Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-10-19, 06:32   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 7
zvidovics a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Hogyan? Hát robottal!

Ha már buktál, vagy még reszket a kezed, ne kockáztass nagyot! A saját kereskedés mellett (nincs hozzá fogható adrenalinbomba) indíts automatikus kereskedő robotot a számládon! Jó érzés ám ránézni reggel az e-mailben küldött pozitív elszámolásra.
Tudom, hogy a haverok éjszakáztak (és nyertek vagy buktak, mindegy), én meg kialudtam magam és friss aggyal és nyugodt lélekkel tudok munkába menni. Aztán olyan nap is van, hogy nem érek rá internetezni, de akkor is kereskedik a robot nagyon nagy tőkebiztonsággal. (jó zsidó felfogás: sűrű fillér)
zvidovics nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 06:41   #2 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Keresztárfolyamokon szoftverrel

Nekem nincs pénzügyi egyetemi végzettségem, de azt tudom, hogy az ember elálmosodik, az ember éhes lesz, míg a robot nem. Ezen egyszerű okból kifolyólag indítottam egy szoftveres kereskedést is a sajátom mellett. Ez nem száll el, nem gondolja, hogy most már nagyot is kockáztathat, nem mondja, hogy de meg kell fordulnia a trendnek, nem befolyásolja a FED elnökének nyilatkozata, sem az amerikai elnök szenátus előtti ömlengése, sem pedig a ruszkik gázcsap elfordításának riasztó képe.

A szoftver matematikai alapokon kereskedik. Köt, ha úgy látja jónak, s elad, ha azt tartja célszerűnek. Akár egy napig, akár fél percig ül a pozícióban, dönt. Mert be van állítva. És nem akar még többet kihozni belőle, mert nem ideges. És nem is kapzsi. Meg nem is öntelt, vagy sikerorientált. "Csak" dolgozik. Nyitástól zárásig.
Hirdetések
Régi 2011-10-19, 07:57   #3 (permalink)
Tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 41
Holi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ilyet irhatna bárki. Valami konkrét dolog? Kép? Ha meg nem sértelek. Akkor lehet több GRÁL is létezik egyszerre mert 1-2 topikban is megtalálták már.
Holi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 08:02   #4 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
Holi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyet irhatna bárki. Valami konkrét dolog? Kép? Ha meg nem sértelek. Akkor lehet több GRÁL is létezik egyszerre mert 1-2 topikban is megtalálták már.
Jah ez megint reklám szagú. Asszem előre meg is szerkesztem a prédikációs hozzászólásom, főleg hogy automatizált kereskedésben, egyik haver otthon van, főleg, hogy programozó. És nem egy leányálom ahogy már most a tag rosszul leírja. Úgyhogy készüljetek ti is oltani ezerrel
allspark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 08:04   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Toma a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekelne engem ez a szoftveres kereskedés, kérlek írj bővebben róla.
Köszönet
Toma
Toma nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 08:07   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
zvidovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem nincs pénzügyi egyetemi végzettségem, de azt tudom, hogy az ember elálmosodik, az ember éhes lesz, míg a robot nem. Ezen egyszerű okból kifolyólag indítottam egy szoftveres kereskedést is a sajátom mellett. Ez nem száll el, nem gondolja, hogy most már nagyot is kockáztathat, nem mondja, hogy de meg kell fordulnia a trendnek, nem befolyásolja a FED elnökének nyilatkozata, sem az amerikai elnök szenátus előtti ömlengése, sem pedig a ruszkik gázcsap elfordításának riasztó képe.

A szoftver matematikai alapokon kereskedik. Köt, ha úgy látja jónak, s elad, ha azt tartja célszerűnek. Akár egy napig, akár fél percig ül a pozícióban, dönt. Mert be van állítva. És nem akar még többet kihozni belőle, mert nem ideges. És nem is kapzsi. Meg nem is öntelt, vagy sikerorientált. "Csak" dolgozik. Nyitástól zárásig.
Légy szíves, fejezd be a reklámozást!!!
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 08:20   #7 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A hozzászólásokat átmozgattam ide. Kérlek máshol ne ajánlgasd a robotot, mert a fórum nem erre szolgál.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 12:37   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ok, nem reklámozok. Nem is ajánlgatom. De akkor miről beszéljek, mikor nem értek a stratégiákhoz, meg a tuti receptekhez, és azt sem látom előre, milyen trendek alakulnak. :-)
És szerintem nem vagyok egyedül zöldfülű. A profik írásaiból alig értek valamit. De nem baj, csak ne csesszetek le azért, mert kezdőként örülök a nyereségemnek! Aztán had kóstoljam meg a kereskedés ízét, lehet, hogy önállóan is fogok trédelni. Vagy nem?
Régi 2011-10-19, 12:50   #9 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ok, nem reklámozok. Nem is ajánlgatom. De akkor miről beszéljek, mikor nem értek a stratégiákhoz, meg a tuti receptekhez, és azt sem látom előre, milyen trendek alakulnak. :-)
És szerintem nem vagyok egyedül zöldfülű. A profik írásaiból alig értek valamit. De nem baj, csak ne csesszetek le azért, mert kezdőként örülök a nyereségemnek! Aztán had kóstoljam meg a kereskedés ízét, lehet, hogy önállóan is fogok trédelni. Vagy nem?

Mennyi ideje működik a robotod az éles számlán?
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 15:19   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A hozzászólásokat átmozgattam ide. Kérlek máshol ne ajánlgasd a robotot, mert a fórum nem erre szolgál.
Mozgasd máshova, mert ennek semmi köze a bemutatkozáshoz.
Régi 2011-10-19, 15:33   #11 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az eddigi gyakorlat szerint ide kerülnek az olyan témák, melyek ilyen jellegűek.

(Természetesen bárkinek észrevétele van ilyen ügyekben az jelezheti ezt, de kérlek ne itt tegyétek, hanem vagy privát üzenetben írjátok meg nekem, vagy a moderációs topikban.)
Régi 2011-10-19, 19:06   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mennyi ideje működik a robotod az éles számlán?
Január óta figyelem, mert nem mertem azonnal pénzt betolni. Élesben egy hónapja, meg tudom mutatni a napi elszámolásban. Szept. 25-étől okt. 19-ig 5%-kal nőtt a kiindulóm. Ez jónak mondható, vagy itt kinevetnek ezzel?
Régi 2011-10-19, 20:08   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha jól sejtem, akkor napi 1 alkalommal kereskedett a robot.
Lehet hogy 1 hónapig nyereséges, de a következő hónapban nagyobb veszteséggel is zárhat.
Ugye egy robot egy stratégiát követ. Mikor mit hogyan csinálja. Ha hosszú ideig nyereséget hoz, akkor jó. De lehet hogy csak egy bizonyos ideig lesz jó, mert utána csak veszteséget termel, mert így megváltozott a piac.
Régi 2011-10-19, 20:37   #14 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Január óta figyelem, mert nem mertem azonnal pénzt betolni. Élesben egy hónapja, meg tudom mutatni a napi elszámolásban. Szept. 25-étől okt. 19-ig 5%-kal nőtt a kiindulóm. Ez jónak mondható, vagy itt kinevetnek ezzel?
Jól sejtem, hogy ez a Quantum robot szeretne lenni? Te pedig itt próbálsz embereket beszervezni magad alá az MLM rendszerébe?
Mert akkor írd ezt, világosan, nem kell itt a körítés!
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 21:49   #15 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem arról van szó, hogy kinevetne bárki is. Ez az 5% nem rossz. Az idő ami nagyon kevés. Ennyi idő alatt semmi sem derül ki, egy robot működéséről. Így hát az 5% nem releváns!

Tudsz prezentáltatni valakivel egy legalább 1-2 éves számlát illetve egy 5-10 éves teszteredményt?
Régi 2011-10-19, 21:59   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jól sejtem, hogy ez a Quantum robot szeretne lenni? Te pedig itt próbálsz embereket beszervezni magad alá az MLM rendszerébe?
Mert akkor írd ezt, világosan, nem kell itt a körítés!
Nem körítek, ez a robot dolgozik a számlámon, de ezt nem szabad reklámoznunk, a cég kifejezett kérésére. Na mindegy, ha ismered, akkor tudod, hogy milyen, mondd el légyszi a többieknek te! Persze, jó lenne beléptetni pár embert, de könnyebb az ismerősöket meggyőzni, mert látom, itt a friss húsokat kóstoljátok keményen.
Régi 2011-10-19, 22:02   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól sejtem, akkor napi 1 alkalommal kereskedett a robot.
Lehet hogy 1 hónapig nyereséges, de a következő hónapban nagyobb veszteséggel is zárhat.
Ugye egy robot egy stratégiát követ. Mikor mit hogyan csinálja. Ha hosszú ideig nyereséget hoz, akkor jó. De lehet hogy csak egy bizonyos ideig lesz jó, mert utána csak veszteséget termel, mert így megváltozott a piac.
Értem. Ne legyen igazad, de biztos, hogy egy gép stratégiáját könnyebb kiismerni (és ellene tenni), mint egy emberét. Vagy nem? Hoppá és a pánik? A gép tud pánikolni, mint az emberek?
Régi 2011-10-19, 22:06   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem arról van szó, hogy kinevetne bárki is. Ez az 5% nem rossz. Az idő ami nagyon kevés. Ennyi idő alatt semmi sem derül ki, egy robot működéséről. Így hát az 5% nem releváns!

Tudsz prezentáltatni valakivel egy legalább 1-2 éves számlát illetve egy 5-10 éves teszteredményt?
Nem tudok sajnos prezit. De igazad van, rövid az idő. Ez csak egy képkocka a filmből. Innen a főszereplő a gyilkos is lehet, meg az áldozat is. Azért remélem, happyend-del zárom.
Régi 2011-10-19, 22:11   #19 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem körítek, ez a robot dolgozik a számlámon, de ezt nem szabad reklámoznunk, a cég kifejezett kérésére. Na mindegy, ha ismered, akkor tudod, hogy milyen, mondd el légyszi a többieknek te! Persze, jó lenne beléptetni pár embert, de könnyebb az ismerősöket meggyőzni, mert látom, itt a friss húsokat kóstoljátok keményen.
Azért vigyázz a beszervezéssel, ha bukta van...
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-20, 12:20   #20 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért vigyázz a beszervezéssel, ha bukta van...
Mire gondolsz?
Régi 2011-10-20, 13:44   #21 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Pintét Péter szerint is az MLM a tuti XD

"Kedves Barátom!

Az MLM nem pénzlenyúlás és nem rossz dolog ha nem tudnád Németországban az emberek több mint 40 % a él ebből. Amerikában még magasabb az arány. Ugye ezt sem tudtad a másik ennél az iparágnál fehérebb vállalkozás nem létezik ha átgondolod megrendelsz egy terméket és megkapod mellette ott a számla akkor miről beszélsz. Menj vissza a barlangba, ha nem akarsz fejlődni ember!! icn-smiley-smiling.gif "

semmivel nem rosszabb ez a zvidovics tag se :P a pénzetek az Ő zsebükbe landol, innentől kezdve rinyálhatnak akiket át csesztek.

forrás

Ui.: nem Péter csesztetése volt a cél, csak mondom, hogy az Isten császárotok is tolja, aki ügyes mérne xD
Régi 2011-10-20, 14:04   #22 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

"Németországban az emberek több mint 40 % a él ebből. Amerikában még magasabb az arány"

Mármint MLM_ből??

Az csúnya lenne, ha ez igaz lenne. De biztosan nem az!
Régi 2011-10-20, 14:10   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért egy bukás esetén polgári perekre is lehet számítani, úgyhogy én nem biztatnék senkit semmire.
Régi 2011-10-20, 14:13   #24 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
"Németországban az emberek több mint 40 % a él ebből. Amerikában még magasabb az arány"

Mármint MLM_ből??

Az csúnya lenne, ha ez igaz lenne. De biztosan nem az!

Mindenki védi a saját bizniszét. Az MLM-ről szinte csak azoknak van jó véleményük akik sikeresek benne (józan paraszti ésszel ). Lásd Péter stb. Gondolom, Péternek biztos bevétel az MLM, régen meggazdagodott belőle, onnan tápolja a pénzt a tőzsdébe, meg az ingatlanba. És amit elveszít tőzsdén, meg ingatlannal azt a havi 8+ milliós tanfolyam bevétel úgy is fedezi. De mivel több tanfolyamuk is van ezért ...
Bár fingom nincs mikor szált be Péter az MLM bizniszbe, a tőzsde az ingatlan vagy az MLM volt először kitudja, de gyanítom az MLM volt legelőször vagy valami biznisz, utoljára meg a tőzsde, havi több 10 milliós gázsi csak tőzsde oktatásból, Péter jól összehozta.
Régi 2011-10-20, 17:57   #25 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mire gondolsz?
Arra, hogy meggyőzöd a legjobb barátaid, a családod, az ismerőseidet.
Mivel az ember természeténél fogva kapzsi, és azt látja, hogy ami pénzt betett szépen fialni kezd rögtön elkezd nagyban gondolkozni és már megy is a bankba...
Aztán jön a dráma -a robot elbukik mindent.
És az ismerőseid nem azt fogják nézni, hogy ők vették fel a jelzálogot a házukra hanem azt kezdik firtatni, hogy ki rángatta bele őket.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-20, 18:59   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ha elbukja tőzsdén valaki a banktól felvett pénzt, az tényleg gáz! Ide csak olyan pénzeket szabad betenni (kockáztatni), ami nem hiányzik majd a családi költségvetésből, vagy nem veszélyezteti az ingatlanát - amiben lakik. Ezt tudnia kell mindenkinek.
Ilyen esetek egyébként ma Ma-on is vannak (egyre többen nem tudják fizetni a hitelt), még ha nem is tőzsdézik az illető, egyik napról a másikra fedél nélkül maradhat.

Kérdésem: Ismertek olyan mágust, aki munkanélküliként kezdett tőzsdézni és azóta abból él?
Régi 2011-10-22, 20:36   #27 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha elbukja tőzsdén valaki a banktól felvett pénzt, az tényleg gáz! Ide csak olyan pénzeket szabad betenni (kockáztatni), ami nem hiányzik majd a családi költségvetésből, vagy nem veszélyezteti az ingatlanát - amiben lakik. Ezt tudnia kell mindenkinek.
Ilyen esetek egyébként ma Ma-on is vannak (egyre többen nem tudják fizetni a hitelt), még ha nem is tőzsdézik az illető, egyik napról a másikra fedél nélkül maradhat.

Kérdésem: Ismertek olyan mágust, aki munkanélküliként kezdett tőzsdézni és azóta abból él?
Mennyit kapsz egy balekért akit becsalsz a csapdába?
Mond már meg mennyi a fejpénz, ha már itt osztod...
Régi 2011-10-23, 13:48   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
allspark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mennyit kapsz egy balekért akit becsalsz a csapdába?
Mond már meg mennyi a fejpénz, ha már itt osztod...
Negatív vagy, biztos megvan az okod. Ennek ellenére válaszolok neked: nincs fejpénz. És a balek az, akit nem tájékoztatnak rendesen, szerződést köt mégis, aztán vagy sokkal kevesebbet számol a beígért haszon helyett a pénztártól való távozás után, vagy a befizetett tőkét sem kapja vissza. Nem tévedek sokat, ha ezért vagy ilyen keserű. Így jártál, ugye? Akkor te vagy a balek!
Régi 2011-10-23, 16:30   #29 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Negatív vagy, biztos megvan az okod. Ennek ellenére válaszolok neked: nincs fejpénz. És a balek az, akit nem tájékoztatnak rendesen, szerződést köt mégis, aztán vagy sokkal kevesebbet számol a beígért haszon helyett a pénztártól való távozás után, vagy a befizetett tőkét sem kapja vissza. Nem tévedek sokat, ha ezért vagy ilyen keserű. Így jártál, ugye? Akkor te vagy a balek!
Ezen a fórumon már mindenki alaptalanul vádaskodik?
Nem te nagyon okos, soha de soha nem adnám oda pénzemet azért,hogy más fektesse be.
De te minek vagy ezen a fórumon? Ha te olyan nagyon jól megélsz robotból miért nem Hawaiin dugod a lányokat, vagy utazod be a világot egy jó kis csajjal...?
Ehelyett a gép előtt mereszted a segged és prédikálsz a robotról...ha nem pénzért akkor mit keresel itt.
Itt mindannyian ha rátalálnánk a szent grálra, senki nem okoskodna itt hanem a sok sok ezer dollárt költenénk a világban.
Úgy látszik te egy modern kori mózes vagy és megmutatod az utat az embereknek.
Régi 2011-10-23, 19:19   #30 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Kérek mindenkit, hogy kicsit visszafogottabban nyilatkozzatok. Többoldalúan megy egy ideje az adok kapok és nem szeretnék hozzászólásokat azok hangneme miatt törölni. Köszönöm!
Régi 2011-10-23, 21:25   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem szeretnék hozzászólásokat azok hangneme miatt törölni.
Nyugodtan töröld őket! Az enyémet is, ha nem találod ideillőnek. Felvettem a kesztyűt, pedig nem kellett volna. Bocs!
Régi 2011-10-26, 08:43   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Vannak olyan kereskedőrobotok, amik élesben tartósan havi 8% fölött hoznak? Vagy itt már akkora a kockázat, hogy becsúszik a mínuszos időszak is?
Régi 2011-10-26, 08:46   #33 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Van egy stratégiám, dolgozom egy programíróval rajta. Ott akadtunk el, hogy a belépés időpontját nem tudjuk biztosra úgy meghatározni, hogy 70-80 %-ban eltaláljuk a trend irányát. Ismer valaki olyan előjelző rendszert, aminek ilyesmi a találati aránya?
Régi 2011-10-26, 23:45   #34 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 86
Hírnév szint: 9
gabi999 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

szia érdekes dolgot irsz . Halottam vagy 50 féle robotrol , de olyat még nem aminek a DD=0 lenne . Mindegyik veszitett és veszteni is fog még .
Én is probálkoztam vele ( el is voltam telve mint állat ) robot + manual emelkedö számla , hü de jó .Csak hogy lásd nem a levegöbe beszélek itt 1 kép ( ez demó ) Bocs az ocsmány minöségért .Aztán lehullott a rozsaszin köd Itfx nem engedett akkor zárni mikor akartam ( csak néha ötödszörre ), nem engedett akkor nyitni mikor akartam. És mikor FED BESZÉDKOR NEM KAPCSOLTAM KI MAJDNEM LE IS NULLÁZTA A SZÁMLÁM A ROBOT .Na ennyit a befolyásolásról . 2x100 $ omba került ez az iskola .
Persze vannak viszonylag jók is .
Szóval csak óvatosan az EA kkal, kívánom minnél elöbb láss tisztábban .
Csatolt kicsinyítések
hogyan-hat-robottal-droid.gif  
gabi999 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-02, 19:39   #35 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm, de nem manuálisan kereskedem, mert magam is tapasztaltam, hogy máshol zár, mint ahogy én szerettem volna. Ezért "robotolok" szorgosan, nagyon elégedett vagyok. Nem tudom, mi a DD=0, de azt hiszem, ha a nyereséget időnként kiveszem, akkor túl nagyot nem (mindet biztosan nem) bukhatok.
Régi 2011-12-05, 20:26   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Már csak pár nap és kipróbálok egy nagyobb kockázatú robotot. Ehhez magasabb hozamelvárás is tartozik. Remélem, meg tudja csinálni a havi 6-8 %-ot. Mivel 3 hónap alatt kerestem 1000 USD-t, nem sajnálom rátenni. Majd írom, mik a tapasztalataim.
Régi 2012-06-30, 08:09   #37 (permalink)
SRP
Új tag

Összes hozzászólás: 5
SRP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnálom, hogy ilyen pofozkodás volt itt, mert én éppen azért jöttem ide, hogy a forexrobotokkal kapcsolatban érdeklődjek olyanoktól, akik élesben használnak ilyet.

Kb. fél éve kezdtem oktatóanyagból tanulni a tőzsdét, belvágtam brókercégnél, brókeren keresztül swingelni (főként DAX-ot kötöttem), de tegnap csúnyán elvéreztek a short pozijaim, és tkp. lenullázódott a számlám.

Most arra gondoltam, hogy a maradék lével egy miniszámlát nyitok (pl. 300 €-val) és megpróbálok ráültetni egy robotot. Ehhez az elképzelésemhez szeretném kérni a fórumtársak véleményét, tanácsát, javaslatát.

Előre is köszönöm.
SRP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 09:51   #38 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 6
Top-Fx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Én csak annyit fűznék hozzá a témához, hogy több mint 2 éve használok saját illetve más által készített robotot, de olyan nem létezik hogy a kereskedő azt csinál amit akar a meg robot kötöget szépen és csak gyarapodik a számla. Minden robotot figyelni kell és ellenőrizni, nézni a piacot, hogy milyen nap várható esetleg durvább hírek, bejelentések előtt lekapcsolni. A robot annyiba segít hogy megnyomja a gombot gondolkodás nélkül...
Top-Fx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 09:55   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
SRP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnálom, hogy ilyen pofozkodás volt itt, mert én éppen azért jöttem ide, hogy a forexrobotokkal kapcsolatban érdeklődjek olyanoktól, akik élesben használnak ilyet.

Kb. fél éve kezdtem oktatóanyagból tanulni a tőzsdét, belvágtam brókercégnél, brókeren keresztül swingelni (főként DAX-ot kötöttem), de tegnap csúnyán elvéreztek a short pozijaim, és tkp. lenullázódott a számlám.

Most arra gondoltam, hogy a maradék lével egy miniszámlát nyitok (pl. 300 €-val) és megpróbálok ráültetni egy robotot. Ehhez az elképzelésemhez szeretném kérni a fórumtársak véleményét, tanácsát, javaslatát.

Előre is köszönöm.
szia
300 euroval teljesen felesleges belevágnod ha csak nem azt akarod tesztelni hogy éles számlán hogy köt a robot.
Régi 2012-07-03, 10:20   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
SRP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Előre is köszönöm.
Ha 300 euro a maradék pénzed szerintem értelmesebb dologra kellene elköltened.
Nem fog megsokszorozódni egy robottal, ellenben lefeleződni többször egymás után igen...
Azt írod kb. lenullázódott a számlád pár dax short miatt. Javaslom tanuld meg a kockázatkezelést, addig ne kereskedj.
Tessék például a Riskát használni, nem kézzel kötögetni!
Demózni kell egy kezdőnek, ezerszer elmondtam én is és mások is...
Nem szégyen az!
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 16:19   #41 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha 300 euro a maradék pénzed szerintem értelmesebb dologra kellene elköltened.
Nem fog megsokszorozódni egy robottal, ellenben lefeleződni többször egymás után igen...
Azt írod kb. lenullázódott a számlád pár dax short miatt. Javaslom tanuld meg a kockázatkezelést, addig ne kereskedj.
Tessék például a Riskát használni, nem kézzel kötögetni!
Demózni kell egy kezdőnek, ezerszer elmondtam én is és mások is...
Nem szégyen az!
Semmi értelme a demózásnak az is kidobott pénz ha azt nézed hogy azt az időt hasznos dolgokra is fordíthatnád
Régi 2012-07-03, 17:10   #42 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Top-Fx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Semmi értelme a demózásnak az is kidobott pénz ha azt nézed hogy azt az időt hasznos dolgokra is fordíthatnád
Ez kicsit erős volt!

Lassan 17 órája egy egyhónapos demószámlával jaszkarizol bele minden topicba, érdemi mondanivaló nélkül, hátha észrevesz valaki.
Most ezzel a hátad mögött leszólod a demószámlákat. Ez elég fura....
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 17:22   #43 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez kicsit erős volt!

Lassan 17 órája egy egyhónapos demószámlával jaszkarizol bele minden topicba, érdemi mondanivaló nélkül, hátha észrevesz valaki.
Most ezzel a hátad mögött leszólod a demószámlákat. Ez elég fura....
1.Azon a demon egy robot fut én azon nem kereskedem. Nem mindegyik topicba szóltam bele hanem amelyek érdekeltek. És mi az hogy leszólom a demoszámlákat? Ha demozni akarsz csináld én annyit mondtam semmi értelme sose fogsz olyan eredményeket elérni mint éles számlán. Mindenkinek meg kell tanulnia veszteni és azt csak élesen tudod meg milyen.
Régi 2012-07-03, 17:24   #44 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Én kérek elnézést,de ez volt a legmarhább kijelentés bármely fórumon,legalábbis mióta a témával foglalkozom./kb 4 év éles,1 év demo/
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 17:28   #45 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én kérek elnézést,de ez volt a legmarhább kijelentés bármely fórumon,legalábbis mióta a témával foglalkozom./kb 4 év éles,1 év demo/
Akkor elnézést kérek hogy ilyeneket írtam, kb 4 év éles és 1 év demo
Régi 2012-07-03, 17:31   #46 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Visszaszívtam mindent nyomjátok a demot ezerrel!! Legalább egy évig mint tapci! És utána daráljatok le két élest
Régi 2012-07-03, 17:34   #47 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
1......Azon a demon egy robot fut én azon nem kereskedem....
Én is ezt mondanám, a helyedben a nevem se adtam volna hozzá......
Mint a demos szöveghez sem.....
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-03, 17:42   #48 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is ezt mondanám, a helyedben a nevem se adtam volna hozzá......
Mint a demos szöveghez sem.....
Rendben köszi sokat tanultam
Régi 2012-07-07, 09:10   #49 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Rendben köszi sokat tanultam
A kép helyett betehetnéd aláírásnak azt is ami hozzá tartozik:

http://www.myfxbook.com/members/Topfx/topfxpro1/320872

Most komolyan, erre a martingéles sza**a vagy büszke?
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
automata kereskedés, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Kereskedes de hogyan HWTrader Kezdőknek 6385 2016-08-12 11:45
Hogyan kezdjem? Becker Kezdőknek 1012 2014-06-04 19:39
Buy and hold, hogyan? Ekstone Kezdőknek 7 2011-09-27 05:01

A pontos idő 08:20 , a GMT +1 időzóna szerint.