04-20, 08:54   #42 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 277
barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Strategiatol fugg. Ha erdekes szamomra akkor szivesen megirom ingyen, ha nem akkor megbeszeljuk az arat. Priviben kuld el LENAGYOLVA a strategiat (hogy a titok resze neked maradjon), ami szamomra fontos: talalati arany, RR es a gerinc.
barabasi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-20, 11:07   #43 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Rassah a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile Mercury forex robot

Szijasztok üdvözlök mindenkit,én tesztelgetek egy forex robotot amit nemrég találtam és megvagyok vele elégedve.Ha titeket is érdekelne a robot nézzetek utánna itt :http://forex-metatrader-robot.hu Egyszerű a telepítése is és sok érdekességet leírnak az oldalon a forexröl.
Rassah nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-20, 11:38   #44 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szijasztok üdvözlök mindenkit,én tesztelgetek egy forex robotot amit nemrég találtam és megvagyok vele elégedve.Ha titeket is érdekelne a robot nézzetek utánna itt :http://forex-metatrader-robot.hu Egyszerű a telepítése is és sok érdekességet leírnak az oldalon a forexröl.
Robotokat valami jó kis backteszt, vagy forwardteszt eredménnyel lehet jól eladni. Javaslom ilyen gyártását a termékhez. Lehet csak én nem állítottam be jól valamit, de ez így elég rondán fest.
Csatolt kicsinyítések
forex-robotok-merury.png  
Régi 2012-06-20, 11:54   #45 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Rassah a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás üdv

Valószínűleg lehet hogy te állítottal be valamit rosszul.Nálam szebben fest a dolog,ha igy nézett volna ki nekem is,nem írom hogy megvagyok elégedve vele.Szerintem tesztelgesd még egy kicsit.Max ha kérdésed van írj az oldalukon.Ott lehet velük felvenni a kapcsolatot,amúgy segítőkészek voltak.
Rassah nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-20, 13:55   #46 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Otthon van valaki forex stratégia leprogramozásában?
Régi 2012-06-20, 16:35   #47 (permalink)
Új tag

Smile

Idézet:
Otthon van valaki forex stratégia leprogramozásában?
Igen, otthon
Régi 2012-06-20, 19:34   #48 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
devizablog.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, otthon
És egy működőképes stratégiáért cserébe leprogramoznád a stratégiát?
Régi 2012-06-20, 20:58   #49 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
És egy működőképes stratégiáért cserébe leprogramoznád a stratégiát?
Bocs, de ilyen konstrukcióban nem vállalom.

Ha elmondom neked hogy hogyan kell a füvet levágni, akkor ezért cserébe nálam levágod ?
Régi 2012-06-21, 12:44   #50 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
devizablog.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, de ilyen konstrukcióban nem vállalom.

Ha elmondom neked hogy hogyan kell a füvet levágni, akkor ezért cserébe nálam levágod ?
Egy stratégia programozását mennyiért vállalod? Két beépített indikátor szükséges hozzá, és kb 6db set fájlba állítható dologról lenne szó. Véleményem szerint egy közepesen bonyolult stratégia.
Válaszol

Címkék
automata kereskedés, expert advisor, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 14:00 , a GMT +1 időzóna szerint.